Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Świętajno: miejscowości: Świętajno od nr 3 do nr 32A i od nr 64 do końca oraz Rogowszczyzna
Pokaż więcej
Aneta Gabruś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
37
(31,90%)
Grzegorz Poszwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
33
(28,45%)
Dorota Halina Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
46
(39,66%)
Okręg 2
Część Sołectwa Świętajno: miejscowość Świętajno od nr 33 do nr 41A i od nr 55 do nr 59A
Pokaż więcej
Katarzyna Matulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
6
(4,92%)
Bożena Teresa Gryczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
63
(51,64%)
Jan Uss
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
53
(43,44%)
Okręg 3
Część Sołectwa Świętajno: miejscowość Świętajno od nr 42 do nr 54
Pokaż więcej
Justyna Teresa Pawluczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
36
(37,89%)
Alicja Krzyżoszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
59
(62,11%)
Okręg 4
Sołectwo Sulejki miejscowość Sulejki i osada Jurkowo Sołectwo Krzywe miejscowość Krzywe Sołectwo Dworackie miejscowość Dworackie
Pokaż więcej
Piotr Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
49
(40,16%)
Lidia Starzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
15
(12,30%)
Krzysztof Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
58
(47,54%)
Okręg 5
Sołectwo Dunajek miejscowość Dunajek i osada Smolnik
Pokaż więcej
Marta Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
10
(15,38%)
Marek Góryński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
29
(44,62%)
Krzysztof Janiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
26
(40,00%)
Okręg 6
Sołectwo Wronki miejscowość Wronki Sołectwo Zalesie miejscowość Zalesie Sołectwo Kije miejscowość Kije
Pokaż więcej
Wanda Szmurło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
33
(34,38%)
Sylwia Więcko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
41
(42,71%)
Halina Chomicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
22
(22,92%)
Okręg 7
Sołectwo Pietrasze miejscowość Pietrasze Sołectwo Jelonek miejscowość Jelonek
Pokaż więcej
Emilia Ponikiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
26
(41,94%)
Zbigniew Błażejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
36
(58,06%)
Okręg 8
Sołectwo Połom miejscowość Połom
Pokaż więcej
Maciej Andrzej Nowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
76
(66,09%)
Bartłomiej Stokłosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
17
(14,78%)
Bogusław Bartoszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
22
(19,13%)
Okręg 9
Sołectwo Mazury miejscowość Mazury Sołectwo Rogojny miejscowość Rogojny Sołectwo Borki miejscowość Borki
Pokaż więcej
Ewa Cichocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
17
(12,98%)
Kamila Szmyglewska-Trocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
34
(25,95%)
Zbigniew Jan Życzkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
80
(61,07%)
Okręg 10
Sołectwo Chełchy miejscowość Chełchy
Pokaż więcej
Jolanta Teresa Zarębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
35
(36,08%)
Marzena Ilona Muranko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
59
(60,82%)
Zdzisław Bokuniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
3
(3,09%)
Okręg 11
Część Sołectwa Cichy: miejscowość Cichy od nr 1 do nr 10 i od nr 23 do końca oraz osada Cichy Młyn
Pokaż więcej
Ryszard Jagolicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
23
(24,47%)
Dorota Lahoshnyi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
3
(3,19%)
Daniel Grodzicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
68
(72,34%)
Okręg 12
Część Sołectwa Cichy: miejscowości: Cichy od nr 11 do nr 22 oraz Niemsty
Pokaż więcej
Sławomir Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
15
(23,08%)
Maria Kaczmarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
14
(21,54%)
Dariusz Koronkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
36
(55,38%)
Okręg 13
Sołectwo Dybowo miejscowość Dybowo oraz osada Nowiny Sołectwo Barany miejscowość Barany Sołectwo Jurki miejscowość Jurki Sołectwo Gryzy miejscowość Gryzy
Pokaż więcej
Edmund Domalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
24
(22,43%)
Magdalena Skowrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
39
(36,45%)
Józef Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
44
(41,12%)
Okręg 14
Sołectwo Giże miejscowość Giże oraz kolonia Zajdy Sołectwo Orzechówko miejscowość Orzechówko oraz osada Świdrówko
Pokaż więcej
Ewelina Niewulis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
31
(27,43%)
Marian Bołtrukanis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
82
(72,57%)
Okręg 15
Sołectwo Kukówko miejscowości: Kukówko i Leśniki Sołectwo Dudki miejscowość Dudki
Pokaż więcej
Ewa Katarzyna Bertman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA
21
(51,22%)
Dariusz Muzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO
20
(48,78%)