Vacu Activ Słupsk zagra w turnieju finałowym (wideo)

sten
Patryk Pytlak był w sobotę liderem zespołu Vacu Activ Słupsk.
Patryk Pytlak był w sobotę liderem zespołu Vacu Activ Słupsk. Mariusz Surowiec
Po sobotnich meczach ekstraklasy beach soccera w Ustce, gracze Vacu Activ Słupsk zapewnili sobie występ w finale.

Najpierw słupszczanie po bardzo emocjonującym meczu pokonali Copacabanę Gdańsk 5:4 (2:4, 2:0, 0:0, d. 1:0). Vacu Activ przegrywał już 0:4 w pierwszej tercji, ale konsekwentnie odrabiał straty. W regulaminowym czasie trzy gole zdobył Patryk Pytlak, a jednego Michał Mytych. Zwycięskiego gola w dogrywce zdobył Honorat Stróż na 18 sekund przed końcem.

Zwycięstwo to pozwala słupszczanom na grę w turnieju finałowym w Ustce (2-4 sierpnia).

W drugim meczu Vacu Activ Słupsk uległ zespołowi Becpak Firtech Zdrowie Garwolin 3:5 (2:1, 0:2, 1:2).

Seria błędów w dwóch ostatnich tercjach zadecydowała o porażce. Znów błysnął skutecznością Pytlak zdobywając dwa gole, a jednego strzelił Łukasz Stasiak.

Vacu Activ zagrał w składzie: Ratajczyk, Gołębiewski - Stasiak, Bobrowski, Cudziło, Stróż, Rzadkiewicz, Pytlak, Mytych, Nałęcz, Kozłowski.

W pozostałych meczach: Garwolin - Hemako Sztutowo 4:5, Wodomex Gdynia - Grembach Łódż 2:9, Drink Team Kolbudy - Sport Pub Rapid Lublin 4:2, Hemako - Copacabana 5:4 (po dogrywce).

W niedzielę zagrają: godz. 10 Grembach - Drink Team, godz. 11 Sport Pub Rapid - Wodomex, godz. 12 Copacabana - Becpak Firtech Zdrowie, godz. 14 Hemako - Vacu Activ, godz. 15 Sport Pub Rapid - Grembach, godz. 16 Wodomex - Drink Team.

Gry odbywać się będą na plaży wschodniej w sektorze sportowym.