Wielki finał akcji POKAŻ TALENT! Zobacz finałową galę i poznaj zwycięzców

Bogusław Kaczmarek
Bogusław Kaczmarek

Wideo

Poznaliśmy zwycięzców ogólnopolskiego finału akcji POKAŻ TALENT! Finałowe głosowanie trwało do wtorku, 29 grudnia do godz. 21. Zwycięzcy zdobyli tytuły Talent Roku Polski 2020 i główne nagrody w wysokości 10 000 złotych.
Zobacz wyniki
wielkiego finału
Talent wokalny - soliści
Talent muzyczny - soliści
Talent wokalno-muzyczny - zespoły
Talent taneczny - soliści i pary
Talent taneczny - grupy
Talent niezwykły
Talent fotograficzny

Finaliści akcji POKAŻ TALENT! w kategoriach Talent wokalny - soliści, Talent muzyczny - soliści i Talent taneczny - soliści i pary, Talent wokalno-muzyczny - zespoły, Talent taneczny - grupy oraz Talent niezwykły wystąpili na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Podczas gali zostali zaprezentowani też finaliści w kategorii Talent Fotograficzny. Na scenie wystąpiła także trójka laureatów w kategorii Małe Talenty. Finałowa gala miała swoją premierę w naszym serwisie w poniedziałek, 28 grudnia o godz. 19.

Finałowe głosowanie wyłoniło zdobywców GŁÓWNYCH NAGRÓD - tytułu i statuetki TALENT ROKU POLSKI 2020 w każdej kategorii oraz głównych nagród finansowych w wysokości 10 000 złotych. W kategorii Talent Fotograficzny finałowe głosowanie zdecyduje o przyznaniu nagrody, którą jest wyjazd do USA na fotowyprawę Montana & Wyoming.

__________

Informacji o akcji udziela:
Kamila Kalinowska
tel. 697 770 254
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: kamila.kalinowska@polskapress.pl

Regulamin ogólnopolskiego finału

Materiał oryginalny: Wielki finał akcji POKAŻ TALENT! Zobacz finałową galę i poznaj zwycięzców - Polska Times

Dodaj ogłoszenie