Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lipno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Dariusz Adam Garbarczyk
161
(2,87%)
-
2
Jerzy Ludwik Zieliński
476
(8,48%)
-
1
Wojciech Jerzy Jańczak
321
(5,72%)
-
3
Mariola Rybka
476
(8,48%)
-
5
Wioletta Zofia Błaszkiewicz
82
(1,46%)
-
6
Danuta Eluszkiewicz
151
(2,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Stanisław Wawrowski
69
(1,23%)
-
4
Grzegorz Kozłowski
34
(0,61%)
-
5
Anna Katarzyna Bramorska-Lendzion
168
(2,99%)
-
1
Dorota Łańcucka
550
(9,80%)
-
3
Aleksandra Chrabąszczewska
54
(0,96%)
-
2
Krzysztof Orzechowski
143
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Paweł Komorowski
249
(4,44%)
-
5
Hanna Kułak
290
(5,17%)
-
1
Krzysztof Grzywiński
700
(12,48%)
-
4
Małgorzata Filbrandt
199
(3,55%)
-
3
Jacek Zenon Góźdź
605
(10,78%)
-
2
Jolanta Zielińska
230
(4,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Stanisław Sławkowski
175
(3,12%)
-
1
Stanisław Paweł Spisz
316
(5,63%)
-
3
Elżbieta Maria Myszyńska
85
(1,51%)
-
4
Alicja Krazińska
33
(0,59%)
-
5
Ilona Trojanowska
44
(0,78%)
Okręg 2
Gmina Lipno, Gmina Bobrowniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Ewa Marzena Pozorska
216
(3,70%)
-
3
Renata Ofmańska
292
(5,00%)
-
5
Małgorzata Kinga Ośmiałowska
272
(4,65%)
-
6
Zbigniew Agaciński
733
(12,54%)
-
1
Andrzej Nowak
968
(16,56%)
-
2
Tadeusz Andrzej Gradkiewicz
724
(12,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Barbara Danuta Kania
166
(2,84%)
-
3
Paweł Montowski
309
(5,29%)
-
2
Marzena Krazińska
176
(3,01%)
-
4
Małgorzata Trojanowska
66
(1,13%)
-
5
Łukasz Jesionowski
32
(0,55%)
-
6
Łukasz Arkadiusz Gajda
89
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marta Matuszewska
44
(0,75%)
-
6
Sławomir Wiśniewski
533
(9,12%)
-
1
Krzysztof Okoński
519
(8,88%)
-
4
Edyta Górczyńska
83
(1,42%)
-
2
Małgorzata Rybicka
92
(1,57%)
-
5
Piotr Skonieczny
340
(5,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Danuta Siecińska
57
(0,98%)
-
3
Eugeniusz Bejgier
40
(0,68%)
-
1
Jerzy Józef Janisiewicz
94
(1,61%)
Okręg 3
Gmina Wielgie, Miasto i Gmina Dobrzyń n. Wisłą
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Kołaczyński
369
(6,26%)
-
3
Ludomir Stefan Bylicki
323
(5,48%)
-
5
Jadwiga Matera
86
(1,46%)
-
2
Maria Katarzyna Kulig
617
(10,47%)
-
4
Mirosława Anna Strupczewska
209
(3,55%)
-
6
Ryszard Grzegorz Dobieszewski
483
(8,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Dariusz Czachowski
124
(2,10%)
-
3
Wiesława Zaborowska
43
(0,73%)
-
1
Sławomir Henryk Orbaczewski
197
(3,34%)
-
4
Katarzyna Emilia Łabęcka
93
(1,58%)
-
5
Małgorzata Górska
87
(1,48%)
-
6
Ludwik Aleksander Bieńkowski
172
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW B.S. WSPÓLNIE
-
1
Bronisław Tadeusz Szczepański
293
(4,97%)
-
2
Wioletta Komorowska
37
(0,63%)
-
3
Krzysztof Michał Kołaczyński
41
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Lidia Jadwiga Borkowska
68
(1,15%)
-
4
Jan Stankiewicz
42
(0,71%)
-
2
Magdalena Turkiewicz
173
(2,94%)
-
1
Przemysław Mieczysław Gęsicki
511
(8,67%)
-
5
Tadeusz Staniszewski
31
(0,53%)
-
6
Marzena Małgorzata Niekraś
526
(8,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Wojciech Henryk Woźniak
98
(1,66%)
-
3
Zofia Kuczmarska
269
(4,56%)
-
6
Sebastian Maciej Olewiński
155
(2,63%)
-
1
Jan Wadoń
575
(9,76%)
-
5
Wioletta Barbara Śliwińska
84
(1,43%)
-
4
Marzena Anna Kowalska
188
(3,19%)
Okręg 4
Miasto i Gmina Skępe, Gmina Tłuchowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Woźnicki
252
(4,86%)
-
4
Krzysztof Sztankowski
64
(1,23%)
-
6
Wioletta Katarzyna Kurowska
231
(4,45%)
-
3
Halina Stanisława Opalczewska
422
(8,13%)
-
1
Anna Smużewska
650
(12,53%)
-
5
Mariusz Jan Linkowski
628
(12,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Józef Stanisław Sobociński
189
(3,64%)
-
5
Małgorzata Olewińska
30
(0,58%)
-
3
Justyna Katarzyna Archaniołowicz
42
(0,81%)
-
1
Jerzy Kowalski
467
(9,00%)
-
2
Karol Czesław Jankowski
215
(4,14%)
-
4
Grażyna Boińska
99
(1,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zbigniew Ozimkowski
186
(3,58%)
-
5
Jolanta Laskowska
141
(2,72%)
-
1
Grażyna Barbara Frymarkiewicz
437
(8,42%)
-
6
Ewa Beata Jastrzębska
316
(6,09%)
-
3
Roman Giżyński
346
(6,67%)
-
2
Kazimierz Piaskowski
192
(3,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Piotr Roman Gorzycki
233
(4,49%)
-
3
Justyna Wyborska
28
(0,54%)
-
2
Krzysztof Ignaczak
21
(0,40%)
Okręg 5
Gmina Chrostkowo, Gmina Kikół
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Maria Mazanowska
198
(4,41%)
-
3
Małgorzata Jadwiga Rzepczyńska
230
(5,12%)
-
1
Krzysztof Baranowski
2 039
(45,40%)
-
4
Jarosław Radke
95
(2,12%)
-
5
Paweł Znaniecki
91
(2,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Kazimierz Bronisław Gajda
158
(3,52%)
-
3
Alina Laskowska
140
(3,12%)
-
2
Wojciech Rygielski
53
(1,18%)
-
5
Monika Kowalska
40
(0,89%)
-
4
Paweł Bentkowski
95
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Dominika Sobolewska
91
(2,03%)
-
5
Józef Ziemiński
87
(1,94%)
-
4
Anna Magdalena Leżyńska
85
(1,89%)
-
2
Paweł Szablewski
298
(6,64%)
-
1
Jacek Zająkała
791
(17,61%)