WYBORY

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kamieniec Ząbkowicki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Astrowa, Bratkowa, Fiołkowa, Gajowa, Parkowa, Różana, Rumiankowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Adam Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    105 (57,07%)

    Dominik Antoni Krekora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    79 (42,93%)

    Okręg 2

    Kamieniec Ząbkowicki – ulice : Dworcowa , Kolejowa od nr 46 - 95, Krótka, Ks. Tadeusza Rojka, Ogrodowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Glina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    112 (48,70%)

    Maria Józefa Janik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    118 (51,30%)

    Okręg 3

    Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Boczna, Jasna, Kręta, Leśna, Piaskowa, Polna, Szkolna, Węglowa, Wiejska, Zielona, Sołectwo: Starczów od nr 96 - 120

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Marek Szymczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    146 (54,89%)

    Ryszard Stanisław Kleniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    120 (45,11%)

    Okręg 4

    Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Kłodzka, Krzyżowa, Lipowa, Wąska, Wileńska, Wodociągowa, Ząbkowicka od nr 33 – 65, Sołectwo : Suszka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (37,02%)

    Bernadeta Chodasewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    148 (62,98%)

    Okręg 5

    Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Kąpielowa, Kościelna, Młyńska, Paczkowska , Plac Kościelny, Ząbkowicka od nr 4 - 32 nr parzyste , Złotostocka od nr 1 - 43 nr nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Hertmanowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (35,35%)

    Jan Ryszard Włoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    139 (64,65%)

    Okręg 6

    Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Daleka, Ząbkowicka od nr 1 - 31 nr nieparzyste, Złotostocka od nr 2 – 44 nr parzyste, Sołectwo Sosnowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Starżyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (20,74%)

    Ryszard Michał Bierut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    172 (79,26%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Ożary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Jerzy Sowa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    160 (60,61%)

    Krzysztof Domagała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    104 (39,39%)

    Okręg 8

    Sołectwa : Sławęcin, Śrem, Topola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anita Dubicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    103 (44,40%)

    Lucjan Koper

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    129 (55,60%)

    Okręg 9

    Sołectwa : Chałupki, Mrokocin, Pomianów Górny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Antoni Smędzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    37 (17,05%)

    Jadwiga Grażyna Kopacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    180 (82,95%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Doboszowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Szulin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    155 (56,36%)

    Beata Barbara Nicpoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    120 (43,64%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Starczów od nr 1 do nr 95

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Glina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    76 (38,00%)

    Radosław Dariusz Myszogląd

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    124 (62,00%)

    Okręg 12

    Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Nauczycielska, XXX lecia od nr 1 do nr 12B, Zamkowa Sołectwo: Byczeń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Paweł Winnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    147 (44,41%)

    Tadeusz Cenarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    184 (55,59%)

    Okręg 13

    Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Basztowa, XXX lecia od nr 14 do nr 50

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Małgorzata Cwek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    147 (50,69%)

    Dorota Alina Pastuszczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    143 (49,31%)

    Okręg 14

    Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Cicha, Kolejowa od nr 1 do nr 22, Krzywa, Mostowa, Skorolecka, Szpitalna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Urbaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    103 (34,92%)

    Bogusława Tokarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    192 (65,08%)

    Okręg 15

    Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Kolejowa od nr 23 do nr 45E, Osiedle Bolesława Chrobrego, Osiedle Bolesława Krzywoustego, Osiedle Przylesie, Sadowa, Urzędnicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Małgorzata Albrecht

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA

    145 (48,33%)

    Sylwia Dorota Demidowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

    155 (51,67%)