Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dąb Mały, Skoki Duże
Pokaż więcej
Damian Świerzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
65
(37,14%)
Paweł Bogdanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
88
(50,29%)
Sławomir Włodzimierz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(12,57%)
Okręg 2
Kosinowo, Ładne, Mursk
Pokaż więcej
Cezary Andrzej Dzierżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
43
(18,45%)
Jan Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
163
(69,96%)
Maksymilian Rożek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(11,59%)
Okręg 3
Smólnik, Telążna Leśna
Pokaż więcej
Michał Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
117
(42,70%)
Elżbieta Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
157
(57,30%)
Okręg 4
Dariusz Janusz Gliszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
112
(47,26%)
Wanda Józefa Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
102
(43,04%)
Piotr Paweł Knerek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(9,70%)
Okręg 5
Józefowo, Wistka Królewska
Pokaż więcej
Iwona Teresa Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
77
(33,62%)
Monika Marianna Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
127
(55,46%)
Krzysztof Stanisław Śmietana
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(10,92%)
Okręg 6
Pińczata, Warząchewka Polska
Pokaż więcej
Sławomir Arkadiusz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
71
(28,63%)
Grzegorz Wujkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
54
(21,77%)
Magdalena Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(38,31%)
Aneta Hajczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI W GMINIE
28
(11,29%)
Okręg 7
Gróbce, Koszanowo, Markowo
Pokaż więcej
Andrzej Szmyt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
102
(50,25%)
Tomasz Stanisław Karkosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
101
(49,75%)
Okręg 8
Nowa Wieś nazwy ulic: Agatowa, Ametystowa, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa. Sołectwo Smólsk
Pokaż więcej
Zbigniew Tomasz Reniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
91
(29,17%)
Marcin Jan Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
73
(23,40%)
Zdzisław Kazimierz Banasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(12,18%)
Grzegorz Chałas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(11,86%)
Grzegorz Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS
73
(23,40%)
Okręg 9
Nowa Wieś nazwy ulic: Bratkowa, Brylantowa, Dedala, Fiołkowa, Ikara, Irysowa, Jana Pawła II, Konwaliowa, Koralowa, Lotników, Nagietkowa, Różana, Sasankowa, Spadochronowa, Szybowcowa, Topazowa, Tulipanowa, Żwirki i Wigury. Miejscowości: Józefowo, Łuba Druga, Nowa Wieś – bez nazw ulic, Potok, Przyruda
Pokaż więcej
Arkadiusz Ulanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
95
(40,95%)
Janusz Piotr Nowok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
137
(59,05%)
Okręg 10
Bogusław Stanisław Wrocławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
179
(71,89%)
Dorota Kudeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
39
(15,66%)
Agnieszka Rożek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(12,45%)
Okręg 11
Ludwinowo, Warząchewka Nowa
Pokaż więcej
Wiesław Błasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
145
(65,61%)
Monika Radzikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(14,48%)
Iwona Katarzyna Rogalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS
44
(19,91%)
Okręg 12
Łagiewniki, Poddębice, Warząchewka Królewska
Pokaż więcej
Zbigniew Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
104
(43,51%)
Marek Zajdel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
54
(22,59%)
Mariusz Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(4,60%)
Edward Stanisław Wojtasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(29,29%)
Okręg 13
Aleksandra Łysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
101
(46,12%)
Tomasz Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
7
(4,12%)
Okręg 14
Kruszyn nazwy ulic: Agatowa, Kaniewska, Kazimierza Wielkiego Nr: 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152 oraz Nr: 91, 93, 95, 95A, 95B, 95C, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, Opalowa, Parkowa, Polna, Sportowa, Szmaragdowa. Sołectwo: Kolonia Dębice
Pokaż więcej
Edward Tomasz Betliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
152
(71,36%)
Mirosław Józef Kręcicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
61
(28,64%)
Daniel Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Okręg 15
Kruszyn nazwy ulic: Akacjowa, Balonowa, Bukowa, Ikara, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego Nr: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 oraz Nr: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, Lotników, Modelarska, Skrzydlata, Szkolna, Szybowcowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze. Kruszyn – bez nazw ulic
Pokaż więcej
Paweł Tomasz Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
82
(34,75%)
Arkadiusz Tomasz Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
40
(16,95%)
Danuta Seklecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRUSZYNA
101
(42,80%)
Jolanta Ewa Komorowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(5,51%)