Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Marianna Anna Makowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(57,23%)
Anna Grażyna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
28
(16,18%)
Krzysztof Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
46
(26,59%)
Okręg 2
Piaski, Kajetanowice
Pokaż więcej
Tomasz Andrzej Wroński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(56,78%)
Beata Ewa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(18,64%)
Barbara Krystyna Banasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
29
(24,58%)
Okręg 3
Ciężkowice, Młynek
Pokaż więcej
Longin Szymon Gniatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(17,00%)
Grażyna Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
58
(22,92%)
Kamil Wacław Kurowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(11,86%)
Piotr Andrzej Łęgowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
122
(48,22%)
Okręg 4
Graby, Michałopol, Spalastry, Zabrodzie
Pokaż więcej
Karolina Magdalena Stępnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(37,19%)
Ewelina Katarzyna Matyjaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
33
(27,27%)
Tadeusz Badylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
43
(35,54%)
Okręg 5
Wojnowice, Górka
Pokaż więcej
Zofia Aleksandra Zamecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
51
(18,82%)
Barbara Teresa Jezuita
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(44,65%)
Urszula Magdalena Kluzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
99
(36,53%)
Okręg 6
Gidle ul. Reymonta, ul. M. Konopnickiej, ul. Mickiewicza, ul. Norwida, ul. Słowackiego, ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Modrzewiowa, ul. Spacerowa
Pokaż więcej
Łukasz Bartłomiej Słomiany
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(36,90%)
Renata Bożena Michoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
81
(27,93%)
Gabriela Ewa Gawrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
102
(35,17%)
Okręg 7
Gidle ul. Piaski, ul. Kartuzka, ul. Cmentarna, ul. Wolności, Skrzypiec
Pokaż więcej
Dariusz Jacek Kusiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(36,19%)
Zbigniew Śmigielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
37
(17,62%)
Leszek Jan Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
97
(46,19%)
Okręg 8
Gidle ul. Częstochowska, ul. Klasztorna, ul. Ogrodowa, ul. Pławińska, ul. Plac Dominikański, ul. Szkolna, Niesulów
Pokaż więcej
Magdalena Józefa Sambor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(15,60%)
Grażyna Halina Ostojska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
67
(26,80%)
Grzegorz Tomasz Wypych
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(6,40%)
Anna Agnieszka Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
128
(51,20%)
Okręg 9
Ruda, Stęszów
Pokaż więcej
Justyna Magdalena Stacherska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(20,31%)
Dorota Bogusława Sapis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
50
(26,04%)
Anna Maria Bartnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(7,81%)
Stanisław Kazimierz Gonera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
88
(45,83%)
Okręg 10
Chrostowa, Huby Kotfińskie, Kotfin, Ojrzeń, Włynice
Pokaż więcej
Monika Małgorzata Sambor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
29
(18,95%)
Marcel Kazimierz Bednarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(28,10%)
Paweł Jan Cudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
53
(34,64%)
Jolanta Ewa Sambor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
28
(18,30%)
Okręg 11
Borki, Gowarzów
Pokaż więcej
Dariusz Stanisław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
83
(56,08%)
Longin Marian Zatoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA GIDLE”
65
(43,92%)
Okręg 12
Pławno ul. Gidelska, ul. Działkowa, ul. Ogrodowa
Pokaż więcej
Magdalena Rozalia Kanafa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(18,40%)
Justyna Anna Grabarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
25
(11,79%)
Danuta Józefa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(9,91%)
Jacek Wojciech Mikulski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
75
(35,38%)
Mariola Irena Sapis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
52
(24,53%)
Okręg 13
Pławno ul. Częstochowska, ul. Młynarska, ul. Plac Wolności, ul. Sobieskiego, ul. Radomszczańska, ul. Przedborska, ul. Makowa, ul. Kościelna
Pokaż więcej
Marek Józef Nicerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
34
(15,32%)
Wanda Helena Cis-Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(34,23%)
Robert Tomasz Śmigielski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
47
(21,17%)
Marek Radaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
65
(29,28%)
Okręg 14
Ludwików, Górki, Zielonka
Pokaż więcej
Karol Stanisław Pospieszalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
62
(38,99%)
Jacenty Józef Bartnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(46,54%)
Ewa Florentyna Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
23
(14,47%)
Okręg 15
Stanisławice, Strzała, Wygoda, Zagórze
Pokaż więcej
Michał Mirosław Basiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(24,75%)
Marzena Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
74
(37,37%)
Zdzisław Mieczysław Stacherski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(26,77%)
Karolina Monika Dębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ
22
(11,11%)