WYBORY

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gorzyce

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Motycze Poduchowne, Gorzyce ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Brzozowa, Dąbrowskiej, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Norwida, Przybyłów, Stanisława Moniuszki, Plenerowa i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Sałek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    134 (28,21%)

    Anna Cisowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    163 (34,32%)

    Marian Józef Chmura

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    178 (37,47%)

    Okręg 2

    Sołectwo Gorzyce ulice: Działkowców (oprócz numerów 2 i 4) , Fantazja, Jaśminowa, Józefa Piłsudskiego, Krótka, Krzywa, Ks. Adama Osetka, Kwiatowa, Odlewników, Pańska, Sandomierska, Szkolna, Zielona i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Jan Polasz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    113 (26,84%)

    Teresa Czerwińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    156 (37,05%)

    Marianna Lorenc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    152 (36,10%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Zalesie Gorzyckie, Gorzyce ulice: Andrzeja Kmicica, Kręta, Onufrego Zagłoby, Pączek Gorzycki, Podwale, Stawowa, Szwedzka, Wrzawska, Góra Plebańska i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Barbara Wicińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (34,13%)

    Mirosław Mieczysław Kopyto

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    103 (27,25%)

    Anna Stanisława Cetnarska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    146 (38,62%)

    Okręg 4

    Osiedle Gorzyce ulice: Edukacji Narodowej, Metalowców, Plac Erazma Mieszczańskiego, Porucznika Sarny, Żwirki i Wigury i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Maria Wojciechowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    180 (38,71%)

    Piotr Witold Osmala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    87 (18,71%)

    Tomasz Dziorek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    198 (42,58%)

    Okręg 5

    Osiedle Gorzyce ulica 11 Listopada i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Dorota Gierach

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    126 (31,66%)

    Renata Maria Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    103 (25,88%)

    Marcin Władysław Krzemiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    169 (42,46%)

    Okręg 6

    Osiedle Gorzyce ulice: 3 Maja i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Wójcik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (29,50%)

    Damian Wrona

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    126 (37,17%)

    Rafał Wajs

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    113 (33,33%)

    Okręg 7

    Osiedle Gorzyce ulice: Działkowców 2 i 4, Plac Handlowy, Słoneczna i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wiesław Laskowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (31,99%)

    Urszula Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    65 (21,89%)

    Robert Felicjan Pasieczny

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    137 (46,13%)

    Okręg 8

    Osiedle Gorzyce ulica Zakole, Akacjowa-i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Hara-Pałkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (19,90%)

    Grzegorz Stanisław Szkudlarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    99 (23,74%)

    Barbara Genowefa Kaczor

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    235 (56,35%)

    Okręg 9

    Sołectwo Wrzawy numery: 1 - 25, 214 - 221, 223 - 408, 411 - 432, 441, 444, 448, 450, 475, 479 do 480 485 , 488, 507, 515, 523, 530, 534, 544, 551 i każdy kolejny na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jan Fyda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    141 (39,83%)

    Szczepan Stanisław Bartoszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    169 (47,74%)

    Katarzyna Szeląg

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (12,43%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wrzawy numery: 26 - 213, 222, 410, 433 - 442, 446 - 447, 449, 451 do 455, 476 do 478, 481 do 484, 487, 489, 491 do 498 numery parzyste 500 do 506, 508 do 514, 516 do 522, 524 do 528, 531 do 533, 535 do 536, 539, 541 do 543, 545 do 548, 550 i każdy kolejny na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Jarosław Piątek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (26,32%)

    Alicja Maria Wydra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    208 (54,74%)

    Wacław Grzegorz Pyrkosz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (18,95%)

    Okręg 11

    Sołectwo Trześń ulice: Bazarowa, Dębowa, Gorzycka, Kościelna numery od 1 do 51, Ks. Michalca, Lipowa, Ogrodowa, Parkowa, Podwale, Polna, Strażacka, Szkolna, Św. Floriana i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Sośniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (48,11%)

    Tadeusz Jan Turek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    151 (51,89%)

    Okręg 12

    Sołectwo Trześń ulice: Błonie, Cicha, Górki, Kościelna numery od 52 do końca, Kwiatowa, Młynarska, Senatorska, Słoneczna, Sportowa, Wąska, Wesoła, Zabrody i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Augustyn Paweł Drzymała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    142 (39,23%)

    Krzysztof Mieczysław Maruszak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    220 (60,77%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Orliska, Sokolniki ulice: Dębowa, Gorzycka, Jana Pawła II, Nowa, Pasternik, Prosta, Rajska, Sandomierska numery od 1 do 88, Saskie Góry, Wiejska, Wychylówka, Zakole, Floriańska i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jan Baran

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (14,39%)

    Paweł Władysław Słonina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GORZYCE

    248 (60,49%)

    Rafał Kochowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (25,12%)

    Okręg 14

    Sołectwo Sokolniki ulice: Brzozowa, Furmańska, Górki, Kwiatowa, Leśna, Sandomierska numery od 89 do końca, Spacerowa, Szkolna, Wiśniowa, Zastawie, Zwierzyniecka i każda kolejna na obszarze, z którego utworzony jest okręg wyborczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Alina Kopeć

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (29,61%)

    Józef Jan Turbiarz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    290 (70,39%)

    Okręg 15

    Sołectwo Furmany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisława Irena Kochowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    181 (53,24%)

    Wiesław Biskup

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    159 (46,76%)