Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kotuń ulice: Mostowa, Ogrodowa, Polna, Przechodnia, Wiejska, Nadrzeczna, Szkolna, Zaciszna
Pokaż więcej
Małgorzata Jachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
164
(63,08%)
Barbara Kwiejda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(36,92%)
Okręg 2
Kotuń ulice: Kościelna, Łąkowa, Modrzewiowa, Siedlecka, Świdnicka, Wiesława Walczewskiego
Pokaż więcej
Michał Bentkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
158
(56,63%)
Justyna Pluta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(43,37%)
Okręg 3
Kotuń ulice: Sosnowa, Krótka, Partyzantów, Reymonta, Ludwika Szajdy, Wspólna, Romany, Żeliszewska
Pokaż więcej
Daniel Celiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
159
(57,19%)
Zbigniew Cabaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(42,81%)
Okręg 4
Kotuń ulice: Armii Krajowej, Gorzkowskiego, Kolejowa, Leśna, Piaskowa, Poprzeczna, Słoneczna, Weterynaryjna
Pokaż więcej
Anita Drabarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
159
(61,39%)
Anna Ewa Romaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(38,61%)
Okręg 5
Żeliszew Podkościelny, Niechnabrz, Rososz, Trzemuszka
Pokaż więcej
Teresa Bożena Bruśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
114
(43,02%)
Mariusz Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(56,98%)
Okręg 6
Żeliszew Duży
Pokaż więcej
Ewa Elżbieta Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
104
(47,27%)
Hanna Kafara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(52,73%)
Okręg 7
Łączka, Łęki, Marysin
Pokaż więcej
Mariusz Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
113
(50,90%)
Grzegorz Lucjan Kubaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNA PIECZARA
109
(49,10%)
Okręg 8
Bojmie, Żdżar
Pokaż więcej
Tadeusz Jacek Woliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
143
(59,09%)
Leszek Andrzej Gadomski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(40,91%)
Okręg 9
Albinów, Oleksin, Ryczyca, Sosnowe
Pokaż więcej
Ryszard Pilich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
128
(51,61%)
Barbara Janina Plichta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(48,39%)
Okręg 10
Jagodne, Sionna, Wilczonek
Pokaż więcej
Jacek Krzysztof Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
149
(60,32%)
Marzena Zofia Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(39,68%)
Okręg 11
Kępa, Koszewnica, Pieńki
Pokaż więcej
Zbigniew Tadeusz Czarczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
89
(33,46%)
Hanna Izabela Pieczara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNA PIECZARA
58
(21,80%)
Jacek Paweł Płochocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK PŁOCHOCKI
119
(44,74%)
Okręg 12
Czarnowąż, Józefin, Mingosy, Polaki
Pokaż więcej
Artur Jarosław Skwierczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
205
(66,99%)
Artur Andrzej Aleksandrowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(33,01%)
Okręg 13
Michał Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
157
(57,30%)
Edyta Kołodziejak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(42,70%)
Okręg 14
Broszków, Tymianka
Pokaż więcej
Tomasz Świnarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
135
(66,50%)
Kazimierz Antoni Chróściel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(33,50%)
Okręg 15
Chlewiska, Cisie-Zagrudzie, Nowa Dąbrówka, Pieróg
Pokaż więcej
Kazimierz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
89
(41,01%)
Barbara Ornoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(58,99%)