Wyniki klasy okręgowej, klasy A i B (wideo)

fen, sten
Kamil Gemza strzelił dwa gole dla Gryfa II Słupsk.
Kamil Gemza strzelił dwa gole dla Gryfa II Słupsk. Kamil Nagórek
Wicelider z Bytowa urządził sobie festiwal strzelecki. Piłkarze Bytovii odprawili z bagażem aż dziewięciu goli zdegradowaną sycewicką Spartę.

Bytovia II Bytów - Sparta Sycewice 9:0 (3:0)

SwePol Link Bruskowo Wielkie - Gryf II Słupsk 4:2 (2:2)

Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda 2:1 (0:0)

Karol Pęplino - Drzewiarz Rzeczenica 0:0

Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze 0:1 (0:0)

Diament Trzebielino - Prime Food Brda Przechlewo 2:2 (2:0)

Echo Biesowice - Skotawia Dębnica Kaszubska 3:3 (1:0)

Składy zespołów i strzelców bramek znajdziesz w poniedziałkowym Głosie Pomorza.

Klasa A

Ostatnia kolejka przyniosła rozstrzygnięcie tego kto awansuje do klasy okręgowej. W grupie pierwszej wyjazdowe zwycięstwa odniósł Rowokół (gole dla niego strzelali: Damian Szmalc i Bartłomiej Wyka w ostatniej minucie) oraz KS Damnica (gole: Kamil Wójcik, Krzysztof Kozłowski i Piotr Szul). Dramatyczny przebieg miał mecz w Miastku. Kaszubia prowadziła już w drugiej połowie 2:0, ale dała sobie wydrzeć zwycięstwo w ostatnich pięciu minutach i to Start awansował do klasy okręgowej. Zagra tam po raz 30. w swojej historii. Do klasy B spadną Polonez i Błękitni Motarzyno.

Grupa I

Wyniki: Stal Jezierzyce - Jantaria Pobłocie 3:2 (2:0), Słupia Kobylnica - Rowokół Smołdzino 1:2 (1:1), Garbarnia Kępice - Barton Barcino 3:3 (2:1), KS Włynkówko - Polonez Bobrowniki 1:1 (0:0), LKS Łebunia - KS Damnica 1:3 (1:2), Granit Kończewo - Leśnik Cewice 4:0 (3:0).

Grupa II

Wyniki: Urania Udorpie - Granit Koczała 2:1 (2:0), Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie 0:3 (0:1), Orkan Gostkowo - Koral II Dębnica 2:2 (0:0), Błękitni Motarzyno - Dolina Gałąźnia Wielka 1:3 (1:3), Start Miastko - Kaszubia Studzienice 3:2 (0:1), Lipniczanka Lipnica - MKS Debrzno 4:1 (0:1), Myśliwiec - Orkan 0:3 vo. (na boisku 5:2).

Klasa B

Na kolejkę przed końcem sprawę awansu do klasy A przypieczętował Dąb Kusowo. Do awansu brakuje punktu Zenitowi Redkowice.

Grupa I

Wyniki: Unia Korzybie - Sokół Kuleszewo 1:0 (1:0), Słupia Charnowo - Dąb Kusowo 1:3 (0:2), Victoria Słupsk - Bistal Machowino 1:4 (0:2), Inter Świerzenko - GTS Czarna Dąbrówka 1:1 (1:1), Szansa Siemianice - Słupia Kwakowo 3:1 (2:0). Pauza Studnica Przytocko.

Grupa II

Wyniki: Baza 44 Siemirowice - Pomorze II Potęgowo 1:4 (0:2), SSPN Malczkowo - Dom-Star Domaradz 9:1 (3:1), Błękitni Główczyce - Sokół Szczypkowice 2:1 (0:1), Koral Maszewo - Zenit Redkowice 0:3 (0:1), Smoki Podole Małe - Start Łebień 0:0, WKS Nożyno - Krokusy Stowięcino 4:2 (3:1).

Grupa III

Wyniki: Sokół Wyczechy - Czarni II Czarne 3:0 vo., Zorza Słosinko - Victoria Szczytno 1:2 (1:1), GKS Kołczygłowy - Skotawa Budowo 2:1 (1:0), Grom Nakla - Arkonia Pomysk Wielki 1:3 (1:1), Magic Niezabyszewo - Victoria Dąbrówka 0:4 (0:1). Pauza Stegna Parchowo.

1. GKS Kołczygłowy 19 45 47-15
2. Skotawa Budowo 19 36 43-20
3. Victoria Dąbrówka 19 36 39-29
4. Victoria Szczytno 19 32 34-30
6. Sokół Wyczechy 19 30 45-33
5. Grom Nakla 19 28 31-31
7. Stegna Parchowo 19 27 36-40
8. Magic Niezabyszewo 19 20 27-36