Radomiak Radom

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

• Za tydzień Wisła Płock zagra w Gliwicach z Piastem, natomiast Radomiak Radom pojedzie do Częstochowy na mecz z Rakowem.

• To pierwsze punkty Wisły Płock w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy, natomiast to także pierwsza porażka Radomiaka Radom.

• Koniec meczu w Płocku. Wisła wygrywa z Radomiakiem Radom 1:0 po bramce Marko Kolara jeszcze w pierwszej połowie meczu.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Dusan Lagator pojawił się w miejsce Damiana Rasaka.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Filip Lesniak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Łukasz Sekulski dostał piłkę przed polem karnym rywali, ale uderzył wprost w Filipa Majchrowicza.

• Wisła Płock wyraźnie zadowolona wynikiem spokojnie utrzymuje się przy piłce w środku pola, natomiast Radomiak nie ma żadnych argumentów żeby odegrać się przeciwnikom.

• Ostatnia zmiana w zespole Radomiaka Radom. Dominik Sokół pojawił się w miejsce Michała Kaputa.

• Druga połowa spotkania nie porywa emocjami. Żaden z zespołów nie kwapi się do zagrożenia bramki rywala. Obserwujemy bardzo senne widowisko.

• Natomiast Łukasz Sekulski zastąpił Marko Kolara.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Płock. Damian Warchoł pojawił się w miejsce Dominika Furmana

• Trzecia zmiana w szeregach Radomiaka Radom. Maurides pojawił się w miejsce Karola Angielskiego.

• Piotr Tomasik popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało łatwo zablokowane.

• Kolejna żółta kartka dla gracza Radomiaka, tym razem ukarany Damian Jakubik.

• Natomiast Rhuan zmienił Miłosza Kozaka.

• Dwie zmiany w szeregach Radomiaka Radom. Meik Karwot pojawił się w miejsce Mario Rondona

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce rywali.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Wisły Płock do piłki doszedł Damian Jakubik, ale jego uderzenie zostało zablokowane i wyszło na rzut rożny.

• Dawid Abramowicz został ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

• Mateusz Szwoch dośrodkował w pole karne Radomiaka, ale piłka powędrowała wprost w ręce Filipa Majchrowicza.

• Raphael Rossi został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Początek drugiej połowy spotkania jest bardzo senny, żaden z zespołów nie kwapi się do zaatakowania bramki rywala.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Płocku, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Do przerwy Wisła prowadzi z Radomiakiem Radom 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Mateusz Radecki wpadł z piłką w pole karne Wisły, dograł do Miłosza Kozaka, ale ten oddał piłkę w ręce Bartłomieja Gradeckiego.

• W końcówce zdecydowanie siadło nam tempo spotkania. Gospodarze utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika, bo robią to tylko w środku pola.

• W drużynie Wisły Płock Filip Lesniak pojawił się w miejsce prawdopodobnie kontuzjowanego Rafała Wolskiego.

• Miłosz Kozak wpadł z piłką w pole Wisły, ale przy asyście dwójki rywali oddał piłkę do Bartłomieja Gradeckiego.

• Wisła Płock przez dłuższą chwilę utrzymuje się przy piłce, mądrze nie daje Radomiakowi szans na skonstruowanie kontrataku lub składnej akcji.

• Miłosz Kozak popędził lewą stroną boiska, ale bardzo łatwo stracił piłkę.

• Po wrzucie z autu w pole karne "Nafciarzy" Bartłomiej Gradecki spokojnie złapał piłkę.

• Dominik Furman fatalnie dośrodkował w pole karne Radomiaka, łatwo przejęta piłka.

• Po faulu gracza Radomiaka blisko własnego pola karnego gospodarze będą mieli kolejną okazję na podwyższenie rezultatu.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Radomiaka Filip Majchrowicz wypiąstkował futbolówkę tuż przed siebie, dopadł do niej Mateusz Szwoch, ale uderzył wprost w bramkarza Radomiaka!

• Mateusz Szwoch potężnie uderzył zza pola karnego rywali, ale uderzył minimalnie niecelnie!

• Marko Kolar dostał piłkę w polu karnym Radomiaka i sytuacyjnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali radując swoich kibiców!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Marko Kolar otwiera wynik spotkania w Płocku!

• Dawid Abramowicz ponownie uderzył z rzutu wolnego, tym razem mocno, ale niecelnie.

• Po złym wybiciu piłki Bartłomieja Gradeckiego piłka trafiła do Mateusza Radeckiego, ten zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Lekkie uderzenie Dawida Abramowicza wylądowało w rękawicach Mateusza Gradeckiego.

• Radomiak Radom również wywalczyła rzut rożny blisko pola karnego rywali.

• Dominik Furman mocno uderzył z rzutu wolnego, ale znakomitą interwencją popisał się Filip Majchrowicz!

• Pierwsza żółta kartka już teraz, a ukarany nią Mateusz Radecki.

• W odpowiedzi na strzał z dystansu zdecydował się Mateusz Szwoch, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Prostopadłe podanie trafiło do Karola Angielskiego, ale ten uderzył delikatnie wprost w Bartłomieja Gradeckiego.

• Na początku meczu Radomiak Radom częściej utrzymuje się przy piłce w środku pola, ale na razie bez zagrożenia.

• Rozpoczynamy pojedynek w Płocku!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Płocku. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Radomiaka Radom:

• W takim składzie na dzisiejsze spotkanie wyjdzie zespół Wisły Płock:

• Oba zespoły w oficjalnych spotkaniach mierzył się tylko dwukrotnie. Było to w rozgrywkach 2. Ligi w sezonie 2012/13. Wtedy w Radomiu gospodarze wygrali 3:1, a Płocku padł remis 2:2. Beniaminek nie obraziłby się na taki rezultat, ale jednak dzisiaj żadnego z zespołów remis nie będzie satysfakcjonować.

• Natomiast Radomiak Radom w pierwszych dwóch spotkaniach wywalczył aż cztery punkty. Beniaminek niespodziewanie wygrał u siebie z Legią Warszawa 3:1 i bezbramkowo zremisował w Poznaniu z Lechem. Dzisiaj Radomiak będzie chciał powalczyć o kolejny komplet punktów, ale zadanie nie należy do najłatwiejszych.

• Wisła Płock niezbyt udanie rozpoczęła rozgrywki PKO Ekstraklasy, ale w pierwszych dwóch meczach miała nie najłatwiejszych przeciwników. "Nafciarze" przegrali oba mecze po 0:1, ale dopiero dzisiaj trafia na drużynę na swoim poziomie i będzie walczyć o bardzo ważne trzy punkty. W poprzednich meczach Wisła Płock mierzyła się z Legią Warszawa i Lechią Gdańsk.

• Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock zmierzy się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!