Wygrana i remis Victorii Słupska

Redakcja
W pierwszej tercji Victoria spisywała się znakomicie prowadząc 3:0. Trzy gole zdobył 18-letni Dominik Mądrzecki. Dwie asysty zaliczył Rafał Kancler. Jrosław Stencel
Dwa kolejne mecze sparingowe rozegrali gracze Victorii Słupsk. Pokonali w Objeździe Wybrzeże 3:1 i zremisowali 4:4 z Rowokołem w Słupsku.

W Objeździe słupszczanie grający w klasie B pokonali niedawnego spadkowicza z klasy okręgowej. W poszczególnych tercjach było 0:0, 0:2 i 1:1.

Bramki dla słupskiej drużyny strzelali Maciej Bubula, Adrian Łopuszyński i Jakub Witek. Następnie na stadionie 650-lecia Victoria podejmowała A-klasowy Rowokół Smołdzino. W tercjach było 3:0, 0:2 i 1:2. Gole dla Victorii: Dominik Mądrzecki 3 i Damian Król. Dla gości bramki zdobywali: Krzysztof Rusinek 2, Jakub Lipski oraz Bartłomiej Szabat. Skład zespołu Victorii: Modzelewski - Jarest, Kancler, Putz, Skępiec, Lubowiecki, Grzel-czyk, Swiercz, Klimko-wski, Bogdzia, Łopuszyński i Czarnecki, Król, Janikowski, Dembowski, Kępiński, Jakubowski.