W Cetyniu policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie susz roślinny oraz biały proszek. Wstępne testy potwierdziły, że są to marihuana i amfetamina. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem amfetaminy. Policjanci 34 – latkowi zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna uprawnienia do kierowania pojazdami miał od 2 miesięcy. O jego dalszym losie w najbliższym czasie zadecyduje sąd.
W Kramarzynach policjanci zatrzymali do kontroli daewoo. Okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara aresztu albo grzywny.
W Kołczygłowach policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mężczyzna w organizmie miał ponad promil alkoholu. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi kara aresztu albo grzywny.
Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano