Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SYPNIEWO: ul. Cmentarna, droga wew. Cyprysowa, ul. Dzieci Polskich, ul. Ostrołęcka, ul. Słoneczna.
Pokaż więcej
Krzysztof Ćwiacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
25
(30,12%)
Antoni Zdzisław Murawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
9
(10,84%)
Marek Mamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(59,04%)
Okręg 2
SYPNIEWO: ul. Wł. Broniewskiego, ul. Grodzisk, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Przejściowa, ul. Sportowa, ul. Wincentego Witosa, ul. Wspólna, droga wew. Klonowa, Kwiatowa, Polna.
Pokaż więcej
Aneta Stepnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
28
(26,42%)
Maria Majkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
24
(22,64%)
Grażyna Glinka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(34,91%)
Małgorzata Jolanta Kowalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(16,04%)
Okręg 3
SYPNIEWO: ul. Niepodległości, ul. Wojska Polskiego, ul. Kościelna, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. Ks. Romana Tarwackiego, ul. Wyzwolenia.
Pokaż więcej
Ewa Breńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
29
(20,57%)
Artur Sobieski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
25
(17,73%)
Monika Maria Kałasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(29,79%)
Ewa Olkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(31,91%)
Okręg 4
Dylewo, Majki – Tykiewki
Pokaż więcej
Milena Wołosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
28
(29,17%)
Agnieszka Kochanowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(33,33%)
Piotr Majkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(37,50%)
Okręg 5
Glinki-Rafały, Jarzyły.
Pokaż więcej
Artur Grzankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
15
(15,79%)
Danuta Zyśk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
32
(33,68%)
Sławomir Podsiadlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(50,53%)
Okręg 6
Chełchy, Glącka, Stare Glinki, Strzemieczne – Sędki, Ziemaki.
Pokaż więcej
Andrzej Leszek Dworecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
40
(38,10%)
Bożena Pałaszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(30,48%)
Grzegorz Ołtarzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(31,43%)
Okręg 7
Batogowo, Biedrzyce-Koziegłowy, Sławkowo.
Pokaż więcej
Ewelina Gwiazda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
32
(27,12%)
Honorata Milewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
56
(47,46%)
Maria Borkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(25,42%)
Okręg 8
Grzegorz Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
30
(25,00%)
Piotr Budny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
61
(50,83%)
Krystian Tuszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(24,17%)
Okręg 9
Boruty, Chojnowo, Olki, Rawy.
Pokaż więcej
Marek Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
63
(47,37%)
Krzysztof Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(52,63%)
Okręg 10
Gąsewo Poduchowne
Pokaż więcej
Lech Sopuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
34
(23,13%)
Marek Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
28
(19,05%)
Dariusz Pałaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
20
(13,61%)
Artur Bartłomiej Nadobnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(44,22%)
Okręg 11
Dariusz Andrzej Szewczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
36
(50,70%)
Bożena Joanna Chodkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(49,30%)
Okręg 12
Biedrzyce-Stara Wieś, Poświętne, Rzechówek
Pokaż więcej
Krzysztof Gutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
39
(43,82%)
Teresa Milewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(21,35%)
Jarosław Bazydło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(34,83%)
Okręg 13
Nowy Szczeglin, Szczeglin Poduchowny
Pokaż więcej
Zbigniew Płocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
18
(18,75%)
Krzysztof Wilkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(30,21%)
Danuta Bożena Kosakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(51,04%)
Okręg 14
Rzechowo-Gać, Rzechowo Wielkie, Zalesie.
Pokaż więcej
Błażej Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SYPNIEWO
43
(29,05%)
Leszek Wojciech Gutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NA RZECZ ROZWOJU GMINY SYPNIEWO
44
(29,73%)
Krzysztof Adam Załęski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(10,81%)
Mariusz Michał Kosakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(30,41%)
Okręg 15
Rafał Grono
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)