Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Chróścina ulice: Dąbrowska, Niemodlińska od nr 39A do końca, Nowowiejska
Pokaż więcej
Alfred Rudolf Biskup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Chróścina ulice: Dworcowa, Klasztorna, Kolejowa od nr 1 do nr 28, Komprachcicka, Kościelna, Krótka, 1 Maja, Niemodlińska od nr 1 do nr 39, Wiatrakowa
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Krzyżanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
134
(61,19%)
Tomasz Gogol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
85
(38,81%)
Okręg 3
Sołectwo Chróścina ulice: Jakuba Kani, Jana Kochanowskiego, Kolejowa od nr 29 do końca, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Świętego Józefa
Pokaż więcej
Ryszard Waldemar Gonschior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
81
(34,76%)
Kornelia Kansy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
152
(65,24%)
Okręg 4
Sołectwo Ciepielowice
Pokaż więcej
Maria Helena Szeremeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
60
(26,20%)
Mariusz Kazimierz Konopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
169
(73,80%)
Okręg 5
Sołectwo Dąbrowa Osada Sokolniki oraz ulice: Akacjowa, Działkowa, Jagodowa, Leśna, Lipowa, Malinowa, Nowa, Parkowa, Polna, Powstańców Śl. , Poziomkowa, Przytulna, Sokolnicka, Stokrotki, Ks. prof. J. Sztonyka od nr 20 do końca, Zamkowa, Zielona
Pokaż więcej
Karol Józef Widacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
119
(37,54%)
Janusz Piotr Gruszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
198
(62,46%)
Okręg 6
Sołectwo Dąbrowa ulice: Brzozowa, Bukowa, Ciepielowicka, H. Dąbrowskiego, Dębowa, Jodłowa, Kamienna, Karczowska, Kolejowa, Janusza Korczaka, Kosynierów, T. Kościuszki, Krótka, Lawendowa, Maków, A. Mickiewicza, Opolska, Sosnowa, Spółdzielcza, Szkolna, Ks. prof. J. Sztonyka od nr 1 do nr 19, Tęczowa, Wodociągowa, Piotra Wysockiego
Pokaż więcej
Elżbieta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
113
(33,43%)
Elżbieta Golas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
143
(42,31%)
Sławomir Płoszaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIELE DĄBROWY
12
(3,55%)
Elżbieta Maria Zelek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
70
(20,71%)
Okręg 7
Sołectwo Karczów
Pokaż więcej
Leszek Robert Koksanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
106
(30,81%)
Jolanta Genowefa Jakubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
238
(69,19%)
Okręg 8
Sołectwo: Lipowa, Nowa Jamka
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Mitas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
30
(26,09%)
Andrzej Piotr Pochopień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
85
(73,91%)
Okręg 9
Sołectwo Mechnice ulice : Akacjowa, Aleja Róż, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Lipowa, Niemodlińska od nr 1 do nr 34, Radosna, Słoneczna, Strażacka, Szkolna, Torowa
Pokaż więcej
Karol Gregulec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
137
(59,31%)
Artur Mirosław Ciechociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
94
(40,69%)
Okręg 10
Sołectwo Mechnice ulice: Górna, Niemodlińska od nr 35 do końca, Polna, Wiejska
Pokaż więcej
Maria Rynkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
164
(81,19%)
Mateusz Adam Frasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
38
(18,81%)
Okręg 11
Sołectwo Narok
Pokaż więcej
Maria Jolanta Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Niewodniki
Pokaż więcej
Mariola Maria Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
107
(69,93%)
Rafał Lyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
46
(30,07%)
Okręg 13
Sołectwa: Prądy, Siedliska
Pokaż więcej
Kazimierz Wojdyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
72
(45,86%)
Serafin Misiek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
85
(54,14%)
Okręg 14
Sołectwo Skarbiszów
Pokaż więcej
Robert Jan Rutowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM"
44
(26,99%)
Mateusz Piotr Ulańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK
119
(73,01%)
Okręg 15
Sołectwo Żelazna
Pokaż więcej
Waldemar Grzegorz Prudlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)