Wyniki 7. kolejki:

(suw)
Grający po raz kolejny w osłabieniu (tym razem bez 5 zawodników z podstawowego składu!), Darzbór Szczecinek odniósł kolejne zwycięstwo w czwartoligowych rozgrywkach z wymagającym przeciwnikiem i tym samym nadal jest liderem, ale już samodzielnym.

Od początku Darzbór śmiało zaatakował a gospodarze cofnęli się do obrony i czekali na rozwój wydarzeń na boisku. W 11 minucie Jarosław Adamowicz znalazł się sam przed bramkarzem w odległości około 20 metrów i zdecydował się zbyt szybko na strzał, który z łatwością obronił miejscowy bramkarz. Kiedy gospodarze meczu zaczęli śmielej sobie poczynać w środku pola, szczególnie za sprawą Krzysztofa Milewicza, do którego adresowana była większość piłek, trener Darzboru, Tadeusz Datta natychmiast zadecydował się przydzielić mu "opiekuna". Z roli tej doskonale wywiązał się po raz kolejny dobrze grający młodzieżowiec Krzysztof Hrymowicz i od tego czasu praktycznie środek pola należał do gości. W 37 minucie dał znać o sobie prowadzący aktualnie w klasyfikacji strzelców Grzegorz Kaszczyc, który po podania od Seweryna Fijołka wdał się w pojedynek z dwoma obrońcami i wyszedł z niego zwycięsko, bo oddał nie sygnalizowany strzał na bramkę, a piłka wpadła do bramki, odbijając się jeszcze od słupka. Gospodarze do przerwy próbowali atakować ale ich ataki zwykle kończyły się daleko przed polem karnym. Dopiero w 42 minucie na strzał z odległości około 20 metrów zdecydował się Piotr Skop, ale piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.
W drugiej części spotkania nadal strona atakującą był Darzbór, a miejscowi ograniczali się do nielicznych ataków. W 55 minucie w okolicy pola karnego został sfaulowany Rafał Dudka. Sebastian Sochalski zagrał bardzo mocną piłkę w pole karne do Kaszczyca, a ten natychmiast odegrał głową do Adamowicza, który nie namyślając się strzelił z "pół woleja" pod poprzeczkę i było 2:0. Po tym golu zawodnicy gości bardzo długo rozgrywali piłkę w własnej strefie chcąc wciągnąć na swoja połowę przeciwnika jednak gospodarze nie mogąc sobie z tym poradzić zaczęli grac bardzo ostro czego efektem były żółte kartki. Darzbór w przekroju całego spotkania był zespołem bardziej dojrzałym i dobrze grającym szczególnie w środku pola przez co Pogoń w drugiej części miała tylko jedna sytuacje strzelecką.

Mirstal Mirosławiec - Rega-Merida Trzebiatów 1:1 (0:1), Sokół Pyrzyce - Pomorzanin Nowogard 2:3 (2:1), Arkonia Szczecin - Astra Ustronie Morskie 1:1 (1:1), Darłovia Darłowo - Piast Choszczno 0:0, Osadnik Myślibórz - Pogoń II Szczecin 0:0, Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Police 1:1 (1:0), Pogoń Barlinek - Darzbór Szczecinek 0:2 (0:1), Ina Goleniów - Lech Czaplinek 4:1 (2:0), Victoria 95 Przecław - Odra Chojna 1:5 (0:2).