WYBORY

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Warszawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Śródmieście i Ochota

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Marta Mysińska
      56 (0,06%)
    2. 6 Agata Helena Marczyk
      36 (0,04%)
    3. 9 Joanna Beata Wicha
      247 (0,26%)
    4. 1 Jan Dawid Śpiewak
      5 049 (5,39%)
    5. 2 Zofia Barbara Sobczak
      288 (0,31%)
    6. 5 Patryk Krzysztof Jesiotr
      0 (0%)
    7. 3 Michał Kujawski
      34 (0,04%)
    8. 8 Krzysztof Bąk
      45 (0,05%)
    9. 7 Filip Jakub Sarniak
      30 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zofia Teresa Bohosiewicz
      815 (0,87%)
    2. 3 Minh Thuy Dao
      534 (0,57%)
    3. 5 Marta Katarzyna Wenclewska
      310 (0,33%)
    4. 1 Ryszard Krzysztof Krzysztofowicz
      1 191 (1,27%)
    5. 4 Jeremi Jan Suliga
      282 (0,30%)
    6. 8 Miłosz Konrad Sałagan
      276 (0,29%)
    7. 6 Artur Wolke
      192 (0,20%)
    8. 7 Teresa Grażyna Czerwińska
      635 (0,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ewa Dorota Malinowska-Grupińska
      15 072 (16,08%)
    2. 2 Paweł Eryk Martofel
      1 552 (1,66%)
    3. 4 Piotr Janusz Żbikowski
      1 596 (1,70%)
    4. 8 Jerzy Kowalczyk
      67 (24,28%)
    5. 9 Anna Teresa Nehrebecka-Byczewska
      7 940 (8,47%)
    6. 7 Anna Małgorzata Stelmaszyk
      1 555 (1,66%)
    7. 3 Jarosław Henryk Kaczyński
      2 341 (2,50%)
    8. 5 Tomasz Zajdel
      996 (1,06%)
    9. 6 Joanna Maria Staniszkis
      8 168 (8,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Grzegorz Pióro
      239 (0,25%)
    2. 3 Sylwia Dominika Domaradzka
      322 (0,34%)
    3. 7 Iwona Monika Kuchta
      197 (0,21%)
    4. 9 Marta Maria Długokęcka
      271 (0,29%)
    5. 4 Patrycja Martyna Gruszczyńska
      192 (0,20%)
    6. 5 Andrzej Ryszard Hałubek
      83 (0,09%)
    7. 6 Piotr Marcin Nguyen Van
      181 (0,19%)
    8. 8 Kazimierz Zbigniew Radzikowski
      126 (0,13%)
    9. 1 Artur Robert Dobrowolski
      1 382 (1,47%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bożena Danuta Sitek
      27 (0,03%)
    2. 4 Kamil Jakub Kuliński
      13 (0,01%)
    3. 3 Ewa Wiktoria Redel
      19 (0,02%)
    4. 5 Krzysztof Arkadiusz Barszcz
      13 (0,01%)
    5. 7 Wiesław Szczęsny
      14 (0,01%)
    6. 6 Joanna Balbina Kowalska
      13 (0,01%)
    7. 8 Jerzy Wojciech Krzekotowski
      26 (0,03%)
    8. 1 Krystyna Barbara Kacperczyk
      48 (0,05%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Joanna Wozińska
      316 (0,34%)
    2. 4 Grażyna Małgorzata Piotrowicz
      131 (0,14%)
    3. 5 Krzysztof Piotr Kędlarski
      53 (0,06%)
    4. 6 Anna Zofia Gregier
      70 (0,07%)
    5. 3 Elżbieta Gutkowska-Dziuba
      140 (0,15%)
    6. 9 Jakub Krzysztof Nawrot
      106 (0,11%)
    7. 1 Andrzej Tadeusz Rozenek
      5 131 (5,47%)
    8. 7 Artur Jan Kulikowski
      46 (0,05%)
    9. 8 Maciej Józef Morawiec
      41 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Przemysław Kropiwnicki
      10 532 (11,23%)
    2. 2 Jakub Jan Roszkowski
      3 302 (3,52%)
    3. 5 Aleksandra Mazur
      1 547 (1,65%)
    4. 4 Bożena Kolasińska
      1 794 (1,91%)
    5. 3 Filip Jakub Frąckowiak
      4 019 (4,29%)
    6. 6 Maria Bajer-Oleszkowicz
      300 (0,32%)
    7. 7 Artur Krzysztof Seredyn
      343 (0,37%)
    8. 8 Lidia Ewa Niewęgłowska
      712 (0,76%)
    9. 9 Teresa Barbara Brykczyńska
      656 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Roman Marian Ochociński
      312 (0,33%)
    2. 2 Zofia Joanna Komorowska
      142 (0,15%)
    3. 3 Jolanta Gabriela Kamińska
      73 (0,08%)
    4. 4 Jolanta Wasiak
      93 (0,10%)
    5. 5 Marek Stanisław Wasiak
      16 (0,02%)
    6. 7 Dariusz Mirosław Sierż
      18 (0,02%)
    7. 6 Alicja Barbara Struszewska
      32 (0,03%)
    8. 9 Tomasz Sebastian Wasilewski
      57 (0,06%)
    9. 8 Katarzyna Agnieszka Sulkowska
      35 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Robert Łuczak
      162 (0,17%)
    2. 1 Justyna Glusman
      5 533 (5,90%)
    3. 6 Anna Maria Szymborska
      356 (0,38%)
    4. 7 Ewa Agata Nehring
      130 (0,14%)
    5. 2 Marcin Piotr Dobrowolski
      322 (0,34%)
    6. 3 Wojciech Józef Wojtowicz
      140 (0,15%)
    7. 4 Marta Jadwiga Porzuczek
      123 (0,13%)
    8. 5 Jan Paweł Dowgiałło
      153 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marian Stanisław Sołobodowski
      48 (0,05%)
    2. 1 Bartłomiej Wojciech Opaliński
      258 (0,28%)
    3. 2 Zbigniew Czaplicki
      98 (0,10%)
    4. 4 Małgorzata Hanna Karczewska
      130 (0,14%)
    5. 6 Szymon Mikołaj Sieniarski
      36 (0,04%)
    6. 5 Anna Elżbieta Pinkowicz
      50 (0,05%)
    7. 7 Bożenna Jolanta Gołota
      91 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jakub Perkowski
      482 (0,51%)
    2. 6 Anna Hirszler
      22 (0,02%)
    3. 3 Marta Majstrak
      89 (0,09%)
    4. 2 Piotr Dariusz Kowalczyk
      83 (0,09%)
    5. 7 Rafał Sebastian Gorczyca
      55 (0,06%)
    6. 5 Robert Aleksander Ostrowski-Jagoda
      13 (0,01%)
    7. 4 Monika Olga Dutkiewicz
      70 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Krystyna Thomas
      84 (0,09%)
    2. 2 Krzysztof Maria Ratschka
      0 (0%)
    3. 4 Artur Wiesław Twardowski
      44 (0,05%)
    4. 5 Jadwiga Maria Kuczawska
      8 (0,01%)
    5. 3 Krystyna Maria Woźniak
      30 (0,03%)
    6. 6 Marcin Wojciech Huk
      13 (0,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Mateusz Wieremiejczuk
      444 (0,47%)
    2. 2 Weronika Halina Naglik
      112 (0,12%)
    3. 3 Zofia Mędlińska
      102 (0,11%)
    4. 8 Jakub Ignacy Depta
      68 (0,07%)
    5. 7 Magdalena Anna Pawłowska
      96 (0,10%)
    6. 4 Kacper Kamil Mazurek
      101 (0,11%)
    7. 6 Mateusz Rafał Panasewicz
      84 (0,09%)
    8. 5 Sławomir Jan Śluzek
      31 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Tarczyński
      46 (0,05%)
    2. 6 Ewa Anna Pastor
      69 (0,07%)
    3. 4 Magdalena Anna Stępińska
      79 (0,08%)
    4. 1 Aleksandra Paulina Sheybal-Rostek
      314 (0,33%)
    5. 2 Jerzy Józef Budzyn
      99 (0,11%)
    6. 5 Mariusz Piotr Twardowski
      89 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Maria Orzechowska
      30 (0,03%)
    2. 1 Krzysztof Ryszard Sękalski
      55 (0,06%)
    3. 6 Mieszko Mateusz Wierzejski
      6 (0,01%)
    4. 7 Bartłomiej Korniluk
      16 (0,02%)
    5. 4 Barbara Antonina Butler-Błasińska
      13 (0,01%)
    6. 2 Karolina Klaudia Dresz
      0 (0%)
    7. 5 Karolina Monika Skotnicka
      24 (0,03%)

    Okręg 2

    obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Praga Południe i Rembertów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Cezary Damian Okrasa
      411 (0,40%)
    2. 1 Hanna Dobrawa Gospodarczyk
      1 935 (1,89%)
    3. 4 Marcin Grzegorz Zaród
      80 (0,08%)
    4. 5 Inga Maria Domańska
      277 (0,27%)
    5. 7 Anna Halbersztat
      109 (0,11%)
    6. 6 Marcin Włodzimierz Kmicik
      45 (0,04%)
    7. 3 Kinga Barbara Stańczuk
      235 (0,23%)
    8. 8 Marta Gastoł
      103 (0,10%)
    9. 9 Michał Paweł Szajer
      109 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariola Rabczon-Mazowiecka
      1 149 (1,12%)
    2. 2 Jan Gralewicz
      308 (0,30%)
    3. 3 Elżbieta Krystyna Kosim
      397 (0,39%)
    4. 4 Agata Cecylia Marcewicz-Szymańska
      242 (0,24%)
    5. 5 Jadwiga Danuta Krawczyńska
      299 (0,29%)
    6. 7 Piotr Przemysław Kuchno
      224 (0,22%)
    7. 9 Aleksandra Ewa Jeglińska
      553 (0,54%)
    8. 8 Mariusz Piotr Barcz
      220 (0,21%)
    9. 6 Tadeusz Tomasz Marzecki
      185 (0,18%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Małgorzata Lutomirska
      6 399 (6,24%)
    2. 6 Jerzy Barwiejuk
      857 (0,84%)
    3. 7 Zofia Barbara Idzikowska
      2 197 (2,14%)
    4. 8 Magdalena Szczygielska
      2 541 (2,48%)
    5. 4 Jarosław Janusz Karcz
      2 145 (2,09%)
    6. 5 Monika Ana Suska
      4 321 (4,22%)
    7. 9 Dariusz Paweł Dziekanowski
      6 034 (5,89%)
    8. 1 Marek Bruno Szolc
      12 311 (12,01%)
    9. 2 Paweł Piotr Lech
      5 577 (5,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Szczepan Wójcik
      372 (0,36%)
    2. 3 Małgorzata Domańska
      533 (0,52%)
    3. 4 Artur Krzysztof Wnorowski
      168 (0,16%)
    4. 6 Sławomir Kowalczyk
      160 (0,16%)
    5. 7 Karolina Magdalena Skała
      193 (0,19%)
    6. 9 Katarzyna Magdalena Gorzkowska
      259 (0,25%)
    7. 1 Michał Piotr Sawicki
      1 737 (1,69%)
    8. 5 Iwona Kulesza
      622 (0,61%)
    9. 8 Piotr Edward Kolarski
      113 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Popis
      23 (0,02%)
    2. 6 Halina Prutis
      7 (0,01%)
    3. 5 Anna Orzechowska
      27 (0,03%)
    4. 8 Rafał Daniel Ratuski
      11 (0,01%)
    5. 4 Barbara Zaremba
      25 (0,02%)
    6. 1 Jacek Marek Gancarson
      29 (0,03%)
    7. 3 Bożena Małgorzata Rępalska
      16 (0,02%)
    8. 7 Paweł Kowalski
      12 (0,01%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Marek Władysław Siarkowski
      77 (0,08%)
    2. 9 Włodzimierz Sypkin-Dębicki
      50 (0,05%)
    3. 3 Krzysztof Jan Wzorek
      123 (0,12%)
    4. 2 Dorota Lidia Grochala
      412 (0,40%)
    5. 1 Monika Anna Jaruzelska
      8 494 (8,29%)
    6. 4 Barbara Janina Tomaszewska
      172 (0,17%)
    7. 5 Agnieszka Maria Brodowska
      126 (0,12%)
    8. 7 Joanna Maria Kelles-Krauz
      61 (0,06%)
    9. 6 Witold Kaczyński
      90 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Lasocki
      4 354 (4,25%)
    2. 3 Oskar Jerzy Hejka
      1 598 (1,56%)
    3. 5 Agnieszka Maria Hałaburdzin-Rutkowska
      1 368 (1,33%)
    4. 4 Piotr Cezar Szyszko
      2 304 (2,25%)
    5. 1 Sebastian Jerzy Kaleta
      14 205 (13,86%)
    6. 7 Małgorzata Janina Piperek
      1 134 (1,11%)
    7. 6 Barbara Świderska
      1 520 (1,48%)
    8. 9 Tomasz Marian Koziński
      1 149 (1,12%)
    9. 8 Katarzyna Ewa Pieknik
      514 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Orłowski
      94 (0,09%)
    2. 1 Agata Alina Nosal-Ikonowicz
      831 (0,81%)
    3. 3 Marcin Jakub Kowalczyk
      46 (0,04%)
    4. 4 Zbigniew Szymon Wasilewski
      22 (0,02%)
    5. 5 Emilia Maria Łukasik
      64 (0,06%)
    6. 6 Dominika Marschall
      39 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jerzy Stanisław Tarłowski
      220 (0,21%)
    2. 4 Janusz Maciej Ozdowski
      172 (0,17%)
    3. 2 Aleksander Michał Lesiński
      1 362 (1,33%)
    4. 5 Ewelina Marianna Kiersnowska
      373 (0,36%)
    5. 1 Stefan Bernard Gardawski
      2 524 (2,46%)
    6. 3 Karolina Agnieszka Płocha
      1 090 (1,06%)
    7. 6 Alicja Franciszka Fliszkiewicz
      186 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Warych
      281 (0,27%)
    2. 2 Aleksandra Milena Buczyńska
      113 (0,11%)
    3. 3 Sebastian Hubert Kęsik
      46 (0,04%)
    4. 4 Renata Ranc
      63 (0,06%)
    5. 5 Michał Karaszewski
      64 (0,06%)
    6. 6 Monika Beata Łapińska
      95 (0,09%)
    7. 7 Adam Sawicki
      166 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Damian Wacław Bieńko
      525 (0,51%)
    2. 2 Krzysztof Grzegorz Kapliński
      73 (0,07%)
    3. 3 Ilona Kostrzewa
      125 (0,12%)
    4. 4 Łukasz Sławek
      52 (0,05%)
    5. 5 Hanna Sowińska
      82 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lilia Studzienna
      19 (0,02%)
    2. 3 Karolina Choromańska
      11 (0,01%)
    3. 1 Piotr Stanisław Uss
      73 (0,07%)
    4. 4 Anna Regina Kołoło
      26 (0,03%)
    5. 5 Grażyna Anna Zielińska
      24 (0,02%)
    6. 7 Roman Sołtysiak
      15 (0,01%)
    7. 6 Miłosz Stefan Sobolewski
      24 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Edyta Kinga Ceran
      527 (0,51%)
    2. 5 Jakub Filip Wolski
      124 (0,12%)
    3. 2 Julia Weronika Walter
      192 (0,19%)
    4. 4 Sebastian Czarnecki
      166 (0,16%)
    5. 6 Tomasz Marek Czarnecki
      71 (0,07%)
    6. 7 Antoni Sasin
      173 (0,17%)
    7. 3 Monika Rulak
      167 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Maria Zawadzka
      103 (0,10%)
    2. 5 Michał Jerzy Boguszewski
      32 (0,03%)
    3. 6 Jacek Kozłowski
      105 (0,10%)
    4. 7 Żaneta Maria Regel
      44 (0,04%)
    5. 4 Marcin Krzysztof Płaska
      15 (0,01%)
    6. 1 Grzegorz Jerzy Gruchalski
      259 (0,25%)
    7. 2 Joanna Maria Zeljas
      56 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Edyta Sylwia Mirecka
      27 (0,03%)
    2. 2 Anna Maria Piekarska
      64 (0,06%)
    3. 6 Grażyna Jolanta Rudnik
      25 (0,02%)
    4. 3 Bolesław Henryk Stradomski
      10 (0,01%)
    5. 1 Arkadiusz Kazimierz Czak
      66 (0,06%)
    6. 5 Karol Maciej Czachowski
      9 (0,01%)
    7. 8 Agnieszka Katarzyna Bonisławska
      11 (0,01%)
    8. 7 Grzegorz Dominik Zernik
      12 (0,01%)

    Okręg 3

    obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Mokotów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Tomasz Paweł Andrzejewski
      149 (0,14%)
    2. 6 Leszek Aleksander Kadelski
      38 (0,03%)
    3. 8 Bartosz Maciej Brzeziński
      142 (0,13%)
    4. 9 Weronika Samolińska
      306 (0,28%)
    5. 2 Sebastian Roman Liszka
      229 (0,21%)
    6. 3 Inga Anna Lechowska
      281 (0,26%)
    7. 5 Barbara Iwona Falenciak-Pabijan
      87 (0,08%)
    8. 7 Marika Krystyna Kamler
      116 (0,11%)
    9. 1 Paulina Krystyna Piechna-Więckiewicz
      3 220 (2,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Sobieraj
      955 (0,87%)
    2. 3 Jacek Wojciech Czaplarski
      163 (0,15%)
    3. 4 Ewa Biskupska
      384 (0,35%)
    4. 6 Lidia Rutecka
      273 (0,25%)
    5. 5 Ryszard Majkowski
      187 (0,17%)
    6. 8 Natalia Łuszczki
      155 (0,14%)
    7. 7 Adam Przybysz
      263 (0,24%)
    8. 9 Anna Marta Wrochna
      282 (0,26%)
    9. 1 Andrzej Wiktor Rogiński
      1 345 (1,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Sergiusz Szostakowski
      17 849 (16,28%)
    2. 2 Paweł Piotr Czekalski
      3 072 (2,80%)
    3. 3 Paweł Sawicki
      4 316 (3,94%)
    4. 6 Tadeusz Edward Ross
      4 819 (4,40%)
    5. 4 Małgorzata Katarzyna Zakrzewska
      8 758 (7,99%)
    6. 7 Magdalena Katarzyna Wojciechowska
      3 040 (2,77%)
    7. 5 Joanna Anna Wiśniewska-Najgebauer
      4 608 (4,20%)
    8. 9 Wojciech Jerzy Turkowski
      1 914 (1,75%)
    9. 8 Małgorzata Dorota Dąbrowska
      2 928 (2,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Żaneta Barbara Jarząb
      1 511 (1,38%)
    2. 2 Radosław Krzysztof Dejter
      268 (0,24%)
    3. 3 Daniel Echaust
      250 (0,23%)
    4. 4 Daniel Maksymilian Kowitz
      110 (0,10%)
    5. 6 Marta Kacprzak
      441 (0,40%)
    6. 5 Robert Wiśniewski
      469 (0,43%)
    7. 7 Marcin Andrzej Rostek
      182 (0,17%)
    8. 8 Maria Krystyna Bacciarelli
      283 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Beata Iwona Mirska-Piworowicz
      57 (0,05%)
    2. 3 Andrzej Jakubowicz
      19 (0,02%)
    3. 6 Witold Zbigniew Kowalski
      9 (0,01%)
    4. 5 Wojciech Kałkusiński
      6 (0,01%)
    5. 2 Ewa Jadwiga Dolińska-Markowska
      16 (0,01%)
    6. 4 Klaudia Stanisława Mirska
      14 (0,01%)
    7. 7 Katarzyna Anna Ciach
      16 (0,01%)
    8. 8 Jolanta Agnieszka Stępień
      20 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Wierzbicki
      5 019 (4,58%)
    2. 3 Małgorzata Weronika Wójcik
      993 (0,91%)
    3. 2 Krzysztof Rinas
      611 (0,56%)
    4. 6 Małgorzata Pidek
      222 (0,20%)
    5. 4 Joanna Justyna Ratajczak
      587 (0,54%)
    6. 5 Marek Krzysztof Ledzion
      142 (0,13%)
    7. 7 Zdzisław Pietryka
      200 (0,18%)
    8. 8 Andrzej Marian Śmigielski
      341 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Marcin Cieślikowski
      11 320 (10,32%)
    2. 2 Patryk Górski
      5 618 (5,12%)
    3. 3 Elżbieta Wrotnowska-Gmyz
      1 528 (1,39%)
    4. 4 Grażyna Żak
      2 427 (2,21%)
    5. 5 Krystyna Stanisława Górniak
      593 (0,54%)
    6. 6 Wiktor Aleksander Augustyn
      589 (0,54%)
    7. 7 Andrzej Krzysztof Budzyk
      248 (0,23%)
    8. 8 Małgorzata Krystyna Grodzka
      689 (0,63%)
    9. 9 Krzysztof Tomasz Bosak
      2 327 (2,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Nowak
      597 (0,54%)
    2. 2 Olga Nikołaidi
      55 (0,05%)
    3. 3 Kazimierz Ryszard Jaworski
      75 (0,07%)
    4. 5 Leszek Nowak
      50 (0,05%)
    5. 9 Magdalena Lidia Wadecka
      51 (0,05%)
    6. 7 Eugeniusz Rembiejewski
      23 (0,02%)
    7. 6 Mikołaj Benedykt Nosal
      28 (0,03%)
    8. 8 Anna Wagner-Kabala
      50 (0,05%)
    9. 4 Anna Zofia Kabała
      74 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Leszek Stanisław Wiśniewski
      223 (0,20%)
    2. 4 Anna Maria Jarzębska
      571 (0,52%)
    3. 7 Paweł Antoni Gałwa
      66 (0,06%)
    4. 1 Jan Piotr Popławski
      3 133 (2,86%)
    5. 3 Marcin Szczepan Jarzynowski
      118 (0,11%)
    6. 6 Katarzyna Joanna Żaczek
      326 (0,30%)
    7. 5 Łukasz Franciszek Fiszer
      150 (0,14%)
    8. 2 Zuzanna Marta Glińska
      1 722 (1,57%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mirosława Rutkowska
      148 (0,13%)
    2. 1 Marcin Wacław Salamon
      303 (0,28%)
    3. 2 Marek Antoni Marecki
      96 (0,09%)
    4. 5 Katarzyna Kumela
      79 (0,07%)
    5. 7 Jakub Łukasz Stefaniak
      522 (0,48%)
    6. 6 Jacek Tytke
      62 (0,06%)
    7. 4 Anna Józefa Panas
      117 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janusz Ryszard Korwin-Mikke
      1 683 (1,54%)
    2. 2 Hanna Dulska
      49 (0,04%)
    3. 3 Łukasz Krystian Kłos
      26 (0,02%)
    4. 4 Michał Marian Wołoszyn
      17 (0,02%)
    5. 6 Katarzyna Maria Ziółkowska
      22 (0,02%)
    6. 5 Krzysztof Jarosław Dzieszuk
      17 (0,02%)
    7. 7 Małgorzata Kalinowska
      16 (0,01%)
    8. 8 Edyta Maria Kida
      26 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marzena Renata Miguła
      77 (0,07%)
    2. 7 Cezary Paweł Tekliński
      14 (0,01%)
    3. 2 Maria Alicja Bluj
      16 (0,01%)
    4. 3 Eleonora Ptaszyńska
      6 (0,01%)
    5. 4 Maja Łucja Ciechanowska
      31 (0,03%)
    6. 5 Ryszard Lis
      22 (0,02%)
    7. 6 Kazimierz Karczewski
      22 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Konrad Norbert Jabłoński
      108 (0,10%)
    2. 6 Natalia Gabriela Stasiowska
      137 (0,12%)
    3. 7 Małgorzata Jary
      122 (0,11%)
    4. 3 Franciszek Stanisław Garstecki
      46 (0,04%)
    5. 1 Marcin Kordowski
      620 (0,57%)
    6. 5 Maciej Jakub Gołygowski
      36 (0,03%)
    7. 2 Andrzej Grzegorz Skarżyński
      73 (0,07%)
    8. 8 Karolina Janus
      132 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Eryka Aleksandra Michalak
      68 (0,06%)
    2. 2 Dariusz Krasnodębski
      90 (0,08%)
    3. 4 Magdalena Julia Szynkarczuk
      66 (0,06%)
    4. 1 Marcin Andrzej Rzońca
      413 (0,38%)
    5. 5 Ernest Andrzej Walasek
      43 (0,04%)

    Okręg 4

    obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Wola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wiesław Wincenty Rudzki
      84 (0,13%)
    2. 6 Karol Robert Basiaga
      47 (0,07%)
    3. 7 Agata Anna Romanowska
      426 (0,64%)
    4. 4 Katarzyna Lewandowska
      320 (0,48%)
    5. 1 Karol Konrad Perkowski
      1 574 (2,37%)
    6. 2 Dorota Barbara Białołęcka
      393 (0,59%)
    7. 3 Justyna Samolińska
      254 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Radulski
      646 (0,97%)
    2. 2 Hanna Elżbieta Kacprzak
      510 (0,77%)
    3. 3 Paweł Szymon Dybowski
      210 (0,32%)
    4. 6 Elżbieta Szandecka
      333 (0,50%)
    5. 5 Lewi Daniel Masyk
      79 (0,12%)
    6. 4 Mirosława Barbara Taborowicz
      118 (0,18%)
    7. 7 Arkadiusz Waldemar Szymanek
      211 (0,32%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariusz Budziszewski
      4 659 (7,02%)
    2. 1 Tomasz Marcin Sybilski
      9 119 (13,75%)
    3. 3 Piotr Jerzy Kołomycki
      1 709 (2,58%)
    4. 7 Małgorzata Żuber-Zielicz
      2 753 (4,15%)
    5. 6 Anna Katarzyna Kościelniak-Miądlicka
      3 558 (5,36%)
    6. 2 Renata Maria Niewitecka
      5 906 (8,90%)
    7. 5 Edwin Bogdan Leśniak
      1 129 (1,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Maria Strzembosz
      501 (0,76%)
    2. 7 Piotr Paweł Arendt
      179 (0,27%)
    3. 3 Bogdan Robert Rutkowski
      197 (0,30%)
    4. 1 Daniel Roszkowski
      1 170 (1,76%)
    5. 6 Beata Sawicka
      258 (0,39%)
    6. 4 Aneta Bożena Gielo
      173 (0,26%)
    7. 5 Roman Sawicki
      119 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystyna Aleksandrowicz
      22 (0,03%)
    2. 4 Grzegorz Piworowicz
      7 (0,01%)
    3. 3 Kamil Mirski
      10 (0,02%)
    4. 6 Karolina Beata Kulińska
      15 (0,02%)
    5. 5 Aleksandra Lewczuk
      12 (0,02%)
    6. 1 Marcin Edward Wroński
      38 (0,06%)
    7. 7 Paweł Marek Bralski
      74 (0,11%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Sitko
      327 (0,49%)
    2. 3 Helena Olechowska
      477 (0,72%)
    3. 4 Rafał Roman Zieleniewski
      90 (0,14%)
    4. 1 Jan Marek Hartman
      1 941 (2,93%)
    5. 5 Urszula Olszewska
      403 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Joanna Chlasta
      676 (1,02%)
    2. 2 Maciej Wojciech Binkowski
      5 006 (7,55%)
    3. 1 Olga Ewa Semeniuk
      8 013 (12,08%)
    4. 3 Rafał Sebastian Dorosiński
      1 827 (2,75%)
    5. 4 Maria Weronika Jęda
      981 (1,48%)
    6. 6 Jarosław Rafał Rubiec
      526 (0,79%)
    7. 7 Hanna Mrowińska
      1 030 (1,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Maria Tofil-Sławuszewska
      303 (0,46%)
    2. 3 Katarzyna Maria Krawczyk
      109 (0,16%)
    3. 5 Krzysztof Jerzy Jankowski
      88 (0,13%)
    4. 7 Wojciech Antoni Babecki
      47 (0,07%)
    5. 2 Teresa Maria Drabczyk
      82 (0,12%)
    6. 4 Kamil Dariusz Kuczewski
      60 (0,09%)
    7. 6 Karolina Julia Kucharska
      98 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Kisiel
      2 435 (3,67%)
    2. 2 Joanna Klikowicz
      752 (1,13%)
    3. 3 Janusz Adam Dziano
      178 (0,27%)
    4. 4 Ewa Danuta Chybowska
      368 (0,55%)
    5. 5 Daniel Paweł Brzozowski
      168 (0,25%)
    6. 6 Hanna Barbara Nowak-Radziejowska
      357 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jan Tadeusz Rudziński
      77 (0,12%)
    2. 1 Konrad Rykowski
      186 (0,28%)
    3. 2 Anna Kalbarczyk-Perzanowska
      122 (0,18%)
    4. 4 Ewelina Bogumiła Kulesza
      104 (0,16%)
    5. 5 Sylwester Adam Chołast
      76 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Rafał Rywczyński
      29 (0,04%)
    2. 2 Agnieszka Kowalska
      117 (0,18%)
    3. 3 Agnieszka Dorota Skierska
      38 (0,06%)
    4. 1 Paweł Piotr Banasiak
      458 (0,69%)
    5. 4 Małgorzata Maria Żmigrodzka
      31 (0,05%)
    6. 6 Łukasz Wojciech Czerniawski
      36 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Paweł Kochański
      97 (0,15%)
    2. 4 Małgorzata Anna Kubuszewska
      21 (0,03%)
    3. 2 Grażyna Choromańska
      20 (0,03%)
    4. 3 Elżbieta Dymkowska
      20 (0,03%)
    5. 5 Krzysztof Niemira
      12 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gabriel Marian Murawski
      60 (0,09%)
    2. 5 Natalia Aleksandra Wieczorek
      132 (0,20%)
    3. 1 Paweł Jan Tanajno
      898 (1,35%)
    4. 3 Kamil Łuczyński
      80 (0,12%)
    5. 4 Julia Anna Henkelman
      59 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Tadeusz Przepiórka
      229 (0,35%)
    2. 3 Leszek Maciej Sawicki
      56 (0,08%)
    3. 4 Paulina Broniszewska
      57 (0,09%)
    4. 5 Tomasz Krzosek
      42 (0,06%)
    5. 2 Joanna Urszula Kamieńska
      122 (0,18%)

    Okręg 5

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bielany i Żoliborz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksandra Kołeczek
      1 967 (2,06%)
    2. 8 Sebastian Janusz Tuszyński
      151 (0,16%)
    3. 6 Michał Sochacki
      143 (0,15%)
    4. 2 Dominik Kuc
      713 (0,75%)
    5. 3 Jolanta Maria Supińska-Modzelewska
      186 (0,19%)
    6. 4 Linus Lewandowski
      192 (0,20%)
    7. 5 Małgorzata Rawińska
      179 (0,19%)
    8. 7 Katarzyna Nowak
      202 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Bartmiński
      1 150 (1,20%)
    2. 3 Wiktoria Magdalena Charczenko
      295 (0,31%)
    3. 5 Maciej Wasilewski
      379 (0,40%)
    4. 4 Barbara Henryka Sotek
      204 (0,21%)
    5. 6 Karol Szymański
      321 (0,34%)
    6. 7 Monika Kowalczyk
      687 (0,72%)
    7. 8 Wanda Rajkiewicz
      410 (0,43%)
    8. 2 Małgorzata Maria Trykacz
      1 253 (1,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Czesława Kazimiera Sawicka
      1 081 (1,13%)
    2. 5 Renata Kozłowska
      2 561 (2,68%)
    3. 4 Mariusz Paweł Krasuski
      1 915 (2,00%)
    4. 6 Magdalena Barbara Lipińska-Derlikowska
      1 553 (1,62%)
    5. 1 Piotr Mazurek
      15 938 (16,67%)
    6. 2 Dorota Ewa Łoboda
      10 362 (10,84%)
    7. 8 Kacper Karol Pietrusiński
      2 741 (2,87%)
    8. 3 Agnieszka Monika Wyrwał
      6 325 (6,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agata Joanna Witkowska
      1 998 (2,09%)
    2. 3 Maciej Artur Fronc
      249 (0,26%)
    3. 2 Małgorzata Dorota Bielecka
      465 (0,49%)
    4. 4 Luiza Anna Ciećwierz
      265 (0,28%)
    5. 5 Dorota Kowalczyk
      259 (0,27%)
    6. 6 Marcin Suszyński
      248 (0,26%)
    7. 7 Agnieszka Aleksandra Bagińska
      243 (0,25%)
    8. 8 Marian Dziekański
      284 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Stanisław Postek
      17 (0,02%)
    2. 1 Krystyna Anna Krzekotowska
      209 (0,22%)
    3. 3 Barbara Widzyńska
      19 (0,02%)
    4. 5 Sebastian Kacper Okulus
      15 (0,02%)
    5. 4 Włodzimierz Jan Sandecki
      19 (0,02%)
    6. 8 Maciej Dariusz Ociepka
      42 (0,04%)
    7. 6 Marek Krzysztof Lewandowski
      21 (0,02%)
    8. 7 Krystyna Maria Szczęsna
      23 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystyna Barbara Kozłowska
      2 089 (2,19%)
    2. 3 Cezary Żurawski
      319 (0,33%)
    3. 4 Wanda Maria Cymerman
      300 (0,31%)
    4. 5 Dobromiła Natalia Szymańska
      492 (0,51%)
    5. 2 Andrzej Jerzy Dryszel
      391 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Maciej Herbich
      3 375 (3,53%)
    2. 1 Dariusz Figura
      12 000 (12,55%)
    3. 3 Edmund Marceli Świderski
      2 994 (3,13%)
    4. 8 Jerzy Wielgus
      1 684 (1,76%)
    5. 6 Paulina Palczewska
      1 062 (1,11%)
    6. 7 Wioletta Marta Jeżewska
      852 (0,89%)
    7. 4 Anna Urszula Kaczmarska
      2 722 (2,85%)
    8. 5 Filip Staniszewski
      954 (1,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Paczkowska-Mężyńska
      615 (0,64%)
    2. 4 Piotr Sebastian Szajewski
      69 (0,07%)
    3. 3 Nina Helena Zarzecka
      88 (0,09%)
    4. 5 Monika Szajewska
      78 (0,08%)
    5. 2 Jakub Janek
      125 (0,13%)
    6. 6 Jan Wojciech Górecki
      84 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Aniela Homan
      4 399 (4,60%)
    2. 5 Agata Grabias-Kwaśniewska
      294 (0,31%)
    3. 4 Rafał Michał Opaliński
      401 (0,42%)
    4. 3 Maria Krystyna Gromadowska
      496 (0,52%)
    5. 7 Anna Maria Jakubiec-Puka
      323 (0,34%)
    6. 6 Witold Lech Rugowski
      102 (0,11%)
    7. 8 Krzysztof Leszek Kiełczewski
      218 (0,23%)
    8. 2 Borys Piotr Lewandowski
      961 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Remigiusz Lesiuk
      224 (0,23%)
    2. 3 Jacek Zbigniew Friedel
      47 (0,05%)
    3. 2 Marta Magdalena Wolska-Wójcik
      159 (0,17%)
    4. 4 Katarzyna Lelonkiewicz
      60 (0,06%)
    5. 6 Jerzy Mazurek
      114 (0,12%)
    6. 5 Małgorzata Grażyna Chibowska
      53 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Gabriela Zofia Jurkiewicz
      588 (0,62%)
    2. 8 Janusz Kunowski
      107 (0,11%)
    3. 2 Rafał Paweł Delakowicz
      135 (0,14%)
    4. 3 Jakub Marek Jędryka
      44 (0,05%)
    5. 4 Adam Mielnicki
      44 (0,05%)
    6. 5 Edyta Sylwia Kłos
      86 (0,09%)
    7. 7 Wojciech Bartosz Ziółkowski
      61 (0,06%)
    8. 6 Kaja Karolina Wojciechowska
      70 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Ryszard Gorzkowski
      110 (0,12%)
    2. 2 Irena Krystyna Midzio-Milczarek
      9 (0,01%)
    3. 3 Anna Maria Środa
      52 (0,05%)
    4. 6 Andrzej Konrad Wielgosz
      28 (0,03%)
    5. 5 Andrzej Marian Szymański
      30 (0,03%)
    6. 4 Anna Beata Pionkowska
      24 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Wojciech Rudnik
      61 (0,06%)
    2. 4 Małgorzata Ewa Witek
      108 (0,11%)
    3. 3 Przemysław Kaczyński
      50 (0,05%)
    4. 5 Michał Wereszczyński
      75 (0,08%)
    5. 1 Katarzyna Małgorzata Michalak
      476 (0,50%)

    Okręg 6

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Białołęka i Praga Północ

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Osypowicz
      216 (0,26%)
    2. 5 Łukasz Bogusław Truściński
      110 (0,13%)
    3. 4 Zuzanna Jadwiga Wiechowska
      153 (0,18%)
    4. 2 Agnieszka Nowak
      1 143 (1,37%)
    5. 8 Agata Julia Grabowska
      281 (0,34%)
    6. 6 Ewa Aleksandra Marczyńska-Goldstein
      125 (0,15%)
    7. 7 Marcin Piotr Tysler
      76 (0,09%)
    8. 1 Konrad Wojciech Wiślicz-Węgorowski
      1 095 (1,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Basiński
      2 654 (3,17%)
    2. 3 Marek Franciszek Kruk
      227 (0,27%)
    3. 4 Katarzyna Porczyk
      389 (0,47%)
    4. 6 Małgorzata Wierzbicka
      960 (1,15%)
    5. 5 Paweł Narcyz Niebrzegowski
      124 (0,15%)
    6. 7 Radosław Śpiewak
      1 040 (1,24%)
    7. 8 Leszek Stanisław Potentas
      292 (0,35%)
    8. 2 Katarzyna Kajm
      840 (1,00%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grzegorz Adam Drobiszewski
      1 179 (1,41%)
    2. 7 Roman Kazimierz Stachurski
      1 035 (1,24%)
    3. 3 Gabriela Beata Szustek
      2 878 (3,44%)
    4. 8 Aleksander Tomasz Łabanowski
      1 005 (1,20%)
    5. 1 Magdalena Roguska
      19 054 (22,79%)
    6. 5 Agnieszka Elżbieta Borowska
      5 196 (6,21%)
    7. 2 Anna Bogusława Auksel-Sekutowicz
      2 949 (3,53%)
    8. 6 Piotr Michalski
      1 685 (2,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Leonard Wojdat
      273 (0,33%)
    2. 4 Daniel Mioduszewski
      320 (0,38%)
    3. 1 Dariusz Stanisław Olszewski
      1 794 (2,15%)
    4. 3 Kamil Łukasz Hajduk
      599 (0,72%)
    5. 7 Katarzyna Wolińska
      393 (0,47%)
    6. 6 Wioletta Zaręba-Korzeniewska
      193 (0,23%)
    7. 5 Judyta Anna Bugalska
      342 (0,41%)
    8. 8 Tomasz Zamorski
      208 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Adam Rępalski
      47 (0,06%)
    2. 5 Zofia Nakielska-Cremers
      9 (0,01%)
    3. 7 Tadeusz Michał Prutis
      3 (0,00%)
    4. 6 Karolina Maria Łojek
      14 (0,02%)
    5. 2 Kalina Ewelina Tarasiuk
      34 (0,04%)
    6. 4 Wiesława Górniak
      14 (0,02%)
    7. 3 Maria Monika Tomaszewicz
      14 (0,02%)
    8. 8 Adam Jerzy Kowalewski
      9 (0,01%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jadwiga Władysława Chrobak
      214 (0,26%)
    2. 5 Jerzy Marian Rytel
      167 (0,20%)
    3. 7 Andrzej Wiktor Wróblewski
      113 (0,14%)
    4. 2 Anna Maria Osypiuk
      614 (0,73%)
    5. 1 Jan August Artymowski
      1 427 (1,71%)
    6. 6 Mariola Monika Pakuła
      365 (0,44%)
    7. 8 Sebastian Jerzy Sawczuk
      218 (0,26%)
    8. 3 Waldemar Robert Kowalczyk
      184 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sebastian Robert Kędzierski
      2 745 (3,28%)
    2. 6 Grażyna Maria Wilkowojska-Bielecka
      432 (0,52%)
    3. 1 Jacek Dawid Ozdoba
      8 628 (10,32%)
    4. 2 Wiktor Klimiuk
      3 300 (3,95%)
    5. 4 Dorota Kopka
      1 571 (1,88%)
    6. 8 Katarzyna Elżbieta Jasińska
      2 680 (3,21%)
    7. 7 Sylwia Gabriela Pist
      408 (0,49%)
    8. 5 Karolina Bałdyga
      1 056 (1,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grzegorz Palarski
      20 (0,02%)
    2. 1 Piotr Igor Ikonowicz
      2 430 (2,91%)
    3. 2 Krzysztof Bielecki
      94 (0,11%)
    4. 5 Dariusz Konopka
      30 (0,04%)
    5. 3 Ewa Marta Rembiejewska
      51 (0,06%)
    6. 7 Wioletta Kaczor
      32 (0,04%)
    7. 8 Sylwia Anna Karaśkiewicz
      17 (0,02%)
    8. 6 Krzysztof Marek Salich
      14 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Cezary Zbigniew Pachnik
      107 (0,13%)
    2. 2 Marcin Leszczyński
      265 (0,32%)
    3. 5 Piotr Krzysztof Kowalski
      140 (0,17%)
    4. 6 Marzanna Pogłud-Kisielewska
      105 (0,13%)
    5. 3 Marta Łoza
      369 (0,44%)
    6. 1 Maria Elżbieta Dąbrowska-Majewska
      2 151 (2,57%)
    7. 4 Natalia Fornalska
      326 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Tomasz Kluczyński
      344 (0,41%)
    2. 3 Julia Katarzyna Dąbrowska
      182 (0,22%)
    3. 2 Konrad Luśniewski
      74 (0,09%)
    4. 4 Eliza Ludmiła Smolarska-Kowalska
      87 (0,10%)
    5. 6 Anna Maria Seweryn
      152 (0,18%)
    6. 5 Ireneusz Adam Zakrzewski
      56 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Patryk Kłos
      504 (0,60%)
    2. 2 Agnieszka Zofia Tracz
      101 (0,12%)
    3. 7 Katarzyna Magdalena Chudoń
      56 (0,07%)
    4. 6 Tomasz Łukasz Zakrzewski
      81 (0,10%)
    5. 5 Janina Kłos
      65 (0,08%)
    6. 4 Weronika Tracz
      81 (0,10%)
    7. 3 Damian Dariusz Baryga
      44 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Dominika Strzępek
      19 (0,02%)
    2. 1 Arkadiusz Zbigniew Trzaska
      112 (0,13%)
    3. 2 Krystyna Elżbieta Nowak
      20 (0,02%)
    4. 6 Marcin Rafał Gajda
      21 (0,03%)
    5. 3 Anna Maria Kuna
      45 (0,05%)
    6. 5 Andrzej Jabłoński
      34 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Kamil Kierzkowski
      126 (0,15%)
    2. 4 Anna Barbara Wiadrowska
      209 (0,25%)
    3. 6 Agnieszka Elżbieta Pabich-Tanajno
      235 (0,28%)
    4. 2 Maciej Cieślak
      229 (0,27%)
    5. 1 Dariusz Retelski
      516 (0,62%)
    6. 3 Michał Pytlarczyk
      98 (0,12%)
    7. 5 Marzena Barbara Petykiewicz
      58 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Broniszewski
      16 (0,02%)
    2. 6 Grażyna Dorota Matysiak
      62 (0,07%)
    3. 7 Krzysztof Piotr Piętka
      98 (0,12%)
    4. 3 Magdalena Dawidowicz
      116 (0,14%)
    5. 4 Aida Simona Dudkiewicz
      56 (0,07%)
    6. 1 Marcin Piotr Iskra
      364 (0,44%)
    7. 2 Rafał Dariusz Godlewski
      107 (0,13%)

    Okręg 7

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Targówek, Wawer i Wesoła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Olaf Borowski-Monkiewicz
      1 210 (1,09%)
    2. 5 Tomasz Rawski
      134 (0,12%)
    3. 3 Łukasz Drozda
      236 (0,21%)
    4. 4 Magdalena Klaudia Wolnik
      112 (0,10%)
    5. 9 Radosław Krzysztof Wujcik
      46 (0,04%)
    6. 2 Magdalena Joanna Piekarska
      685 (0,62%)
    7. 6 Mirosława Wiesława Mazurek
      84 (0,08%)
    8. 8 Marta Magdalena Taperek
      94 (0,08%)
    9. 7 Bogusław Węgorowski
      26 (0,02%)
    10. 10 Sylwia Borowska-Kazimiruk
      126 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Danuta Barańska-Wróblewska
      674 (0,61%)
    2. 1 Sławomir Wawrzyniec Antonik
      2 584 (2,33%)
    3. 3 Jarosław Robert Trzciński
      678 (0,61%)
    4. 4 Katarzyna Władysława Biernacka
      442 (0,40%)
    5. 5 Jacek Grzegorz Tomaszewski
      245 (0,22%)
    6. 8 Tomasz Ćwik
      236 (0,21%)
    7. 6 Dunia Stańczuk
      498 (0,45%)
    8. 10 Witold Czesław Wojciechowicz
      392 (0,35%)
    9. 7 Monika Sylwia Tomaszewska
      414 (0,37%)
    10. 9 Żaneta Izabela Dąbrowska
      390 (0,35%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Paweł Konrad Wojda
      2 761 (2,49%)
    2. 4 Beata Barbara Michalec
      3 770 (3,40%)
    3. 8 Piotr Jan Bojczew
      429 (0,39%)
    4. 5 Jerzy Zdrzałka
      1 352 (1,22%)
    5. 9 Joanna Małgorzata Dymowska
      3 482 (3,14%)
    6. 3 Iwona Wujastyk
      7 075 (6,37%)
    7. 6 Agnieszka Jaczewska-Golińska
      3 929 (3,54%)
    8. 10 Rafał Teodor Utecht
      1 025 (0,92%)
    9. 1 Sławomir Potapowicz
      16 201 (14,60%)
    10. 2 Tomasz Stanisław Tretter
      3 026 (2,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Modzelewski
      2 433 (2,19%)
    2. 2 Paweł Jakub Miszczuk
      411 (0,37%)
    3. 3 Marlena Urszula Martyńska
      438 (0,39%)
    4. 5 Jan Piotr Komosa
      366 (0,33%)
    5. 4 Anna Maria Pruska-Wiszniowska
      159 (0,14%)
    6. 8 Magdalena Owczarek
      416 (0,37%)
    7. 6 Marek Antoni Ciesielski
      135 (0,12%)
    8. 9 Artur Lech Banach
      337 (0,30%)
    9. 7 Agnieszka Małgorzata Piasecka
      470 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Kacperczyk
      23 (0,02%)
    2. 3 Krystyna Lempek
      25 (0,02%)
    3. 5 Agata Łucja Foks
      32 (0,03%)
    4. 7 Jowita Tarasiuk-Kostro
      19 (0,02%)
    5. 8 Ewa Bielecka
      34 (0,03%)
    6. 9 Czesław Zabłocki
      18 (0,02%)
    7. 4 Marcin Budzyński
      22 (0,02%)
    8. 1 Wirginia Janina Szmyt
      57 (0,05%)
    9. 6 Tomasz Piotr Jedliński
      29 (0,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Stanisław Kalski
      95 (0,09%)
    2. 7 Dariusz Krzysztof Kozioł
      91 (0,08%)
    3. 4 Beata Kornacka
      218 (0,20%)
    4. 6 Andrzej Wiesław Szymański
      112 (0,10%)
    5. 8 Iwona Szulakowska
      128 (0,12%)
    6. 9 Zdzisław Adam Łomowski
      102 (0,09%)
    7. 1 Anna Maria Żukowska
      1 882 (1,70%)
    8. 3 Agata Alicja Czarnacka
      287 (0,26%)
    9. 10 Dariusz Krzysztof Rozenek
      1 634 (1,47%)
    10. 2 Dariusz Romuald Klimaszewski
      771 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alicja Żebrowska
      6 582 (5,93%)
    2. 1 Cezary Andrzej Jurkiewicz
      16 219 (14,61%)
    3. 4 Ewa Samonek
      1 768 (1,59%)
    4. 3 Oliwer Jerzy Kubicki
      2 514 (2,27%)
    5. 5 Piotr Jacek Żbikowski
      1 138 (1,03%)
    6. 6 Jerzy Cezary Bilewicz
      969 (0,87%)
    7. 7 Milena Emilia Radzio
      1 007 (0,91%)
    8. 8 Stanisław Janiec
      714 (0,64%)
    9. 9 Anna Helena Olejnik
      1 317 (1,19%)
    10. 10 Mirosław Maciążek
      1 957 (1,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosława Pólkowska
      456 (0,41%)
    2. 2 Małgorzata Władysława Ostrowska
      143 (0,13%)
    3. 4 Barbara Dorota Wełpa
      41 (0,04%)
    4. 3 Wiesława Urszula Olewińska-Świątek
      56 (0,05%)
    5. 5 Aleksander Maria Sulkowski
      45 (0,04%)
    6. 8 Konrad Andrzej Kardasiewicz
      52 (0,05%)
    7. 10 Mirosław Jan Napłoszek
      41 (0,04%)
    8. 9 Dorota Maria Woźniak
      83 (0,07%)
    9. 7 Oskar Duda
      84 (0,08%)
    10. 6 Krystyna Janina Bąk
      78 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Joanna Klembowska
      975 (0,88%)
    2. 8 Jan Józef Wieczorek
      128 (0,12%)
    3. 6 Barbara Katarzyna Kowalska
      221 (0,20%)
    4. 7 Piotr Mikołaj Celmer-Domański
      88 (0,08%)
    5. 9 Barbara Jędrzejczyk
      298 (0,27%)
    6. 3 Maciej Zwierzyński
      413 (0,37%)
    7. 1 Jan Tomasz Mencwel
      2 783 (2,51%)
    8. 4 Maria Magdalena Fryza
      286 (0,26%)
    9. 5 Marcin Krzysztof Dumieński
      101 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Karton
      55 (0,05%)
    2. 5 Ewa Maria Dereń
      161 (0,15%)
    3. 1 Dariusz Wróblewski
      346 (0,31%)
    4. 3 Antoni Paweł Wasilewski
      53 (0,05%)
    5. 7 Małgorzata Irena Paczkowska
      74 (0,07%)
    6. 4 Sebastian Kaczmarczyk
      89 (0,08%)
    7. 6 Anna Mirosława Barbachowska
      54 (0,05%)
    8. 8 Karolina Misiejko-Popkowska
      107 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariusz Władysław Kłos
      138 (0,12%)
    2. 2 Ewa Ogrodniczak
      148 (0,13%)
    3. 1 Maciej Juliusz Maciejowski
      633 (0,57%)
    4. 4 Wioletta Kierko
      55 (0,05%)
    5. 5 Piotr Wojciechowski
      166 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dominika Anna Tarkowska
      177 (0,16%)
    2. 4 Andrzej Kosiorek
      149 (0,13%)
    3. 3 Nikodem Artur Sałagaj
      101 (0,09%)
    4. 1 Daniel Hubert Owczarczyk
      758 (0,68%)
    5. 5 Mateusz Mróz
      231 (0,21%)
    6. 2 Aleksander Mazurek
      155 (0,14%)
    7. 7 Magdalena Pudlarz
      137 (0,12%)
    8. 8 Katarzyna Maria Jaśkiewicz
      75 (0,07%)
    9. 9 Paulina Wiadrowska
      164 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Piotr Wojciechowicz
      2 634 (2,37%)
    2. 3 Teresa Sarrach
      205 (0,18%)
    3. 2 Grzegorz Jerzy Zawistowski
      127 (0,11%)
    4. 4 Sandra Paulina Borowiecka
      70 (0,06%)
    5. 5 Ludmiła Taciak
      230 (0,21%)
    6. 6 Sebastian Wojciech Brożyna
      32 (0,03%)

    Okręg 8

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Ursynów i Wilanów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mateusz Józef Urban
      158 (0,16%)
    2. 8 Adam Edward Ostolski
      180 (0,18%)
    3. 6 Dariusz Andrzej Krawczak
      131 (0,13%)
    4. 1 Dagmara Dorota Misztela
      2 451 (2,45%)
    5. 2 Joanna Iwona Mazgajska
      489 (0,49%)
    6. 3 Gabriela Maria Morawska
      350 (0,35%)
    7. 5 Dawid Mentel
      160 (0,16%)
    8. 7 Janina Łukowska
      142 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Lucyna Zofia Bieniasz-Ząbek
      321 (0,32%)
    2. 1 Piotr Janowski
      1 597 (1,60%)
    3. 3 Paulina Anna Kołpa-Szymańska
      553 (0,55%)
    4. 2 Andrzej Mirosław Zapolski-Downar
      250 (0,25%)
    5. 4 Bartłomiej Wolke
      175 (0,18%)
    6. 5 Jolanta Dorota Wajszczuk
      347 (0,35%)
    7. 7 Arkadiusz Antoni Kacprzak
      179 (0,18%)
    8. 6 Sylwia Maria Jasińska
      649 (0,65%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Janczar
      5 619 (5,62%)
    2. 4 Robert Andrzej Woźniak
      1 823 (1,82%)
    3. 1 Aleksandra Małgorzata Gajewska
      32 568 (32,60%)
    4. 5 Przemysław Sławosz Dąbrowski
      1 427 (1,43%)
    5. 2 Tomasz Andrzej Żyłka
      2 921 (2,92%)
    6. 8 Maciej Wyszyński
      2 763 (2,77%)
    7. 7 Renata Monika Królak
      2 238 (2,24%)
    8. 6 Iwona Pawłowska
      2 515 (2,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marcin Kalicki
      386 (0,39%)
    2. 1 Lidia Izabela Sankowska-Grabczuk
      1 897 (1,90%)
    3. 6 Dorota Bryczkowska
      165 (0,17%)
    4. 7 Paweł Marek Budrewicz
      142 (0,14%)
    5. 8 Łukasz Przemysław Zdrojkowski
      184 (0,18%)
    6. 4 Ludomir Paweł Jastrzębski
      126 (0,13%)
    7. 5 Agnieszka Olewnik
      491 (0,49%)
    8. 2 Paweł Skwierawski
      299 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Stanisław Sebastian Anaszewski
      1 (0,00%)
    2. 2 Elżbieta Olechnowicz
      26 (0,03%)
    3. 3 Grażyna Suwińska
      9 (0,01%)
    4. 5 Grażyna Maria Nalewajko
      14 (0,01%)
    5. 6 Jarosław Jan Lempek
      4 (0,00%)
    6. 4 Agnieszka Magdalena Buczyńska
      23 (0,02%)
    7. 8 Joanna Kazimiera Wiśniewska
      28 (0,03%)
    8. 1 Sylwester Stanisław Szafarz
      52 (0,05%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Włodzimierz Józef Czajka
      100 (0,10%)
    2. 1 Piotr Gadzinowski
      3 532 (3,54%)
    3. 3 Mirosław Kazimierz Nizielski
      72 (0,07%)
    4. 4 Tomasz Maria Faliszewski
      171 (0,17%)
    5. 7 Zenobia Wiktoria Makowska
      100 (0,10%)
    6. 5 Małgorzata Kozakiewicz
      304 (0,30%)
    7. 8 Andrzej Bolesław Izdebski
      193 (0,19%)
    8. 2 Dorota Barbara Wasilewska
      700 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Henryk Wawrzyniak
      3 283 (3,29%)
    2. 5 Krzysztof Stanisław Daniluk
      752 (0,75%)
    3. 3 Jolanta Krystyna Kasztelan
      2 168 (2,17%)
    4. 4 Elżbieta Maria Urbanowicz
      1 594 (1,60%)
    5. 6 Jakub Franciszek Wilkoszewski
      339 (0,34%)
    6. 8 Ewa Maria Smalcerz
      1 814 (1,82%)
    7. 7 Juliusz Zbigniew Rzepczyński
      427 (0,43%)
    8. 1 Michał Szpądrowski
      9 146 (9,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Ryszard Dubiel
      408 (0,41%)
    2. 3 Jacek Zbigniew Gruca
      60 (0,06%)
    3. 4 Iwona Katarzyna Skrzyńska
      69 (0,07%)
    4. 2 Monika Moraczewska
      244 (0,24%)
    5. 5 Teresa Beata Stawicka
      71 (0,07%)
    6. 6 Tadeusz Zygmunt Muszel
      24 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Piotr Kopalko
      189 (0,19%)
    2. 1 Paweł Karol Przewłocki
      2 188 (2,19%)
    3. 2 Katarzyna Maja Kwiecińska-Otachel
      1 326 (1,33%)
    4. 5 Małgorzata Justyna Osas
      360 (0,36%)
    5. 4 Piotr Jan Cybula
      193 (0,19%)
    6. 6 Krzysztof Andrzej Markiewicz
      116 (0,12%)
    7. 7 Małgorzata Marton
      389 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Sławomir Wojciech Bugajczyk
      30 (0,03%)
    2. 6 Andrzej Misiak
      61 (0,06%)
    3. 1 Małgorzata Bożena Tyszka-Hebda
      418 (0,42%)
    4. 2 Michał Wojciechowski
      217 (0,22%)
    5. 3 Paulina Małgorzata Nazaruk
      80 (0,08%)
    6. 5 Aleksandra Tytus
      74 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Czesław Przystawa
      516 (0,52%)
    2. 2 Joanna Krzysztofik
      133 (0,13%)
    3. 3 Marta Cymerman-Maciejowska
      82 (0,08%)
    4. 4 Maciej Grzegorz Zakrzewski
      83 (0,08%)
    5. 5 Katarzyna Anna Karczmarewicz
      40 (0,04%)
    6. 6 Tomasz Zbigniew Redłowski
      57 (0,06%)
    7. 7 Daniel Jasiński
      65 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Maksymilian Sętorek
      66 (0,07%)
    2. 4 Kinga Diana Wasiak
      215 (0,22%)
    3. 5 Jakub Gąsior
      189 (0,19%)
    4. 2 Izabela Elżbieta Korda
      224 (0,22%)
    5. 6 Daniel Jan Sypuła
      83 (0,08%)
    6. 3 Agata Katarzyna Mielcarek
      179 (0,18%)
    7. 1 Maciej Hubert Jednoralski
      789 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Mieczysław Bednarek
      133 (0,13%)
    2. 4 Monika Luiza Ustrzycka
      130 (0,13%)
    3. 7 Sławomir Litwin
      123 (0,12%)
    4. 3 Bogdan Krzysztof Kozyra
      131 (0,13%)
    5. 1 Lech Włodzimierz Jaworski
      1 160 (1,16%)
    6. 5 Małgorzata Monika Jaworska-Gilde
      75 (0,08%)
    7. 6 Danuta Wanda Turkiewicz
      179 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Halina Maria Król
      32 (0,03%)
    2. 8 Stanisław Ambroziewicz
      0 (0%)
    3. 3 Halina Olasz
      21 (0,02%)
    4. 1 Wacław Demecki
      65 (0,07%)
    5. 2 Adam Kulczycki
      38 (0,04%)
    6. 7 Elżbieta Barbara Piegdoń
      6 (0,01%)
    7. 6 Danuta Sabina Pietraszkiewicz
      17 (0,02%)
    8. 5 Adam Piegdoń
      10 (0,01%)

    Okręg 9

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bemowo, Ursus i Włochy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Komadowska
      180 (0,16%)
    2. 1 Justyna Anna Drath
      1 950 (1,74%)
    3. 9 Michał Marian Modzelewski
      87 (0,08%)
    4. 3 Justyna Helena Kasparek
      242 (0,22%)
    5. 6 Artur Paweł Dąbrowski
      346 (0,31%)
    6. 4 Michał Witold Daszkowski
      167 (0,15%)
    7. 8 Jakub Piotr Sobczak
      146 (0,13%)
    8. 2 Luiza Anna Podedworny
      328 (0,29%)
    9. 7 Małgorzata Olga Wojtowicz
      200 (0,18%)
    10. 10 Filip Rafał Będziński
      120 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Artur Stępniewski
      526 (0,47%)
    2. 1 Stanisław Juliusz Pawełczyk
      1 913 (1,71%)
    3. 4 Henryk Grzegrzółka
      836 (0,75%)
    4. 7 Aleksandra Wiener
      413 (0,37%)
    5. 3 Paulina Iga Plizga
      614 (0,55%)
    6. 6 Tomasz Michał Żyliński
      237 (0,21%)
    7. 8 Mariusz Janusz Blim
      239 (0,21%)
    8. 9 Dominika Iwona Krężel
      327 (0,29%)
    9. 10 Martyna Maria Gostkowska
      771 (0,69%)
    10. 5 Karolina Paula Alchimowicz
      338 (0,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Bronisław Kuca
      3 543 (3,17%)
    2. 6 Piotr Sławomir Pełka
      2 205 (1,97%)
    3. 7 Katarzyna Anita Bohdanowicz-West
      902 (0,81%)
    4. 8 Justyna Ewa Zając
      3 616 (3,23%)
    5. 9 Bohdan Janusz Skup
      467 (0,42%)
    6. 2 Maria Łukaszewicz
      7 006 (6,26%)
    7. 1 Mariusz Rafał Frankowski
      19 123 (17,09%)
    8. 4 Agata Martyna Diduszko-Zyglewska
      4 036 (3,61%)
    9. 3 Aleksandra Julia Śniegocka-Goździk
      5 197 (4,65%)
    10. 5 Aleksandra Leszczyńska
      3 330 (2,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Karolina Agnieszka Kawęcka
      540 (0,48%)
    2. 6 Piotr Edward Klimaszewski
      194 (0,17%)
    3. 7 Władysława Mirosława Obłucka
      72 (0,06%)
    4. 9 Zofia Maria Kropielnicka
      332 (0,30%)
    5. 8 Leszek Piotr Łukasik
      338 (0,30%)
    6. 3 Zofia Wanda Piotrowska
      328 (0,29%)
    7. 4 Maciej Stanisław Dziadosz
      288 (0,26%)
    8. 2 Joanna Krzemień
      1 266 (1,13%)
    9. 1 Sebastian Adrian Tyszczuk
      2 172 (1,94%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Rutowicz-Rak
      82 (0,07%)
    2. 2 Oliwia Karina Nalewajko
      30 (0,03%)
    3. 4 Teresa Małgorzata Lewandowska
      46 (0,04%)
    4. 3 Emilia Beata Ratuska
      13 (0,01%)
    5. 6 Marcin Adam Olszewski
      23 (0,02%)
    6. 7 Monika Jedlińska
      23 (0,02%)
    7. 5 Dariusz Józef Seredyński
      10 (0,01%)
    8. 8 Wiktor Jerzy Kobyliński
      22 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Katarzyna Agnieszka Sykuła
      308 (0,28%)
    2. 10 Katarzyna Anna Munio
      615 (0,55%)
    3. 9 Grzegorz Witold Wiśniewski
      106 (0,09%)
    4. 4 Paweł Stanisław Kazimierczuk
      121 (0,11%)
    5. 1 Andrzej Marcin Golimont
      2 377 (2,12%)
    6. 2 Sylwia Wróblewska
      1 480 (1,32%)
    7. 3 Andrzej Pac
      112 (0,10%)
    8. 7 Monika Edyta Mycka
      125 (0,11%)
    9. 5 Magdalena Skawińska
      258 (0,23%)
    10. 8 Krzysztof Jakubowski
      206 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Błażej Leszek Poboży
      12 586 (11,25%)
    2. 2 Piotr Mazurek
      4 284 (3,83%)
    3. 5 Katarzyna Kostyra
      1 581 (1,41%)
    4. 6 Maria Ewa Dziambor
      392 (0,35%)
    5. 7 Krzysztof Marek Woźniak
      837 (0,75%)
    6. 4 Monika Sobczak
      3 885 (3,47%)
    7. 3 Stanisław Krzysztof Dratkiewicz
      1 682 (1,50%)
    8. 8 Cezary Sebastian Izdebski
      481 (0,43%)
    9. 9 Alina Prokopczuk
      923 (0,82%)
    10. 10 Andrzej Piotr Sosnowski
      1 452 (1,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Paweł Benedykt Nosal
      45 (0,04%)
    2. 1 Tomasz Dariusz Laskowski
      500 (0,45%)
    3. 6 Maria Górecka
      114 (0,10%)
    4. 2 Sasza Kiriłowa-Reszka
      63 (0,06%)
    5. 7 Maciej Jaroszewski
      36 (0,03%)
    6. 5 Anna Wężyk
      106 (0,09%)
    7. 3 Wojciech Janusz Bafeltowski
      18 (0,02%)
    8. 9 Elżbieta Stanisława Dąbrowska
      65 (0,06%)
    9. 10 Elżbieta Ewa Bojczuk
      66 (0,06%)
    10. 8 Jarosław Tworkowski
      17 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Przemysław Roman Gan
      230 (0,21%)
    2. 8 Marcin Kawka
      243 (0,22%)
    3. 7 Paulina Zofia Makowelska
      147 (0,13%)
    4. 3 Damian Daniel Siembida
      254 (0,23%)
    5. 1 Klaudia Barbara Jastrzębska
      3 367 (3,01%)
    6. 2 Jolanta Barbara Piecuch
      695 (0,62%)
    7. 5 Justyna Natalia Czarnocka
      427 (0,38%)
    8. 6 Marcin Piotr Kurnik
      108 (0,10%)
    9. 10 Maciej Piskorz
      200 (0,18%)
    10. 9 Magdalena Luiza Bielecka
      207 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kamil Ernest Nowosielski
      437 (0,39%)
    2. 7 Marcin Michał Jabłoński
      84 (0,08%)
    3. 4 Elżbieta Krystyna Czupryniewicz-Stroińska
      65 (0,06%)
    4. 3 Małgorzata Halina Pastewka
      142 (0,13%)
    5. 6 Jerzy Wrzesiński
      48 (0,04%)
    6. 5 Lucyna Emilia Friedel
      72 (0,06%)
    7. 8 Teofil Józef Stanisławski
      64 (0,06%)
    8. 2 Jan Paweł Nowicki
      185 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marcin Boch
      52 (0,05%)
    2. 1 Oskar Przemysław Kida
      676 (0,60%)
    3. 4 Stanisław Szczęsny Knorr
      88 (0,08%)
    4. 3 Justyna Horodyńska
      149 (0,13%)
    5. 7 Marta Karina Midak
      51 (0,05%)
    6. 5 Olga Małgorzata Szpringier
      42 (0,04%)
    7. 8 Joanna Hetman-Krajewska
      82 (0,07%)
    8. 2 Jarosław Grzegorz Kowalski
      168 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Anna Włodarczyk-Szankin
      850 (0,76%)
    2. 4 Maciej Wojtyś
      169 (0,15%)
    3. 5 Eryk Igor Bojarski
      100 (0,09%)
    4. 2 Patrycja Agnieszka Krzyszczak
      175 (0,16%)
    5. 7 Wiktoria Katarzyna Radzka
      139 (0,12%)
    6. 6 Adrian Konrad Mróz
      166 (0,15%)
    7. 3 Patryk Piotr Tyl
      163 (0,15%)
    8. 8 Mikołaj Robert Sulejczak
      61 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Krzysztof Płaska
      78 (0,07%)
    2. 4 Stanisław Piotr Mystkowski
      31 (0,03%)
    3. 1 Izabela Renata Chmielewska
      880 (0,79%)
    4. 3 Ewa Sawicka
      176 (0,16%)
    5. 5 Sebastian Mariusz Dziewulski
      91 (0,08%)
    6. 6 Magdalena Wasilewska
      94 (0,08%)
    7. 7 Ewa Cieśluk
      105 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Edward Borycki
      15 (0,01%)
    2. 1 Krzysztof Paweł Prokopczyk
      76 (0,07%)
    3. 2 Bogumił Roman Gacek
      38 (0,03%)
    4. 5 Henryka Urszula Sztelak
      15 (0,01%)
    5. 4 Ilona Stanisława Starodomska
      21 (0,02%)
    6. 8 Zbigniew Bogdan Burliński
      15 (0,01%)
    7. 10 Zbigniew Andrzej Sękowski
      25 (0,02%)
    8. 7 Urszula Salomea Mirecka
      32 (0,03%)
    9. 9 Elżbieta Wiesława Gacek
      25 (0,02%)
    10. 6 Beata Hanna Prokopczyk
      34 (0,03%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Głosu za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Głosu za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Głodny? Zostań w domu dowieziemy! Słupsk bierze na wynos!

    Głodny? Zostań w domu dowieziemy! Słupsk bierze na wynos!

    Twój pies lub kot może zostać gwiazdą kalendarza na 2021 rok!

    Twój pies lub kot może zostać gwiazdą kalendarza na 2021 rok!

    Sonda

    Czy korzystasz z jedzenia na wynos?

    Najczęściej czytane