sten
W towarzyskim spotkaniu IV-ligowy Gryf Słupsk wygrał z grającymi w klasie okręgowej rezerwami Bytovii Bytów 4:3 (2:0) Łukasz Capar
Gryfici przeważali w pierwszej połowie, co później udokumentowali, ale pierwsi okazję mieli goście, za sprawą Macieja Kuczkowskiego, ale świetną interwencją popisał się golkiper Gryfa.

Do siatki trafił testowany stoper Gryfa, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Słupszczanie objęli prowadzenie po składnej akcji. Z lewej strony w pole karne dośrodkował Maciej Kozakowski (ostatnio był na testach w II-ligowej Olimpii Grudziądz), a ze środka pola karnego do siatki trafił Kamil Lutkiewicz, który chwilę wcześniej wszedł na boisko za kontuzjowanego Kacpra Gołojucha. Dwie minuty później prostopadłe podanie otrzymał Fabian Słowiński, który ograł obrońcę i strzelił płasko w długi róg. Śnieg padał coraz mocniej, a druga połowa szybko zaczęła się od kolejnej bramki dla słupszczan. Lutkiewicz przerzucił piłkę nad bramkarzem Bytovii II i było 3:0. Wydawało się, że słupszczanie kontrolują przebieg meczu, ale sytuacja się zmieniła. Dwukrotnie w polu karnym dobrze zachował się Jakub Malich strzelając bramki dla swojego zespołu. W 66. minucie mógł wyrównać Kuczkowski po silnym strzale z 25 metrów, ale świetnie spisał się bramkarz Gryfa końcami palców przerzucając piłkę nad poprzeczką. W końcówce znów dał znać o sobie testowany stoper Gryfa. Najpierw faulował w polu karnym Kamila Sikorę, który wykorzystał rzut karny, a następnie w 88. minucie z kilku metrów głową trafił na 4:3.

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 4:3 (2:0)
1:0 Karol Lutkiewicz (29), 2:0 Fabian Słowiński (31), 3:0 Karol Lutkiewicz (48), 3:1 Jakub Malich (55), 3:2 Jakub Malich (64), 3:3 Kamil Sikora (70-karny), 4:3 zawodnik testowany 3 (88-głową)
Gryf: zawodnik testowany 1 - Maciej Kozakowski, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, Kacper Gołojuch, Patryk Dąbrowski, Marcjan Majcher, Ksawery Ronowski, Fabian Słowiński, zawodnik testowany 5 oraz Maciej Gołojuch, Karol Lutkiewicz, Władysław Rewenko, Tomasz Parzych, Szymon Mytych, Tomasz Piekarski.

Bytovia II: Adrian Olszewski - Adam Spiczak Brzeziński, Przemysław Leik, Michał Wdowiak, Krzysztof Zblewski, Jakub Malich, Maciej Kuczkowski, Bartosz Wolski, Szymon Tochman, Wiktor Treder, Kamil Sikora oraz Dawid Kowalonek, Piotr Demko, Łukasz Marcinkowski, Dawid Kowalonek.