Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bralin, ulice: Jodłowa nr 15 - 18, Kępińska, Nowa od nr 1 - 55a, Ogrodowa od nr 1 - 12, Rzemieślnicza, Słoneczna, Wrocławska od nr 1 - 12
Pokaż więcej
Dorota Kinga Blabuś-Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
69
(25,18%)
Roman Stanisław Lemanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
144
(52,55%)
Andrzej Kosakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
61
(22,26%)
Okręg 2
Sołectwo Bralin, ulice: Braci Grossków od nr 15 - 37, Benedykta Jańskiego, Boczna, Józefa Piłsudskiego od nr 15 - 38, Kalinowa, Lipowa od nr 41 - 62a, Miodowa, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Wojciechowskiego
Pokaż więcej
Małgorzata Jadwiga Doruch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
76
(37,44%)
Kamil Mateusz Wanzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
127
(62,56%)
Okręg 3
Sołectwo Bralin, ulice: Krótka, Lipowa od nr 15 - 24, Nowa od nr 57 - 100, Ogrodowa od nr 13 - 32, Spokojna, Wrocławska od nr 12a - 33
Pokaż więcej
Leszek Józef Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
77
(39,69%)
Mariusz Emil Kazimierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
50
(25,77%)
Dawid Stanisław Kosakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
67
(34,54%)
Okręg 4
Sołectwo Bralin, ulice: Braci Grossków od nr 1 - 14, Jana i Józefa Dirbachów, Jana Rybarka, Jodłowa od nr 1 - 14, Józefa Piłsudskiego od nr 1 - 14, Kwiatowa, Lipowa od nr 25 - 40a, Okrężna, Poprzeczna, Przemysława, Tomasza Gabriela
Pokaż więcej
Bernadeta Teresa Małecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
57
(27,54%)
Paweł Krystian Narękiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
113
(54,59%)
Paweł Stanisław Troska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
37
(17,87%)
Okręg 5
Sołectwo Bralin, ulice: Jabłonkowa, Kręta, Marii Konopnickiej, Malinowa, Namysłowska, Południowa, Pólkowska , Wiśniowa, Zielona.
Pokaż więcej
Marek Eugeniusz Gudra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
59
(31,05%)
Marek Jan Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
84
(44,21%)
Beata Elżbieta Cichy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY BRALIN
15
(7,89%)
Paweł Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
32
(16,84%)
Okręg 6
Sołectwo Bralin, ulice: Kacza, Kościelna, Kościuszki, ks. Jana Ćwiejkowskiego, Lipowa od nr 1 - 14i, Łąkowa, Polna, Strażacka, Wiosenna
Pokaż więcej
Violetta Anna Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
55
(27,64%)
Anna Magdalena Lewek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
63
(31,66%)
Michael Böhm
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
81
(40,70%)
Okręg 7
Sołectwo Bralin ulice: 3 - go Maja, Błotna, Dworcowa, Leśna, Rynek, Wrocławska od nr 34 - 99, Stara
Pokaż więcej
Arkadiusz Hubert Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
99
(36,53%)
Mateusz Boryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
112
(41,33%)
Błażej Adam Lemanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
60
(22,14%)
Okręg 8
Sołectwo Mnichowice
Pokaż więcej
Adrian Szlag
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
104
(61,54%)
Piotr Daniel Twardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
65
(38,46%)
Okręg 9
Sołectwo Nowa Wieś Książęca (część) od nr 1 do nr 50 oraz od nr 105 do nr 120D
Pokaż więcej
Józef Otremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
79
(43,65%)
Karol Poprawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
102
(56,35%)
Okręg 10
Sołectwo Nowa Wieś Książęca (cześć) od nr 51 do nr 104, Sołectwo Nowa Wieś Książęca (część) obejmująca Nowa Wieś Ks.-Parcele
Pokaż więcej
Anna Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
95
(56,21%)
Kamil Józef Lenort
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
74
(43,79%)
Okręg 11
Sołectwo Chojęcin-Parcele
Pokaż więcej
Andrzej Władysław Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
95
(39,75%)
Monika Katarzyna Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
144
(60,25%)
Okręg 12
Sołectwo Chojęcin, Sołectwo Działosze, Sołectwo Nosale
Pokaż więcej
Stanisław Niechciał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
107
(61,85%)
Ewelina Magdalena Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
66
(38,15%)
Okręg 13
Sołectwo Tabor Wielki
Pokaż więcej
Kazimierz Piotr Kłodnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
166
(68,88%)
Grzegorz Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
75
(31,12%)
Okręg 14
Sołectwo Gola, Sołectwo Tabor Mały
Pokaż więcej
Tadeusz Iwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
103
(59,20%)
Jan Eugeniusz Kokot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
71
(40,80%)
Okręg 15
Sołectwo Czermin, Sołectwo Weronikopole
Pokaż więcej
Paweł Böhm
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
114
(63,33%)
Stanisław Lar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
66
(36,67%)