W Pucku dobra postawa słupszczan i lęborczan

Z lewej najlepsza lęborska strzelczyni Maria Baranowski (II lokata)
Przez trzy dni Puck tętnił życiem strzeleckim, bo tam odbyły się międzynarodowe zawody klasyfikacyjne „Zaślubiny z morzem”. Wśród rywalizujących byli przedstawiciele Klubu Strzeleckiego Gryf Słupski i Lidera Amicusa Lębork.

Najlepsze wyniki słupszczan: pistolet pneumatyczny - juniorzy i juniorki: Mateusz Kosidlak w I kwalifikacjach wywalczył drugie miejsce (557 pkt) i również drugi był w finale, a w II kwalifikacjach był siódmy (539 pkt), a w finale zajął drugą lokatę; Łukasz Nastaj w I kwalifikacjach wywalczył szóstą pozycję (546 pkt), a w finale był siódmy, w II kwalifikacjach był piąty (541 pkt), a w finale uplasował się na szóstej pozycji; Jagoda Kiernicka w I kwalifikacjach zajęła trzecie miejsce (545 pkt), a w finale wywalczyła szóstą lokatę, lepiej powiodło się jej w II kwalifikacjach - była szósta (541 pkt), ale rewelacyjnie spisała się w finale i zajęła pierwszą lokatę; młodzik Wiktor Sawicki dwa razy był piąty (pierwszego dnia miał wynik - 328 pkt, drugiego - 332 pkt).Osiągnięcia w karabinie pneumatycznym: juniorzy - Michał Żywicki - I dzień - ósmy (590,6 pkt), a w finale trzeci, II dzień - szósty (591 pkt), a w finale pierwszy; Sebastian Wojdziak - drugi (602 pkt), a finale ósmy oraz pierwszy (608,2 pkt), a w finale szósty.

Seniorka Natalia Kwaśniak w kwalifikacjach była trzecia (604,7 pkt) i w finale. również uplasowała się na trzecim miejscu. Słupszczanka rywalizowała w karabinie pneumatycznym. Z lęborczanek najlepiej zaprezentowała się Maria Baranowski, która w karabinie pneumatycznym juniorek z wynikiem 598,4 pkt zajęła drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęły dwie strzelczynie z Lęborka. To: Aleksandra Filipowicz w karabinie pneumatycznym młodziczek (373,7 pkt) oraz Julia Okuniewska w karabinie pneumatycznym seniorek (606,6 pkt).