Piątkowski
Weekendowe granie młodych adeptów słupskiej koszykówki CzarniToWy
Młodzi koszykarze w miniony weekend rozegrali kolejne mecze.

Pewna wygrana Energii Laminopol z Trójeczką Olsztyn.

W zaległym meczu z pierwszej kolejki sezonu juniorzy Energa SA Laminopol podejmowali na własnym boisku UKS Trójeczkę Olsztyn. Początek meczu należał do słupszczan, prowadzili po 5 minutach 18:5. Jednak goście po słabym początku zaczęli grać lepiej i odrobili część strat i na koniec pierwszej kwarty (23:19). Druga kwarta to już zdecydowana przewaga słupskiego zespołu i prowadzenie do przerwy 56:29. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i gospodarze powiększali różnicę punktową.
Ostateczny wynik 100:44 dla Energii Laminopol Słupsk.

Energa Frages grała w Pelplinie.

Za nami kolejne spotkanie w lidze kadetów POZKosz. W wyjazdowym spotkaniu zespół Energa Frages Słupsk przegrał z gospodarzami Decka Pelplin 55:41.

Punkty dla Energa Frages zdobyli: Michał Kozłowicz 5, Daniel Słomczyński 5, Nikodem Dobosz 2, Oscar Baczyk 8, Mikołaj Sznytko 12, Piotr Śpiechowicz 9.

Trenerem zespołu jest Robert Kozłowicz

Wygrana juniorów Energa SA Laminopol Słupsk.

Po pierwszych minutach wydawało się, że mecz będzie się układał pod dyktando gospodarzy. W połowie pierwszej kwarty prowadzili 18:5. Od tego momentu gospodarze nieco rozluźnili szyki obronne i gra wyrównała się. Po reprymendzie trenera Mirosława Lisztwana, słupscy zawodnicy zaczęli lepiej bronić i zdobywali punkty z szybkich ataków. Po trzech kwartach prowadzili 84:55.

Energa Laminopol Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 96:69