Wardziński załatwił Górnika

W zaległym meczu czwartej kolejki Górnik Konin u siebie podejmował lęborską Pogoń i przegrał 0:1.

O sukcesie lęborczan zadecydowała akcja w 32. minucie. Wtedy to Patryk Pytlak dośrodkował do Macieja Wardzińskiego, a ten załatwił sprawę. Po przerwie atakował Górnik, ale pogoniści nie dali się zaskoczyć i utrzymali korzystny wynik. Brawo za wygraną.

GÓRNIK KONIN - POGOŃ LĘBORK 0:1 (0:1)
Bramka: O:1 Maciej Wardziński (32).

POGOŃ: Machola, Wesserling, Musuła, Szwałek, Drozdowski, Wardziński (70 Formela), Tobiaski, Słowiński (60 Kochanek), Kłos (83 Sychowski), Pytlak (75 Stankiewicz), Wachowiak