MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wójt gminy Kobylnica Leszek Kuliński wyróżniony w rankingu Perły Samorządu

Anna Czerny-Marecka
Anna Czerny-Marecka
Wójt Gminy Kobylnica znalazł się w prestiżowym gronie laureatów tegorocznej edycji Rankingu Perły Samorządu. Leszek Kuliński został wyróżniony w kategorii Włodarz – Gminy Wiejskie. Tegoroczna edycja gali ogłoszenia wyników odbywała się w formule on-line.

Jak informuje Karol Kotusiewicz, kierownik ds. promocji i pozyskiwania funduszy zewnętrznych w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, tytuł Pereł Samorządu trafia do tych, którzy nie tylko doskonale realizują powierzone prawem zadania, ale również w inspirujący i ambitny sposób odnoszą się do kluczowych wyzwań społecznych, środowiskowych i demograficznych, a w efekcie zapewniają lokalnym społecznościom wyjątkową jakość życia.

_ - To ogromny zaszczyt, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę, że organizatorem Rankingu jest "Dziennik Gazeta Prawna". Duma i radość. Dziękuję swojemu świetnemu zespołowi, z którym wspólnie sięgamy po kolejne wyróżnienia, nagrody, puchary. Dziękuję także mieszkańcom, którzy wspólnie z nami realizują śmiałe działania, wspierają nas i obdarzają zaufaniem! To wspólna nagroda – _podkreśla Leszek Kuliński.

Wójt gminy Kobylnica znalazł się w gronie 10 samorządowców z całego kraju – laureatów kategorii gminy wiejskie. Zdecydowała o tym ocena uzyskana na podstawie punktów przyznawanych m.in.: za działania w obszarze zarządzania gminą i finansami, infrastruktury, gospodarki, oświaty, wychowania, zdrowia czy transportu publicznego. W przypadku oceny włodarzy eksperci weryfikowali także sposób koordynowania prac samorządu, wizję czy sposób zarządzania poszczególnymi instytucjami. Najwięcej punktów w tej klasyfikacji uzyskał Krzysztof Harmaciński, wójt Gminy Iława.

Ranking „Perły Samorządu 2020” tworzony jest wspólnie przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej” oraz Partnera Merytorycznego – Deloitte. Zgłoszenia prowadzone były drogą elektroniczną i polegały na przesłaniu przez samorządy konkretnych danych w formie ankiety internetowej.

Leszek Kuliński jest wójtem gminy Kobylnica od 1998 roku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza