Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 37 i Senatu, okręg nr 93

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 37, a kto do Senatu z okręgu nr 93. W okręgach tych, uprawnione do głosowania były osoby, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: kolski, koniński, turecki oraz miasta na prawach powiatu: Konin. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Konina w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 37

Granice tego okręgu to część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów:

  • gnieźnieński,
  • kolski,
  • koniński,
  • słupecki,
  • średzki,
  • śremski,
  • turecki,
  • wrzesiński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Konin.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 37. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Tomczak Jacek Jerzy ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,79%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: notariusz

2. Majda Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 937
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,96%
  • Miejsce zamieszkania: Kawęczyn
  • Zawód: lekarz

3. Kaźmierczak Mirosława Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 666
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Wielkopolska
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Kocaj Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Lubomyśle
  • Zawód: urzędnik samorządowy

5. Tomicki Marek Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Żurawieniec
  • Zawód: nauczyciel

6. Łykowski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 861
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Piekary
  • Zawód: dyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych

7. Stępa Teodor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Sroczewo
  • Zawód: menadżer

8. Wesołowski Marek Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 035
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Jabłonka
  • Zawód: rolnik

9. Pyrzyk Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,65%
  • Miejsce zamieszkania: Słupca
  • Zawód: prawnik

10. Guzik Paweł Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 811
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Dębina
  • Zawód: dyrektor

11. Zielińska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 278
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Brudzew
  • Zawód: urzędnik samorządowy

12. Stajkowska Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 538
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Michalcza
  • Zawód: rolnik

13. Remisz Urszula Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Września
  • Zawód: pielęgniarka

14. Czajkowski Krzysztof Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 723
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Posada
  • Zawód: urzędnik samorządowy

15. Frankowska Bożena Alina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 547
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: urzędnik

16. Maciejewska Irena Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 649
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Szemborowo
  • Zawód: emerytowany nauczyciel

17. Brzoski Bernard Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 458
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Chodów
  • Zawód: dyrektor

18. Berlik Jerzy Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 011
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Napoleonowo
  • Zawód: magister administracji

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Hoffmann Zbigniew Grzegorz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 42 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 25,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,14%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: politolog

2. Czarnecki Witold Wojciech ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,67%
  • Miejsce zamieszkania: Zielona Góra
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Dolata Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 116
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,55%
  • Miejsce zamieszkania: Gniezno
  • Zawód: nauczyciel historii

4. Bartosik Ryszard ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 338
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,91%
  • Miejsce zamieszkania: Kowale Pańskie
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Galemba Leszek Ryszard ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 521
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,68%
  • Miejsce zamieszkania: Kiełczew Smużny Czwarty
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Ostrowski Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 934
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,38%
  • Miejsce zamieszkania: Skiereszewo
  • Zawód: lekarz - specjalista chorób wewnętrznych

7. Waszkowiak Marek Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: pracownik naukowy

8. Popkowski Robert Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 691
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Woźniak Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 785
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,64%
  • Miejsce zamieszkania: Kleczew
  • Zawód: pozostali specjaliści ds. księgowości i rachunkowości

10. Wojna Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 059
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,87%
  • Miejsce zamieszkania: Śrem
  • Zawód: prezes

11. Szykowna Anita Aldona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Strzałkowo
  • Zawód: pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej

12. Wiśniewska-Zabłocka Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Pętkowo
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta

13. Derucka-Kołata Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 857
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Turek
  • Zawód: położna oddziałowa, ratownik medyczny

14. Grabowski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 776
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Małachowo-Złych Miejsc
  • Zawód: ekonomista

15. Cichacka Małgorzata Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 886
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Obłaczkowo
  • Zawód: pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej

16. Bartkowiak Jacek Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 545
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Słupca
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej - starosta

17. Musiałek Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 839
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Koło
  • Zawód: pedagog szkolny

18. Itman Zofia Mariola ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 297
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,22%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Nowak Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 730
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,17%
  • Miejsce zamieszkania: Słupca
  • Zawód: ekonomista

2. Tomaszewski Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 515
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,96%
  • Miejsce zamieszkania: Niechanowo
  • Zawód: ekonomista

3. Wnuk Andrzej Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 963
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Orzechowo
  • Zawód: nauczyciel języka angielskiego

4. Nawrocki Ryszard Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 515
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Żychlin
  • Zawód: inżynier rolnik

5. Galęba Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Psary
  • Zawód: technik gastronom

6. Maciejewska Joanna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,7%
  • Miejsce zamieszkania: Turek
  • Zawód: pedagog

7. Kleczewski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 481
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Turek
  • Zawód: analityk danych

8. Kubicka-Sztul Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 904
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Wielkopolska
  • Zawód: inżynier rolnik

9. Jaroniewska Jadwiga Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kłodawa
  • Zawód: ekonomista

10. Sikorski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Dolsk
  • Zawód: technik rolnik

11. Parol Kacper ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 554
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Osiniec
  • Zawód: technik ekonomista

12. Stawicki Leszek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gutowo Małe
  • Zawód: technik rolnik

13. Przybyła Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Zagórów
  • Zawód: nauczyciel

14. Bunalska Martyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 255
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kajkowo
  • Zawód: student

15. Bartkowiak Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gniezno
  • Zawód: logistyk

16. Czapczyk Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Grodziec
  • Zawód: nauczyciel

17. Bąk Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 968
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Cielimowo
  • Zawód: graficzka komputerowa

18. Wilczewski Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 548
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: mediator

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Bryłka Anna Mirosława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 045
  • Procent głosów oddanych na listę: 33,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,28%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylata
  • Zawód: prawnik

2. Jóźwiak Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Wielkopolska
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Korzeniewski Eryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Budzisław Kościelny
  • Zawód: rolnik

4. Rusin Paweł Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Koło
  • Zawód: historyk

5. Gronek Przemysław Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 823
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gniezno
  • Zawód: kierownik pociągu

6. Jankowiak Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszyna
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Wiśniewska Karolina Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 791
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: inżynier inżynierii środowiska

8. Smolarek Andrzej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 780
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Witowo
  • Zawód: inżynier budowy dróg

9. Wiśniewska Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 737
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Adamowo
  • Zawód: sprzedawca

10. Nowicka Jolanta Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: muzyk

11. Podolska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 376
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kłobia
  • Zawód: sekretarka

12. Sadzisz Katarzyna Antonina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łękno
  • Zawód: logistyk

13. Głowacka Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Robakowo
  • Zawód: kierownik sprzedaży

14. Rakowski Jakub Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Witkowo
  • Zawód: przedsiębiorca

15. Strzelecki Mirosław Eugeniusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Śrem
  • Zawód: mgr inż. elektryk

16. Pinińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 263
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kujawka
  • Zawód: inżynier budownictwa

17. Talent-Dominiak Jakub Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: logistyk

18. Ziętkowski Wojciech Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 609
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Wielkopolska
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Nowak Tomasz Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 693
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,71%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Stępień Miłosława Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,45%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: tłumaczka

3. Hennig-Kloska Paulina ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 813
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,76%
  • Miejsce zamieszkania: Gniezno
  • Zawód: ekonomista

4. Mokracki Artur Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 700
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Bierzglinek
  • Zawód: politolog

5. Niewiarowski Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,29%
  • Miejsce zamieszkania: Cząstków
  • Zawód: rolnik

6. Ciesielski Grzegorz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 740
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Wielopole
  • Zawód: strażak

7. Szurgot Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 840
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Powiercie
  • Zawód: geograf

8. Kubiak Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Wielkopolska
  • Zawód: technik analityki medycznej

9. Gałan Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Strzałkowo
  • Zawód: nauczyciel

10. Urbanek Hieronim Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 779
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Śrem
  • Zawód: inżynier mechanik transportu

11. Winiarska Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 044
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Niechanowo
  • Zawód: farmaceuta

12. Niszczak Inez Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Września
  • Zawód: studentka

13. Kubisiak Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 711
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Koszuty
  • Zawód: informatyk

14. Marek Alicja Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 625
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Słupca
  • Zawód: ekonomista

15. Śmigaszewski Stefan Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Turek
  • Zawód: żołnierz

16. Matlewska Żanetta Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 950
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Golina
  • Zawód: pedagog

17. Budzińska Mariola ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 568
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Rzgów
  • Zawód: etyk prawa

18. Pilak Dariusz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 583
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,01%
  • Miejsce zamieszkania: Gniezno
  • Zawód: teolog

Lista kandydatów nr 7: KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

1. Jankowski Zdzisław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 679
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: technik mechanik

2. Maciejewski Eugeniusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 236
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Turek
  • Zawód: inżynier technologii żywności

3. Paterkiewicz Mirosław Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 63
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzgów Drugi
  • Zawód: kucharz małej gastronomii

4. Urbanowska Julia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 216
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: technik architektury krajobrazu

5. Krenz Mariola Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 88
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rogoźno
  • Zawód: stolarz

6. Ciesielska Milena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kleczew
  • Zawód: fryzjerka

7. Rusin Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Konin
  • Zawód: rzeźbiarz

8. Misiak Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Miłkowice
  • Zawód: technik rolnik

9. Góra Mieczysław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 50
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołowo Budzyńskie
  • Zawód: menadżer artystyczny

10. Świątek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 115
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: technik mechanik

11. Kurczewska Urszula Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: nauczyciel chemii

12. Doroszuk Agnieszka Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 71
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Czapury
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

13. Hybiak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 221
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Luboń
  • Zawód: mechanik samochodowy

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 93

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • kolski,
  • koniński,
  • turecki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Konin.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 93. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Budner Margareta ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 98 117
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 59,34%
  • Miejsce zamieszkania: Modła Królewska
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: lekarz

Sytek Maciej Dariusz ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 67 219
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 40,66%
  • Miejsce zamieszkania: Biskupice
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: historyk

Dowiedz się więcej

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 37 i Senatu, okręg nr 93 - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3