Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Charsznica, Gołcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Elżbieta Walentyna Dybaś
109
(1,94%)
-
1
Jerzy Pułka
522
(9,31%)
-
2
Mariusz Andrzej Wolny
550
(9,81%)
-
3
Mateusz Michał Kuc
68
(1,21%)
-
4
Ewa Teresa Kowalczyk-Uchto
38
(0,68%)
-
6
Szymon Zdzisław Kubit
205
(3,65%)
-
7
Beata Maria Kaczyńska
80
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - POWIAT MIECHOWSKI
-
5
Iwona Agnieszka Kołodziej
36
(0,64%)
-
4
Paweł Pysz
74
(1,32%)
-
2
Urszula Jasłowska
59
(1,05%)
-
3
Artur Zwoźniak
172
(3,07%)
-
6
Agata Sylwia Niedziela
41
(0,73%)
-
1
Beata Monika Szarek
251
(4,47%)
-
7
Damian Eugeniusz Sobczyk
46
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA MIECHOWSKA”
-
1
Ewa Barbara Wojciechowicz
458
(8,17%)
-
3
Dariusz Jan Kurach
128
(2,28%)
-
2
Marcin Popiel
182
(3,24%)
-
5
Grażyna Maria Kobińska
72
(1,28%)
-
6
Angelika Małgorzata Kowalczyk
45
(0,80%)
-
4
Andrzej Teodor Gumula
101
(1,80%)
-
7
Krzysztof Waldemar Kruszec
122
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Grzegorz Dziubka
197
(3,51%)
-
6
Andrzej Gorgoń
144
(2,57%)
-
4
Marta Halina Grabowska
256
(4,56%)
-
7
Marek Stanisław Machnik
83
(1,48%)
-
3
Anna Maria Dróżdż
935
(16,67%)
-
1
Paweł Józef Janicki
524
(9,34%)
-
5
Beata Urszula Wypchał
111
(1,98%)
Okręg 2
Książ Wielki, Kozłów, Słaboszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Jerzy Kita
390
(6,58%)
-
4
Teresa Marianna Tomczuk
250
(4,22%)
-
2
Anna Maria Werys
277
(4,68%)
-
6
Ewa Grażyna Kawiorska
107
(1,81%)
-
5
Jarosław Stanisław Musiał
178
(3,00%)
-
3
Jacek Piotr Kobyłka
419
(7,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - POWIAT MIECHOWSKI
-
1
Stanisław Michał Krawiec
584
(9,86%)
-
3
Janusz Mieczysław Madejski
152
(2,57%)
-
2
Katarzyna Anna Kornaś
119
(2,01%)
-
5
Dorota Dubaj
212
(3,58%)
-
6
Marcin Basa
195
(3,29%)
-
4
Monika Małgorzata Zdeb-Capiga
76
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA MIECHOWSKA”
-
1
Jarosław Andrzej Moskwa
434
(7,33%)
-
5
Renata Ewa Solarz
43
(0,73%)
-
2
Mirosław Marek Jaśkiewicz
37
(0,62%)
-
4
Bogumiła Anna Madetko
71
(1,20%)
-
3
Teresa Danuta Libera
94
(1,59%)
-
6
Henryk Franciszek Więcławek
172
(2,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Ewelina Kwaśna
80
(1,35%)
-
2
Rafał Andrzej Pawlik
498
(8,41%)
-
3
Ewa Danioł
400
(6,75%)
-
1
Jan Czesław Biesaga
754
(12,73%)
-
6
Leszek Stanisław Misiak
227
(3,83%)
-
4
Wanda Sylwia Matias
155
(2,62%)
Okręg 3
Miechów, Racławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Krzysztof Zbigniew Gajos
251
(2,60%)
-
2
Adam Andrzej Motyka
714
(7,41%)
-
1
Regina Siudak
765
(7,93%)
-
3
Piotr Paweł Grządziel
497
(5,15%)
-
6
Zofia Anna Piechowicz
188
(1,95%)
-
7
Mirosław Czesław Gręda
104
(1,08%)
-
9
Robert Antoni Paluch
46
(0,48%)
-
8
Anna Izabela Wąwoźna
55
(0,57%)
-
10
Maria Teresa Sztuk
239
(2,48%)
-
5
Ryszard Krzysztof Jędruch
281
(2,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - POWIAT MIECHOWSKI
-
8
Joanna Elżbieta Maciejek
20
(0,21%)
-
1
Czesław Wit Roch
185
(1,92%)
-
3
Mieczysław Bertek
170
(1,76%)
-
2
Paweł Piotr Osikowski
439
(4,55%)
-
4
Wojciech Janusz Musiał
115
(1,19%)
-
7
Krzysztof Piotr Capiga
41
(0,43%)
-
6
Ewa Jadwiga Zięba
106
(1,10%)
-
10
Marcin Dariusz Durman
271
(2,81%)
-
5
Janina Burzyńska
77
(0,80%)
-
9
Dorota Ewa Proszczałkiewicz
20
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA MIECHOWSKA”
-
8
Łukasz Bożęcki
111
(1,15%)
-
10
Dariusz Włodzimierz Ordys
115
(1,19%)
-
9
Jan Czesław Strój
135
(1,40%)
-
1
Sylwia Ewa Suchecka
681
(7,06%)
-
3
Witold Wojciech Skrzypek
155
(1,61%)
-
2
Grzegorz Placek
339
(3,52%)
-
4
Barbara Maria Adamska
312
(3,24%)
-
5
Wiesław Zbigniew Manterys
196
(2,03%)
-
7
Anita Marlena Nocoń
66
(0,68%)
-
6
Krystyna Franciszka Barwińska
109
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Włodzimierz Pengiel
188
(1,95%)
-
3
Czesław Jerzy Gamrat
286
(2,97%)
-
1
Krzysztof Świerczek
1 218
(12,63%)
-
4
Milena Zofia Wlazło
190
(1,97%)
-
6
Monika Sowula-Durłak
48
(0,50%)
-
5
Joanna Małgorzata Regucka
110
(1,14%)
-
9
Aneta Monika Woźniak
58
(0,60%)
-
8
Marek Adamus
224
(2,32%)
-
7
Jacek Podsiadło
227
(2,35%)
-
10
Wojciech Paweł Domagała
290
(3,01%)