Victoria Słupsk przegrała z Sokołem Kuleszewo 3:6

(res)
Kolejnym rywalem Victorii Słupsk będzie Słupia Charnowo
Kolejnym rywalem Victorii Słupsk będzie Słupia Charnowo Archiwum
Victoria Słupsk przegrała z Sokołem Kuleszewo 3:6 w meczu XIV kolejki słupskiej klasy B, grupy I.

Victoria jeszcze w swojej karierze nie zdobyła trzech goli w meczu ligowym. Raz udało jej się wbić cztery bramki Słupi Charnowo, teraz zanotowała drugi najlepszy wynik.

Pierwsze dziesięć minut należało do Victorii w tym czasie zespół ze Słupska strzelił pierwszą bramkę i prowadził 1:0, potem po karnym wykorzystanym przez Michała Lendziona Victoria prowadziła 2:1.

Jednak przy stanie 2:2 w 40. minucie bramkarz Victorii Kamil Petrykowski został kontuzjowany i musiał opuścić boisko. Zastąpił go nieprzygotowany Kamil Żmijewski. Wykorzystali to goście i wygrali całe spotkanie 6:3.

Kolejnym rywalem Victorii Słupsk będzie Słupia Charnowo.