Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gardeja ulice: Działkowa, Iławska, Jeziorna, Krótka, Kwidzyńska od nr 27 do nr 49, Modrzewiowa, Ogrodowa, Opalowa, Polna, Promykowa, Skrajna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Tęczowa, Wschodnia i Złota od nr 1 do nr 10 i nr 12, 14, 16 i 18.
Pokaż więcej
Michał Siedlecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
1
(0,34%)
Wacław Mroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
118
(40,41%)
Łukasz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOWALCZYKA „GARDEJA.PL”
173
(59,25%)
Okręg 2
Gardeja ulice: Brzozowa, Chełmińska, Grudziądzka, Kościelna, Kwidzyńska od nr 1 do nr 26, Lipowa, Mały Rynek, Piastowska od nr 1 do nr 14 i nieparzyste od nr 15 do nr 27, Szkolna, Wodna, Wolności.
Pokaż więcej
Beata Arendt
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
39
(17,81%)
Mariusz Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
36
(16,44%)
Dariusz Szudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
144
(65,75%)
Okręg 3
Gardeja ulice: Dębowa, Domki Leśne, Do Stacji, Graniczna, Końcowa, Sosnowa, Topolowa, Za Torem, Kalmuzy. Diamentowa, Kwidzyńska od nr 50 do nr 55, Leśna, Piastowska numery parzyste od 16 do 28 i nr od 29 do 41, Rubinowa, Sołecka, Szmaragdowa, Ukośna i Złota numery nieparzyste od 11 do 31 i nr 20, 22, 24, 26, 28 i 30.
Pokaż więcej
Stanisław Plitt
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
104
(46,02%)
Marian Arbszajtys
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
73
(32,30%)
Andrzej Ryszard Radziwiłł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
49
(21,68%)
Okręg 4
Gardeja ulice: Długa, Dworcowa, Kręta, Kwiatowa, Młyńska, Nowa, Osiedlowa, Pogodna, Poprzeczna, Pszenna, Stawowa, Żytnia.
Pokaż więcej
Edward Cykał
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
95
(48,47%)
Krzysztof Józef Chudek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
37
(18,88%)
Małgorzata Ginter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
64
(32,65%)
Okręg 5
Czarne Dolne, Czarne Dolne ulice: Leśna, Osiedlowa, Szkolna i 1000 - lecia.
Pokaż więcej
Marzena Nałęcz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
91
(42,72%)
Natalia Marta Kolasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
7
(3,29%)
Zbigniew Wojciech Duszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
115
(53,99%)
Okręg 6
Czarne Małe od nr 1 do nr 35, Olszówka, Zebrdowo.
Pokaż więcej
Jadwiga Kubajek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
72
(40,45%)
Piotr Bollin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
3
(1,69%)
Zbigniew Lidak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
103
(57,87%)
Okręg 7
Czarne Górne Przęsławek Czarne Małe od nr 36
Pokaż więcej
Anna Kobrzyńska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
48
(24,49%)
Krzysztof Słabicki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(14,29%)
Anna Katarzyna Jędrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
15
(7,65%)
Wiesław Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
105
(53,57%)
Okręg 8
Bądki, Krzykosy, Krzykosy ulica Jeziorna
Pokaż więcej
Jerzy Szatkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
108
(53,73%)
Edward Jan Piątek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
16
(7,96%)
Mirosław Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
20
(9,95%)
Justyna Litwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
57
(28,36%)
Okręg 9
Rozajny Wandowo
Pokaż więcej
Aleksandra Zbirowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
41
(12,54%)
Tomasz Rutkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
99
(30,28%)
Sebastian Kolasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
17
(5,20%)
Tomasz Nogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
170
(51,99%)
Okręg 10
Jaromierz, Jaromierz ulice : Akacjowa, Brzozowa, Cichy Kącik, Jesionowa, Lawendowa, Malinowa, Poziomkowa, Różana, Spacerowa, Sosnowa, Świerkowa , Wrzosowa, Wspólna, Klecewo, Pawłowo
Pokaż więcej
Hanna Laskowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
40
(23,39%)
Marek Rycharski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
42
(24,56%)
Joanna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
14
(8,19%)
Zbigniew Mirosław Kępiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
75
(43,86%)
Okręg 11
Trumieje Wilkowo Wracławek
Pokaż więcej
Dorota Gontarska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
44
(24,86%)
Jan Grzegorczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
56
(31,64%)
Artur Bollin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
33
(18,64%)
Waldemar Szczepan Mańkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
44
(24,86%)
Okręg 12
Albertowo Morawy Otoczyn
Pokaż więcej
Agnieszka Regina Żółtowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(23,35%)
Sławomir Tomasz Drański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
128
(76,65%)
Okręg 13
Klasztorek Międzylesie Nowa Wioska
Pokaż więcej
Wiesław Prządka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
42
(21,76%)
Kazimierz Krzywdziński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
69
(35,75%)
Piotr Cielanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MADEJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
21
(10,88%)
Krystyna Oszkin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
61
(31,61%)
Okręg 14
Osadniki Otłowiec Czachówek Otłówko
Pokaż więcej
Karol Czesław Gutkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
126
(47,73%)
Stanisław Chejnowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
68
(25,76%)
Józef Edward Zalech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
70
(26,52%)
Okręg 15
Cygany Rozajny Małe
Pokaż więcej
Roman Marek Chmielowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZA GMINA GARDEJA
103
(52,28%)
Andrzej Wojciechowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(15,74%)
Jadwiga Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNY DOM
63
(31,98%)