WYBORY

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Płoskinia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Płoskinia od nr 1 do nr 28B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Jackowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Płoskinia od nr 29 do nr 62

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Sobolewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Płoskinia-Kolonia, Czosnowo, Łojewo, Giedyle, Pielgrzymowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Grzywaczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Bliżewo, Dąbrowa, Szalmia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Moskiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Lubnowo, Demity, Tolkowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Anna Bil

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    25 (39,68%)

    Władysław Krzysztof Piela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI PATRIOCI

    38 (60,32%)

    Okręg 6

    Jarzębiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Remigiusz Kazimierz Dąbrowa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Strubno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Granat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    40 (71,43%)

    Kamila Łucja Sielicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    16 (28,57%)

    Okręg 8

    Chruściel od nr 1 do nr 25B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Brewczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Chruściel od nr 28B do nr 84

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Joanna Kucko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY KUCKO

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Pierzchały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Adam Gęborys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Pierławki, Piórkowo, Trąbki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Henryk Szepeta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Długobór od nr 1 do 39

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Makowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Długobór od nr 45 do nr 52, Podlechy, Robuzy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Bogusław Sobolewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Łozy, Stygajny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Jakiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    20 (40,00%)

    Renata Jabłońska-Choczaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    30 (60,00%)

    Okręg 15

    Wysoka Braniewska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Agnieszka Gorzkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOWALSKI

    0 (0,00%)