WYBORY

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jasienica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Jasienica, Sołectwo Biery, Sołectwo Grodziec, Sołectwo Świętoszówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Andrzej Cholewik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    507 (15,17%)

    Maria Bury

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    441 (13,19%)

    Mirosława Jadwiga Hawełek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    427 (12,77%)

    Jacek Tomasz Gołyszny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    473 (14,15%)

    Andrzej Karol Szimke

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    279 (8,35%)

    Grażyna Elżbieta Gaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    377 (11,28%)

    Stanisław Cebulak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    436 (13,04%)

    Mirosław Jan Żebrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    181 (5,41%)

    Ilona Ewa Wiencek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    222 (6,64%)

    Okręg 2

    Sołectwo Iłownica, Sołectwo Landek, Sołectwo Roztropice, Sołectwo Rudzica, Sołectwo Bielowicko, Sołectwo Wieszczęta, Sołectwo Łazy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Paweł Jenkner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    217 (7,15%)

    Irena Halina Sojka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    318 (10,48%)

    Czesław Machalica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    650 (21,42%)

    Marek Krzysztof Szimke

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    313 (10,32%)

    Karol Ignacy Bierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    331 (10,91%)

    Henryk Wiktor Frycz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    180 (5,93%)

    Urszula Anna Krywult

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    270 (8,90%)

    Zofia Małgorzata Polok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    502 (16,55%)

    Barbara Elżbieta Sadlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    253 (8,34%)

    Okręg 3

    Sołectwo Mazańcowice, Sołectwo Międzyrzecze Dolne, Sołectwo Międzyrzecze Górne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Stanisław Donocik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    130 (4,35%)

    Genowefa Krystyna Kopeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    209 (6,99%)

    Franciszek Antoni Handzel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    249 (8,33%)

    Ewelina Tersa Jaksik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    139 (4,65%)

    Mieczysław Marian Orlicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    155 (5,18%)

    Barbara Pelagia Danel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    106 (3,55%)

    Tomasz Stanisław Osuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    328 (10,97%)

    Wiesław Tadeusz Czarniecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    350 (11,71%)

    Maria Głuc-Mrzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD

    102 (3,41%)

    Zdzisław Wiesław Florek

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    322 (10,77%)

    Bogdan Franciszek Mańdok

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    104 (3,48%)

    Beata Iwona Łącz

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    236 (7,89%)

    Barbara Katarzyna Breguła

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    77 (2,58%)

    Dariusz Marek Krymski

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    176 (5,89%)

    Jan Zawada

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    167 (5,59%)

    Bogusława Maria Paszek

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    93 (3,11%)

    Damian Kosiński

    KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”

    47 (1,57%)