MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Kołczygłowach można online, a w Lipnicy i Miastku już nie

Andrzej Gurba
Andrzej Gurba
Gminy Miastko i Lipnica nie przewidują, w czasie zagrożenia koronawirusem, możliwości zapoznania się online z dokumentami. Inaczej, niż np. w przypadku gminy Kołczygłowy.

W Urzędzie Miejskim w Miastku do 5 maja br. można zapoznać się z treścią raportu o oddziaływaniu na środowisko planowanej budowy dwóch kurników w podmiasteckiej Pasiece. Ratusz nie przewidział możliwości zapoznania się z dokumentem online, bo za dużo jest dokumentów do skanowania.

Podobna argumentacja przedstawiana jest w Urzędzie Gminy w Lipnicy, w którym od 17 kwietnia do 8 maja można zapoznać się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie wsi Borzyszkowy. Więcej, 5 maja o godz. 14 przewidziano w urzędzie publiczną dyskusję na temat planu. – Projekt planu to prawie książka – uzasadnia Andrzej Lemańczyk, wójt Lipnicy.

Inaczej zrobiono w Urzędzie Gminy w Kołczygłowach. Zostały tam wyłożone do publicznego wglądu projekty zmiany: studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kołczygłowy oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu geodezyjnego Kołczygłowy. I jest możliwość zapoznania się z nimi online, a więc nie wychodząc z domu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza