#WspieramyLokalnyBiznes - muzea i teatry - te firmy działają online i zdalnie w pomorskim

N360
N360
Jak lokalny biznes w pomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w pomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z pomorskiego, w branży „muzea i teatry”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „muzea i teatry”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

KULTURA, ROZRYWKA -  dostępna online (wirtualne teatry, muzea, streamingi)

Gdynia

Mosaic - cyrkowe atrakcje

Pokazy cyrkowe i animacje dla dzieci


Sopot

SOLITON

muzykacyfrowa.pl to portal do odsłuchu muzyki, pobierania na urządzenia mobilne i nie tylko zaś firma SOLITON to największe wydawnictwo muzyczne na Pomorzu, produkujemy także płyty na zlecenie oraz dystrybuujemy muzykę na cały świat, zapraszamy do współpracy!


Sztutowo

EoN Marcin Wolski

Produkcja filmów reklamowych, promocyjnych, reportaży, teledysków weselnych, transmisjami na żywo, a także fotografia nieruchomości, również z drona oraz tworzenie kompleksowych stron www.


Zobacz inne branże w regionie

Sanepid wlepia kary, sądy je umarzają

Wideo

Materiał oryginalny: #WspieramyLokalnyBiznes - muzea i teatry - te firmy działają online i zdalnie w pomorskim - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie