Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ARMII KRAJOWEJ, KLONOWA, KRÓTKA, MIECZYSŁAWA, NOWOMIEJSKA, OGRODOWA, POLNA, ROLNA, SIENKIEWICZA, SŁONECZNA, STANISŁAWA KOMONIEWSKIEGO, WOLNOŚCI, ŻYTNIA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
-
16
Sławomir Ciszewski
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Halina Grażyna Sergiel
30
(12,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ
-
17
Halina Gniadek-Smolarska
81
(35,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Jadwiga Alina Fabińska
68
(29,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS
-
18
Sebastian Makowski
52
(22,51%)
Okręg 2
DASZYŃSKIEGO, SZKOLNA, ZAGRODOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Bogdan Emilian Siwek
19
(11,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Tadeusz Dzieniszewski
112
(69,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS
-
18
Leszek Flaszyński
31
(19,14%)
Okręg 3
KOLEJOWA, PRZEMYSŁOWA, RODZINY STANGÓW, SPORTOWA, WIKTORA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Marita Elżbieta Dobrzańska
18
(8,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Gabriel Jan Starbała
76
(35,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS
-
18
Karol Różański
121
(56,28%)
Okręg 4
ALEKSANDRA FREDRY, BOLESŁAWA PRUSA, HUGO KOŁŁĄTAJA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WŁADYSŁAWA REYMONTA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Wiesława Bilińska
33
(17,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ
-
17
Beata Jolanta Lejmanowicz
65
(35,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Elżbieta Maria Lejmanowicz
64
(34,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIASTA
-
19
Daniel Jabłoński
23
(12,43%)
Okręg 5
ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, CIASNA, KOŚCIELNA, KWIATOWA, LIPOWA, MICKIEWICZA, NADJEZIORNA, RYBNA, STRAŻACKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Janusz Stefan Więcek
49
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Anna Krupińska
104
(53,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WAS
-
18
Jarosław Neumann
43
(21,94%)
Okręg 6
CMENTARNA, DOLNA, LEŚNA, ŁASIŃSKA, PARKOWA, PIASKOWA, ŻWIROWA, OGRODZIENIEC OD NR 13 DO NR 36, SOBIEWOLA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Tadeusz Osiecki
51
(28,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ
-
17
Katarzyna Maria Załęcka
40
(22,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Mariusz Radosław Gross
86
(48,59%)
Okręg 7
LIMŻA, ŁODYGOWO, GALINOWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
-
16
Iwona Goska
87
(41,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Zdzisław Wróblewski
28
(13,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Sławomir Łukasz Bartyzel
95
(45,24%)
Okręg 8
BISKUPICZKI, BUTOWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
-
16
Katarzyna Jasińska
70
(37,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Zbigniew Ptak
52
(28,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Lidia Wijata
63
(34,05%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Teresa Miłosz
32
(14,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Piotr Leszek Szałapski
96
(44,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Burny
87
(40,47%)
Okręg 10
TRUPEL, OGRODZIENIEC OD NR 1 DO NR 12C, WOLA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
-
16
Agnieszka Kalbarczyk
72
(32,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Bożena Teresa Kamińska
6
(2,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ
-
17
Krzysztof Grodecki
47
(21,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Iwona Katarzyna Wasiewska
98
(43,95%)
Okręg 11
GORYŃ OD NR 1 DO NR 44, GORYŃ OD NR 50 DO NR 126, GORYŃ OD NR 143 DO NR 149
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
15
Artur Hubert Kwaśniewski
40
(18,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Waldemar Różański
172
(81,13%)
Okręg 12
GORYŃ OD NR 45 DO NR 49, GORYŃ OD NR 127 DO NR 142, KANTOWO, KRZYWKA, WAŁDOWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY LEJMANOWICZ
-
17
Patryk Damian Napierski
9
(6,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Jarosław Zaborowski
128
(93,43%)
Okręg 13
PŁAWTY WIELKIE, KLIMY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
-
16
Wioletta Szalkowska
125
(71,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Agnieszka Kruk
51
(28,98%)
Okręg 14
ŁĘGOWO OD NR 1 DO NR 89
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
-
16
Ewelina Ewa Kalbarczyk
67
(45,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Emilia Drypa
80
(54,42%)
Okręg 15
ŁĘGOWO OD NR 90 DO NR 132, NOWY FOLWARK, STARY FOLWARK
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ZAJĄC
-
20
Agnieszka Zając
77
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO-ROZWÓJ-PRACA
-
14
Marek Bachor
40
(31,75%)