WYBORY

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowy Tomyśl

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    NOWY TOMYŚL ulice: Akacjowa, Adama Asnyka, Ignacego Baranowskiego, Wojciecha Barteckiego, Bohaterów, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Celna, Chmielna, Cicha, Marii Curie Skłodowskiej, Daliowa, Długa, Dojazd, Gronowa, Jana Pawła II, Kamienna, Kanałowa, Klonowa, Kolejowa, Komunalna, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Łanowa, Łąkowa, Marszałka Piłsudskiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Nowa, Ogrodowa, Olchowa, Osiedle Tęczowe, Osiedlowa, Paprocka, Piaskowa, Plac Fryderyka Chopina, Plac Dworcowy, Plac Niepodległości, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Półwiejska, Radosna, Władysława Reymonta, Rolna, Różana, Rzemieślnicza, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Słonecznikowa, Spacerowa, Spokojna, Storczykowa, Szkolna, Szpitalna, Floriana Ślósarskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Juliana Tuwima, Tysiąclecia, Wiejska, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wodna, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakątek, Zakładowa, Zbożowa, Żwirowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Zbigniew Jan Dembiecki
      77 (2,20%)
    2. 4 Stanisław Konieczny
      21 (0,60%)
    3. 7 Agnieszka Magdalena Barańska
      17 (0,49%)
    4. 3 Marta Danuta Kozieł
      39 (1,12%)
    5. 6 Marzena Barbara Barszczewska
      10 (0,29%)
    6. 1 Adam Paweł Polański
      315 (9,02%)
    7. 2 Jan Klimko
      173 (4,95%)
    8. 5 Agnieszka Kroma
      38 (1,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Włodzimierz Andrzej Hibner
      860 (24,62%)
    2. 2 Rafał Łukasz Górczyński
      66 (1,89%)
    3. 4 Agnieszka Molenda-Gałganek
      70 (2,00%)
    4. 6 Krzysztof Antoni Szeffner
      51 (1,46%)
    5. 3 Katarzyna Marciniak
      34 (0,97%)
    6. 7 Tomasz Wlekły
      131 (3,75%)
    7. 5 Arleta Stachowiak-Szymańska
      29 (0,83%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wojciech Ruta
      103 (2,95%)
    2. 2 Ewa Violetta Perz-Ramicka
      18 (0,52%)
    3. 1 Katarzyna Anna Koberling-Mach
      80 (2,29%)
    4. 7 Jacek Tadeusz Flieger
      4 (0,11%)
    5. 3 Jolanta Karbowska
      22 (0,63%)
    6. 5 Piotr Stankiewicz
      15 (0,43%)
    7. 6 Ewa Zawarta
      22 (0,63%)
    8. 8 Mieczysław Michalczak
      10 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Jerzy Szymkowiak
      232 (6,64%)
    2. 2 Grzegorz Mirosław Kasprzak
      25 (0,72%)
    3. 4 Elżbieta Maria Kostrzewska
      33 (0,94%)
    4. 3 Agnieszka Alicja Kaczmarek
      81 (2,32%)
    5. 6 Beata Tobys
      13 (0,37%)
    6. 5 Maciej Pilz
      135 (3,86%)
    7. 7 Radosław Piotr Halasz
      90 (2,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jakub Kazimierz Skrzypczak
      201 (5,75%)
    2. 4 Justyna Maria Pietrzak
      37 (1,06%)
    3. 1 Tomasz Antoni Antuszewski
      233 (6,67%)
    4. 7 Karolina Uryzaj
      13 (0,37%)
    5. 5 Monika Maria Adamczyk
      26 (0,74%)
    6. 3 Bożena Mieczysława Czarnecka-Pilz
      24 (0,69%)
    7. 6 Jakub Franciszek Ambrozik
      55 (1,57%)
    8. 8 Ireneusz Józef Józefowski
      90 (2,58%)

    Okręg 2

    NOWY TOMYŚL Osiedle Stefana Batorego 1 - 51, Osiedle Północ 1 - 36, ulice: 3 Stycznia, Agrestowa, Działkowa, dr Kazimierza Hołogi, Jagodowa, Jana Janusa, Jeżynowa, Koszykowa, Malinowa, Stanisława Musiała, Poziomkowa, Emilii Sczanieckiej, Truskawkowa, Wiatrakowa, Wiklinowa, Zacisze, Zaułek, Zbąszyńska, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Piotr Kurzawski
      78 (2,53%)
    2. 7 Janusz Raj
      104 (3,37%)
    3. 6 Grażyna Anna Dolecka
      43 (1,39%)
    4. 4 Łukasz Kwiecień
      77 (2,50%)
    5. 3 Grzegorz Stanisław Czaiński
      46 (1,49%)
    6. 5 Sylwia Anna Stanisławiak
      23 (0,75%)
    7. 2 Renata Maria Parniewicz
      48 (1,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Orwat
      60 (1,95%)
    2. 7 Magdalena Weronika Zboralska
      61 (1,98%)
    3. 5 Tomasz Tomaszewicz
      148 (4,80%)
    4. 2 Joanna Izabela Helińska
      59 (1,91%)
    5. 4 Rafał Tabaczyński
      157 (5,09%)
    6. 1 Wojciech Antoni Andryszczyk
      412 (13,36%)
    7. 6 Justyna Tuczyk
      101 (3,27%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marek Kaczor
      50 (1,62%)
    2. 6 Agnieszka Szczecińska
      8 (0,26%)
    3. 1 Emilia Ewa Michalczak - Woźniak
      39 (1,26%)
    4. 2 Adrian Józef Kasprzak
      90 (2,92%)
    5. 3 Ryszard Marian Śliwa
      20 (0,65%)
    6. 4 Zenon Matuszczak
      48 (1,56%)
    7. 5 Natalia Agnieszka Hewczuk
      11 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystyna Wilkoszarska
      75 (2,43%)
    2. 3 Ryszard Stanisław Nowak
      51 (1,65%)
    3. 7 Grzegorz Piotr Zalewski
      27 (0,88%)
    4. 4 Lidia Małgorzata Dudek
      34 (1,10%)
    5. 5 Jędrzej Szymański
      29 (0,94%)
    6. 1 Andrzej Zdzisław Wałęsa
      615 (19,94%)
    7. 6 Barbara Kasperkiewicz
      26 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Jarosz
      89 (2,89%)
    2. 6 Michał Rościszewski
      46 (1,49%)
    3. 4 Barbara Jandy
      98 (3,18%)
    4. 1 Elżbieta Kaffler
      84 (2,72%)
    5. 3 Beata Wolanin
      58 (1,88%)
    6. 5 Wojciech Laskowski
      29 (0,94%)
    7. 7 Adam Paweł Szofer
      140 (4,54%)

    Okręg 3

    Boruja Kościelna, Boruja Nowa, Chojniki, Cicha Góra, Grubsko, Jastrzębsko Stare, Paproć, Przyłęk, Sękowo, Szarki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Wojciech Ratajczak
      106 (4,62%)
    2. 2 Marta Przybylska
      101 (4,40%)
    3. 3 Bożena Pierzyńska
      67 (2,92%)
    4. 4 Katarzyna Małgorzata Bąbelek
      12 (0,52%)
    5. 7 Tomasz Andrzej Ksiąg
      46 (2,01%)
    6. 6 Agnieszka Ewa Bombelek
      14 (0,61%)
    7. 5 Roman Leon Gajewski
      39 (1,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Żaneta Anna Maciejewska
      85 (3,71%)
    2. 1 Rafał Łukasz Kornosz
      95 (4,14%)
    3. 2 Henryk Krzeszowski
      174 (7,59%)
    4. 6 Zuzanna Przybylak
      39 (1,70%)
    5. 4 Łukasz Makarski
      56 (2,44%)
    6. 7 Katarzyna Danuta Wachowiak
      50 (2,18%)
    7. 5 Piotr Protas
      128 (5,58%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Radosław Tomasz Kret
      108 (4,71%)
    2. 1 Sylwia Nowicka-Kaczmarek
      68 (2,97%)
    3. 2 Kazimierz Misiak
      56 (2,44%)
    4. 3 Krzysztof Rupa
      56 (2,44%)
    5. 5 Przemysław Marcin Heinrich
      23 (1,00%)
    6. 6 Aldona Magdalena Łuka
      27 (1,18%)
    7. 7 Katarzyna Tarkawian
      20 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Marek Markiewicz
      144 (6,28%)
    2. 4 Monika Maria Nowak
      15 (0,65%)
    3. 3 Radosław Krzysztof Konieczny
      24 (1,05%)
    4. 2 Aniela Szott
      55 (2,40%)
    5. 5 Krzysztof Piotr Trepiński
      17 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maciej Franciszek Bielawa
      73 (3,18%)
    2. 2 Bogusław Andrzej Nawrot
      246 (10,73%)
    3. 5 Genowefa Gabriela Woźniak
      49 (2,14%)
    4. 4 Anna Maria Nowicka
      55 (2,40%)
    5. 1 Tomasz Matusiak
      245 (10,68%)

    Okręg 4

    Bukowiec, Glinno, Kozie Laski, Nowa Róża, Róża, Sątopy, Stary Tomyśl, Wytomyśl

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Maria Wilgowicz
      54 (2,29%)
    2. 6 Arkadiusz Sobczak
      49 (2,08%)
    3. 2 Łukasz Pronobis
      32 (1,36%)
    4. 3 Ewa Dorota Płońska
      51 (2,16%)
    5. 4 Marlena Anna Łeszyk
      16 (0,68%)
    6. 7 Leszek Józef Wojdyło
      15 (0,64%)
    7. 5 Natalia Anna Lisek
      25 (1,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Jędrzejczak
      65 (2,76%)
    2. 1 Łukasz Waldemar Chalasz
      178 (7,56%)
    3. 3 Adam Andrzej Krym
      57 (2,42%)
    4. 4 Małgorzata Rosiak - Ruciak
      27 (1,15%)
    5. 6 Jolanta Elżbieta Strońska
      11 (0,47%)
    6. 7 Łukasz Wlekły
      125 (5,31%)
    7. 5 Tomasz Siuda
      35 (1,49%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Tadeusz Drążkowiak
      166 (7,05%)
    2. 7 Bernard Tomasz Kasperczak
      10 (0,42%)
    3. 4 Ryszard Brzostowski
      49 (2,08%)
    4. 5 Barbara Janina Dolewa
      31 (1,32%)
    5. 3 Monika Dębicka
      63 (2,67%)
    6. 6 Monika Anna Lemańska
      29 (1,23%)
    7. 1 Mieczysław Jan Szczechowiak
      137 (5,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WAŁĘSY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ilona Katarzyna Dębska
      115 (4,88%)
    2. 3 Iwona Elżbieta Kaźmierowska
      32 (1,36%)
    3. 5 Maciej Kurzawa
      29 (1,23%)
    4. 4 Agnieszka Jadwiga Kaczmarek
      73 (3,10%)
    5. 2 Sławomir Przybylak
      20 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTUSZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Szymon Frański
      156 (6,62%)
    2. 2 Marzena Szułczyńska
      44 (1,87%)
    3. 3 Mateusz Bartłomiej Jandy
      293 (12,44%)
    4. 7 Iwona Przybylak-Radecka
      74 (3,14%)
    5. 5 Błażej Tomasz Lipiecki
      211 (8,96%)
    6. 4 Estera Katarzyna Friedrich
      19 (0,81%)
    7. 6 Radosław Paweł Oborny
      65 (2,76%)