Uwaga, tylko dla kobiet! Pierwszy beauty camp w naszym regionie

Materiał promocyjny
Już w dniach 25 - 27 września w Pałacu w Manowcach pod Szczecinem odbędzie się Szeremeta Beauty Camp. To pierwsze takie wydarzenie w naszym regionie. Uczestniczki będą mogły całkowicie oddać się holistycznym rozważaniom na temat zdrowia i urody. Nie zabraknie też niespodzianek i spotkań z polskimi gwiazdami.

“Jesteś najważniejsza” to hasło przewodnie Szeremeta Beauty Camp. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do kobiet poszukujących odpowiedniego balansu w życiu, a także tych, które potrzebują chwili wytchnienia od swoich obowiązków. Pomysłodawczynią i organizatorką jest Agnieszka Szeremeta, słynna wizażystka na co dzień pracująca z polskimi gwiazdami. W działaniach wspiera ją Joanna Sinkiewicz, menedżer Pałacu Manowce.

Wrześniowy weekend w Manowcach będzie prawdziwym świętem kobiet. Uczestniczki wezmą udział w serii warsztatów i wykładów dedykowanych holistycznemu podejściu do zdrowia i urody. W planach znalazły się m.in.: Treningi BODYART®, opisywane jako koncept treningowy, postrzegający człowieka jako integralną całość “CUD” - ciało, umysł i dusze. Celem ćwiczeń jest nie tylko wzmocnienie i wyrzeźbienie ciała, ale też poprawa energii osobistej, samopoczucia i zdrowia.

Odbędą się również warsztaty profesjonalnego makijażu z zawodową instruktorką oraz wykład o tym jak ważna jest świadoma pielęgnacja ciała i twarzy. Do tego kobiety będą miały okazję poznać specjalistki, które opowiedzą o zdrowym stylu życia, odżywianiu i odpowiedniej suplementacji. Przewidziano też spotkanie z dyplomowaną doktor medycyny estetycznej, która opowie o alternatywnych zabiegach z możliwością konsultacji dla każdej uczestniczki Campu.

Nie zabraknie gości specjalnych. Na zaproszenie Agnieszki Szeremety, w wydarzeniu udział weźmie Marzena Rogalska, znana prezenterka telewizyjna. Niespodziankę przygotował także Salon Marella ze Szczecina. Całe wydarzenie ma być utrzymane w kameralnej atmosferze i kobiecym gronie.

Szczegóły wraz z zasadami uczestnictwa są dostępne u organizatorek:

- Joanna Sinkiewicz, tel: 508 201 202

- Agnieszka Szeremeta, tel: 608 386 30

Podwyżki cen. Gdzie największe? W Polsce

Wideo

Dodaj ogłoszenie