Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bobrowniki: Bażantów, Bocianów, Dąbrowskiej, Gminna, Ks. Mariana Bogusa, Młyńska, Olimpijska, Piłkarska, Polna, Rekreacyjna, Sienkiewicza od numeru 1 do numeru 120, Słowackiego, Sportowa, Wypoczynkowa
Pokaż więcej
Anna Maria Hetmańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
189
(41,09%)
Adam Jarosław Nocuń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
271
(58,91%)
Okręg 2
Bobrowniki: Krótka, Nowa, Sienkiewicza od numeru 121 do numeru 259, Strażacka
Pokaż więcej
Barbara Joanna Zwierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
74
(24,10%)
Szymon Roman Cieśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
233
(75,90%)
Okręg 3
Bobrowniki: 1 Maja od numeru 24 do końca, Koszarowa, Podlipie, Sienkiewicza od numeru 260 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Przybylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
102
(32,28%)
Tomasz Marian Kurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
44
(13,92%)
Remigiusz Józef Rygoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
170
(53,80%)
Okręg 4
Bobrowniki: 1 Maja od numeru 1 do numeru 23A, Akacjowa, Podgórna, Teligi, Topolowa, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Grażyna Barbara Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
114
(46,53%)
Jarosław Piotr Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
131
(53,47%)
Okręg 5
Dobieszowice: 27 Stycznia, Boczna, Dojazdowa, Dworska, Kościuszki od numeru 1 do numeru 54E, Ks. Mariana Bogusa, Polna, Szkolna, Wesoła, Wolności, Żytnia
Pokaż więcej
Teresa Maria Głogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
165
(34,23%)
Marcin Waldemar Trefon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
118
(24,48%)
Barbara Katarzyna Brzozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
199
(41,29%)
Okręg 6
Dobieszowice: Kościuszki od numeru 55 do końca, Krótka, Leśna, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Niebyła, Podleśna, Strażacka, Świerkowa, Wąska, Źródlana
Pokaż więcej
Ilona Barbara Najda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
157
(38,77%)
Piotr Waldemar Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
135
(33,33%)
Krystian Szymon Dyszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
113
(27,90%)
Okręg 7
Myszkowice, Twardowice
Pokaż więcej
Marcin Morek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
197
(42,37%)
Czesław Dziedzic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BOBROWNIKI
81
(17,42%)
Jacek Dariusz Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
187
(40,22%)
Okręg 8
Rogoźnik: Brylantowa, Diamentowa, Gawczyce, Narutowicza, Okrzei, Podmiedze, Polna, Szafirowa, Szmaragdowa, Trzcionki
Pokaż więcej
Cezary Jacenty Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
156
(38,14%)
Jadwiga Barbara Wychowałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
253
(61,86%)
Okręg 9
Rogoźnik: 1 Maja, Kolejowa, Kościuszki od numeru 1 do numeru 160A, Krótka, Łączna, Podraszkowie, Zielone Wzgórze
Pokaż więcej
Alina Lucja Romik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
145
(40,73%)
Mariusz Mirosław Łaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
211
(59,27%)
Okręg 10
Rogoźnik: 11 Listopada, 3 Maja, Akacjowa, Bukowa, Cmentarna, Dębowa, Jesionowa, Klonowa, Kościuszki od numeru 161 do numeru 201, Krupna, Lipowa, Orzechowa, Szkolna, Wczasowa, Węgroda, Widokowa, Zacisze, Źródlana
Pokaż więcej
Zbigniew Zenon Binko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
184
(52,12%)
Tomasz Michał Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
169
(47,88%)
Okręg 11
Rogoźnik: Brzozowa, Fabryczna, Kościuszki od numeru 202 do końca, Ogrodowa, Ogrodzieniec, Osiedle Robotnicze, Parkowa
Pokaż więcej
Jacek Ignacy Serweciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
82
(24,48%)
Jakub Oskar Kała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BOBROWNIKI
111
(33,13%)
Jerzy Jan Chudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
142
(42,39%)
Okręg 12
Sączów: Bolesława Chrobrego, Owocowa, Pocztowa, Słoneczna, Wolności
Pokaż więcej
Kazimierz Józef Cichoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(11,08%)
Tomasz Zygmunt Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
154
(47,38%)
Alicja Grażyna Nabrdalik-Kocot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
135
(41,54%)
Okręg 13
Sączów: Cmentarna, Kalinowa, Kościuszki, Leśna, Ogrodowa, Podgórna, Przełajka, Sienkiewicza, Siewierska, Szkolna
Pokaż więcej
Barbara Aleksandra Zarodkiewicz-Czapla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(24,92%)
Julia Romualda Chwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
116
(36,59%)
Kamila Anna Sokoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
122
(38,49%)
Okręg 14
Wojciech Krzysztof Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
303
(59,30%)
Mieczysław Błoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
208
(40,70%)
Okręg 15
Aleksandra Jadwiga Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
119
(38,26%)
Anna Maria Flakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
192
(61,74%)