Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bernadeta Stanisława Osińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
60
(28,04%)
Krzysztof Cichewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
154
(71,96%)
Okręg 2
Czekanowo, Wądzyn
Pokaż więcej
Janusz Kaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
34
(22,52%)
Paweł Barczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(12,58%)
Zbigniew Cichewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
98
(64,90%)
Okręg 3
Paweł Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
66
(43,71%)
Janusz Zielonko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
85
(56,29%)
Okręg 4
Budy, Drużyny
Pokaż więcej
Benedykt Motyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
18
(9,89%)
Tadeusz Jerzy Krzepicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUŻYNY - BUDY NASZA WIEŚ
71
(39,01%)
Władysław Bartłomiej Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
93
(51,10%)
Okręg 5
Grzybno, Wichulec
Pokaż więcej
Konstanty Jamroży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOKOJNE GRZYBNO
86
(39,27%)
Danuta Dylewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(25,11%)
Dorota Anna Muzalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
78
(35,62%)
Okręg 6
Kruszyny Szlacheckie
Pokaż więcej
Roman Leszek Węgrzynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
0
(0,00%)
Okręg 7
Buczek, Dąbrówka
Pokaż więcej
Emilia Myślińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
37
(29,37%)
Daria Dominika Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(16,67%)
Adam Dariusz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
68
(53,97%)
Okręg 8
Marcin Kazimierz Kiedewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(62,35%)
Helena Teresa Wieczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
64
(37,65%)
Okręg 9
Grabówiec, Nieżywięć od Nr 138 do Nr 140; od Nr 159 do Nr 182, od Nr 184 do Nr 229, od Nr 231 do Nr 235
Pokaż więcej
Grzegorz Jarosław Myśliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
52
(27,37%)
Krzysztof Cieślak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(45,26%)
Edyta Mariola Jastrzembska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
52
(27,37%)
Okręg 10
Nieżywięć od Nr 1 do Nr 137, od Nr 141 do Nr 158, Nr 183, Nr 230, od Nr 236 „do końca”
Pokaż więcej
Barbara Łucja Kryniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
25
(12,32%)
Michał Dulka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(22,66%)
Daniel Paweł Wierzchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
132
(65,02%)
Okręg 11
Anna Zenona Dobek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
35
(19,13%)
Sebastian Gałaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(22,95%)
Ryszard Janusz Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
106
(57,92%)
Okręg 12
Emilia Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
15
(13,64%)
Grzegorz Piotr Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
95
(86,36%)
Okręg 13
Chojno, Tylice
Pokaż więcej
Dorota Topolewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(41,43%)
Przemysław Szostakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
123
(58,57%)
Okręg 14
Arkadiusz Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
17
(7,30%)
Kamila Zonakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(63,52%)
Mirosław Zabłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
68
(29,18%)
Okręg 15
Wojciech Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
36
(24,00%)
Danuta Barbara Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(10,67%)
Alina Prokopowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BOBROWO
98
(65,33%)