W kolejnym sparingu Bytovia uległa Raduni Stężyca

W piątym sparingu Bytovia Bytów u siebie zmierzyła się z trzecioligową Radunią Stężyca. Bytowianie przegrali z trzecioligowcami 1:2 (0:1).

Dla Bytowa bramkę zdobył Adrian Bielawski z rzutu karnego w 65. minucie. Na listę strzelców z Raduni wpisali się: Artur Formela (były piłkarz Bytovii) w 31. minucie i Jakub Bach (wychowanek lęborskiej Pogoni) w 90. minucie.

Bytovia: Bartosz Ryngwelski (46 Konrad Syldatk), Deleu (72 Denisław Stanczew), Krzysztof Bąk (83 Michał Rutkowski), Kacper Kawula, Adrian Liberacki, Łukasz Wasiak (46 Adrian Bielawski), Przemysław Lech, Daniel Feruga (62 Jakub Janik), Adrian Kwiatkowski, Karol Czubak, Piotr Giel (69 Norbert Hołtyn).

Radunia
I połowa: Kacper Tułowiecki, Wojciech Wilczyński (były piłkarz Bytovii), Michał Czekaj, Rafał Kosznik, Adrian Polański, Artur Formela, Filip Burkhardt (w sezonie 2018/2019 grał jeszcze w Bytovii), testowany, Radosław Stępień, Paweł Wojowski, Jakub Bojas (grał w Bytovii);
II połowa: testowany, Kosznik (72 Kacper Górak), Piotr Karasiński, Krzysztof Iwanowski, testowany, Kacper Łazaj (grał w Bytovii), Burkhardt, testowany, testowany, Jakub Bach, Jakub Bojas.