Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Załom–Kasztanowe, Dąbie, Wielgowo–Sławociesze–Zdunowo, Płonia– Śmierdnica–Jezierzyce, Majowe, Kijewo, Bukowe–Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydowce–Klucz, Międzyodrze–Wyspa Pucka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Chabior
1 915
(5,60%)
-
4
Paweł Piotrowski
430
(1,26%)
-
5
Tomasz Grochocki
158
(0,46%)
-
1
Stefania Elżbieta Biernat
3 912
(11,44%)
-
8
Przemysław Kabata
513
(1,50%)
-
9
Maria Kiernicka
204
(0,60%)
-
6
Elżbieta Puzan
182
(0,53%)
-
2
Krzysztof Andrzej Romianowski
1 275
(3,73%)
-
7
Agata Beata Trzebiatowska
380
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI
-
1
Piotr Maciej Czypicki
490
(1,43%)
-
2
Jakub Łukasz Olszewski
216
(0,63%)
-
3
Anna Bielecka
117
(0,34%)
-
5
Rafał Olszański
37
(0,11%)
-
6
Irena Brygida Krawcewicz
59
(0,17%)
-
4
Renata Maria Cegielska
54
(0,16%)
-
8
Kamil Sebastian Rzechuła
57
(0,17%)
-
7
Katarzyna Małgorzata Rzeczycka
14
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA
-
1
Jakub Golon
269
(0,79%)
-
8
Paweł Przemysław Mazur
69
(0,20%)
-
2
Dariusz Olech
124
(0,36%)
-
4
Marcin Andrzej Oczeretko
43
(0,13%)
-
3
Klaudia Wojciechowska
96
(0,28%)
-
5
Natalia Weronika Cęcak
48
(0,14%)
-
7
Maria Męcik
29
(0,08%)
-
6
Marcin Żmuda
73
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Katarzyna Joanna Duszyńska
262
(0,77%)
-
1
Henryk Jerzyk
2 078
(6,07%)
-
2
Teresa Wiesława Szymnik
347
(1,01%)
-
4
Bartosz Marcin Stawarski
42
(0,12%)
-
6
Ewa Wanda Syrenicz-Tryburska
125
(0,37%)
-
5
Bogdan Edward Piecuch
95
(0,28%)
-
7
Mirosław Adam Kałużyński
36
(0,11%)
-
8
Natalia Agata Kostuś
137
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI
-
1
Władysław Dzikowski
2 387
(6,98%)
-
2
Mariusz Krzysztof Bagiński
1 430
(4,18%)
-
5
Małgorzata Łabuń
933
(2,73%)
-
4
Helena Łucja Stephan
295
(0,86%)
-
6
Barbara Rachuta
475
(1,39%)
-
3
Maciej Szymon Szyszko
2 037
(5,96%)
-
8
Renata Marta Kostkiewicz
231
(0,68%)
-
7
Paweł Kurdziałek
762
(2,23%)
-
9
Waldemar Jan Mandziuk
387
(1,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Przemysław Tyszler
2 708
(7,92%)
-
5
Paweł Dariusz Gzyl
224
(0,65%)
-
6
Maria Renata Schneider
279
(0,82%)
-
3
Sylwia Śmiechowska
1 528
(4,47%)
-
2
Edyta Monika Łongiewska-Wijas
1 858
(5,43%)
-
4
Marcin Sebastian Biskupski
3 849
(11,25%)
-
7
Agnieszka Róża Drewnowska
309
(0,90%)
-
8
Witold Adam Brzozowski
208
(0,61%)
-
9
Roman Piotr Kuźbik
420
(1,23%)
Okręg 2
Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ewa Zofia Tworus
437
(1,34%)
-
1
Robert Stankiewicz
4 437
(13,57%)
-
2
Witold Dąbrowski
1 435
(4,39%)
-
4
Marcin Sajniak
584
(1,79%)
-
5
Elżbieta Małgorzata Zacharkiewicz
551
(1,69%)
-
9
Adrian Konrad Cerkowniak
339
(1,04%)
-
6
Adrian Antoni Wychowański
211
(0,65%)
-
8
Anna Yang
234
(0,72%)
-
7
Maritta Anna Grabowska
312
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI
-
1
Karolina Maria Kulińska
462
(1,41%)
-
3
Izabela Zofia Kubicka
96
(0,29%)
-
5
Stanisław Ignacy Matusewicz
28
(0,09%)
-
6
Wioletta Szneider
40
(0,12%)
-
2
Maciej Dariusz Sikorski
166
(0,51%)
-
4
Monika Ewa Wiklińska
57
(0,17%)
-
7
Tomasz Rafał Cerebież-Tarabicki
49
(0,15%)
-
8
Magdalena Izabela Kowalska
48
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA
-
1
Marcel Duda
332
(1,02%)
-
2
Miłosz Pastusiak
60
(0,18%)
-
3
Jacek Kamil Malczewski
59
(0,18%)
-
7
Anna Kopniewicz
46
(0,14%)
-
9
Małgorzata Kozieł
150
(0,46%)
-
5
Tytus Kacper Kaźmierczak
59
(0,18%)
-
4
Joanna Siemak
57
(0,17%)
-
6
Zofia Stefania Mutschmann
19
(0,06%)
-
8
Dariusz Piotr Wójtowicz
49
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
9
Anna Stanisława Marczyńska
173
(0,53%)
-
2
Monika Teresa Dyker-Woźniak
314
(0,96%)
-
3
Henryk Wawrowski
408
(1,25%)
-
5
Robert Jacek Abelite
218
(0,67%)
-
1
Damian Wojciech Syjczak
675
(2,06%)
-
8
Tadeusz Pabisiak
127
(0,39%)
-
7
Ryszard Wowczko
74
(0,23%)
-
6
Anna Dorota Jakubiak
201
(0,61%)
-
4
Monika Bobik-Frankiewicz
75
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI
-
2
Michał Zdzisław Wilkocki
2 392
(7,32%)
-
1
Krzysztof Soska
2 556
(7,82%)
-
4
Agnieszka Małgorzata Zalewska
1 069
(3,27%)
-
3
Marek Antoni Kolbowicz
2 238
(6,84%)
-
5
Nina Lukianchuk
151
(0,46%)
-
7
Agata Grenda
557
(1,70%)
-
6
Piotr Goniszewski
174
(0,53%)
-
8
Anna Jolanta Siergiej
492
(1,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paweł Robert Bartnik
5 154
(15,76%)
-
7
Dariusz Górski
246
(0,75%)
-
4
Dominika Anna Jackowski
767
(2,35%)
-
9
Igor Podeszwik
338
(1,03%)
-
3
Jolanta Zofia Tryszkiewicz
644
(1,97%)
-
2
Urszula Pańka
2 364
(7,23%)
-
6
Anna Jednaki
296
(0,91%)
-
5
Marek Białkowski
214
(0,65%)
-
8
Jarosław Dobrzyński
462
(1,41%)
Okręg 3
Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Stare Miasto, Centrum, Śródmieście Północ, Niebuszewo Bolinko oraz część osiedla Drzetowo-Grabowo ulice: Jana Kazimierza, Malczewskiego 4 - 12, Matejki 2 - 6b; Parkowa 49 - 55, Paska, Plater 73 - 82b, Plac Matki Teresy z Kalkuty, Żubrów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Pawlicki
2 845
(13,01%)
-
4
Mariusz Daniel Tałajkowski
318
(1,45%)
-
2
Agnieszka Kurzawa
1 466
(6,70%)
-
5
Bogdan Andrzej Romanow
109
(0,50%)
-
3
Rafał Naglik
688
(3,15%)
-
7
Katarzyna Agnieszka Drewniak
435
(1,99%)
-
6
Małgorzata Halina Kaźmierczak
344
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI
-
3
Szymon Wojciech Skorupski
111
(0,51%)
-
1
Jakub Mołda
301
(1,38%)
-
4
Piotr Jerzy Naze
27
(0,12%)
-
2
Ewa Bogumiła Zielińska
156
(0,71%)
-
7
Maciej Rafał Dżus
69
(0,32%)
-
5
Krystyna Maria Karasiow
23
(0,11%)
-
6
Barbara Trusewicz
34
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA
-
1
Klaudia Szenderowicz
361
(1,65%)
-
2
Patryk Maksymilian Mielnikiewicz
65
(0,30%)
-
4
Karol Henryk Borawski
37
(0,17%)
-
6
Mateusz Jakub Niewiarowski
36
(0,16%)
-
3
Paweł Marcin Rakocz
61
(0,28%)
-
5
Patrycja Sylwia Wyremba
71
(0,32%)
-
7
Monika Danuta Jurga-Hubert
64
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Adam Andrzej Kozłowski
762
(3,48%)
-
2
Marta Justyna Marska-Błahy
343
(1,57%)
-
3
Wojciech Dolny
137
(0,63%)
-
5
Krzysztof Bernard Maciejski
81
(0,37%)
-
4
Regina Majchrzak-Dzirba
66
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI
-
1
Daniel Robert Wacinkiewicz
1 279
(5,85%)
-
2
Jolanta Anna Balicka
1 771
(8,10%)
-
4
Magdalena Ewa Zubkiewicz
635
(2,90%)
-
5
Zofia Władysława Kukla-Golka
130
(0,59%)
-
3
Piotr Wiktor Kęsik
1 520
(6,95%)
-
6
Izabela Kaczór-Olech
228
(1,04%)
-
7
Ireneusz Marian Koczan
439
(2,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Sabina Maria Krzyżanowska
497
(2,27%)
-
2
Maria Magdalena Herczyńska
1 537
(7,03%)
-
4
Tomasz Kuliszenko
222
(1,02%)
-
3
Krzysztof Jerzy Barczyk
717
(3,28%)
-
7
Justyna Jakubowicz-Dziduch
456
(2,09%)
-
1
Przemysław Szczepan Słowik
3 059
(13,99%)
-
5
Jagoda Maria Żyłkowska
369
(1,69%)
Okręg 4
Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Głębokie–Pilchowo, Zawadzkiego–Klonowica, Krzekowo–Bezrzecze, Pogodno, Świerczewo, Łękno, Arkońskie–Niemierzyn.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maciej Aleksander Ussarz
844
(2,57%)
-
3
Dorota Bieszczad
386
(1,17%)
-
6
Ryszard Władysław Krzyśków
51
(0,16%)
-
1
Bartłomiej Julian Sochański
5 245
(15,95%)
-
5
Bożena Maria Masacz
270
(0,82%)
-
7
Krzysztof Wojciech Piotrowski
330
(1,00%)
-
8
Jolanta Bożena Bielecka
473
(1,44%)
-
4
Roman Bernard Lewandowski
505
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI
-
2
Dorota Łucja Sanecka
167
(0,51%)
-
1
Tomasz Jan Nowakiewicz
287
(0,87%)
-
5
Bartosz Filip Muszyński
37
(0,11%)
-
4
Małgorzata Rondomańska
34
(0,10%)
-
3
Tadeusz Ryszard Szklarski
136
(0,41%)
-
6
Katarzyna Teresa Marciszewska
39
(0,12%)
-
8
Wojciech Janusz Czypicki
220
(0,67%)
-
7
Małgorzata Izabela Statkiewicz
28
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA
-
1
Andrzej Grzegorz Śmieliński
383
(1,16%)
-
3
Paweł Ryszard Winiecki
60
(0,18%)
-
2
Dominik Maciej Jeznach
47
(0,14%)
-
4
Dominika Maria Nowakowska
86
(0,26%)
-
7
Agata Magdalena Kloc
56
(0,17%)
-
8
Paweł Sylwester Mikołajczyk
67
(0,20%)
-
6
Błażej Seta
114
(0,35%)
-
5
Kinga Lange
114
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Marian Zbigniew Adamowicz
340
(1,03%)
-
3
Urszula Maria Nawrocka
232
(0,71%)
-
1
Dawid Wojciech Krystek
1 492
(4,54%)
-
5
Jerzy Henryk Pawlik
449
(1,37%)
-
7
Jacek Wojciech Piętniewicz
62
(0,19%)
-
4
Magdalena Marta Ptak
187
(0,57%)
-
6
Ewa Elżbieta Bielecka-Nowek
68
(0,21%)
-
8
Małgorzata Katarzyna Śmigielska-Matulaniec
142
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI
-
2
Maria Jolanta Myśliwiec
1 481
(4,50%)
-
1
Michał Tomasz Przepiera
2 441
(7,42%)
-
3
Henryk Piasecki
391
(1,19%)
-
5
Arkadiusz Skrzypiński
455
(1,38%)
-
4
Jan Władysław Stopyra
742
(2,26%)
-
7
Michalis Apostolu
353
(1,07%)
-
8
Gabriela Krystyna Hofman
562
(1,71%)
-
6
Kamila Ewelina Marcinkiewicz
764
(2,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Bazyli Baran
3 635
(11,06%)
-
3
Andrzej Radziwinowicz
1 654
(5,03%)
-
4
Patryk Bartłomiej Jaskulski
3 302
(10,04%)
-
2
Grażyna Zielińska
2 444
(7,43%)
-
5
Urszula Kalczyńska
560
(1,70%)
-
6
Danuta Agnieszka Sobczak-Domańska
643
(1,96%)
-
7
Marek Jerzy Molewicz
128
(0,39%)
-
8
Bartłomiej Henryk Toszek
374
(1,14%)
Okręg 5
Część miasta Szczecin obejmująca osiedla: Skolwin, Stołczyn, Bukowo, Golęcino–Gocław, Żelechowa, Warszewo, Niebuszewo, Osów oraz część osiedla Drzetowo–Grabowo za wyjątkiem ulic i adresów wyszczególnionych w okręgu Nr III
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Dariusz Smoliński
854
(2,72%)
-
5
Józef Wasilewski
386
(1,23%)
-
7
Iwona Irena Świątkowska
501
(1,60%)
-
4
Alina Teresa Sukiennicka
556
(1,77%)
-
1
Leszek Duklanowski
3 853
(12,28%)
-
6
Andrzej Krzysztof Lindecki
131
(0,42%)
-
8
Małgorzata Wachowiak
556
(1,77%)
-
2
Dariusz Piotr Matecki
1 227
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY SZCZECIŃSKI RUCH MIEJSKI
-
2
Lidia Jolanta Piecak
90
(0,29%)
-
1
Marcin Rafał Szneider
483
(1,54%)
-
3
Arkadiusz Piotr Lisiński
154
(0,49%)
-
5
Marcin Jan Dziembor
10
(0,03%)
-
7
Justyna Jeleń
50
(0,16%)
-
6
Agnieszka Szymańska
37
(0,12%)
-
4
Natalia Markaczewska
32
(0,10%)
-
8
Wojciech Knap
55
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANTYSYSTEMOWA
-
1
Jakub Kozieł
465
(1,48%)
-
4
Monika Izabela Mikołajczyk
50
(0,16%)
-
5
Przemysław Wieczorek
37
(0,12%)
-
3
Maciej Prósiński
60
(0,19%)
-
2
Grzegorz Waldemar Tereszkiewicz Vel Tereszczuk
26
(0,08%)
-
8
Bartosz Kowalski
33
(0,11%)
-
6
Marzena Jadwiga Korsak
27
(0,09%)
-
7
Katarzyna Monika Klepacz
34
(0,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mariusz Jan Kotkowski
77
(0,25%)
-
1
Andrzej Mickiewicz
833
(2,66%)
-
3
Magdalena Elżbieta Obuchowicz
183
(0,58%)
-
4
Dariusz Szymański
82
(0,26%)
-
6
Dagmara Łucja Zajfert
34
(0,11%)
-
5
Sylwia Renata Szarkowska
122
(0,39%)
-
8
Michał Jan Gierłachowski
44
(0,14%)
-
7
Sławomir Piotr Żołnierek
81
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA BEZPARTYJNI
-
3
Marcin Andrzej Gregorczyk
437
(1,39%)
-
1
Piotr Tomasz Krzystek
4 439
(14,15%)
-
2
Renata Maria Łażewska
1 087
(3,47%)
-
5
Elżbieta Małgorzata Moskal
266
(0,85%)
-
4
Maria Liktoras
817
(2,60%)
-
6
Mirosław Kazimierz Żylik
840
(2,68%)
-
7
Piotr Dec
487
(1,55%)
-
8
Paweł Piotr Foleżyński
458
(1,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jan Antoni Posłuszny
3 940
(12,56%)
-
2
Łukasz Paweł Kadłubowski
3 879
(12,37%)
-
3
Ewa Jasińska
1 069
(3,41%)
-
6
Bogusław Józef Owsianowski
183
(0,58%)
-
7
Wiesława Nowicka
432
(1,38%)
-
8
Damian Maciej Greś
358
(1,14%)
-
4
Małgorzata Anna Gadomska
596
(1,90%)
-
5
Judyta Lemm
609
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "SERCE"
-
1
Sylwester Bilski
92
(0,29%)
-
6
Edyta Mieszek
0
(0%)
-
2
Paweł Arkadiusz Pałka
41
(0,13%)
-
5
Monika Arszyńska
45
(0,14%)
-
3
Celina Ewa Gelles-Pryć
31
(0,10%)
-
4
Dorota Grażyna Banach
48
(0,15%)
-
7
Cezary Piotr Baran
49
(0,16%)