Wyniki meczów piłkarskich w 4. kolejce:

(fen)
W jesiennej rundzie piłkarska drużyna czwartoligowego Gryfa 95 Słupsk rozgrywa mecze na gościnnym stadionie Jantara w Ustce z powodu remontu swojego obiektu przy ul. Zielonej.

Sobotnia rywalizacja w pierwszych dwudziestu minutach była wyrównana. Później warunki gry dyktowali podopieczni Tadeusza Żakiety. W ich poczynaniach było wiele polotu. Kluczowy moment nastąpił w 27 minucie za sprawą Mariusza Skorobohatego, który otworzył konto bramkowe. Słupski pomocnik (wychowanek usteckiego Jantara) był wyróżniającą się postacią na boisku. Również w II połowie inicjatywa należała do słupszczan. W 48 minucie gryfita Grzegorz Bednarczyk wykonywał rzut karny. Jego intencję wyczuł Maciej Szlaga, ale przy dobitce Marcina Mazgisa połchowski bramkarz okazał się już bezradny. Prowadząc 2:0 słupska drużyna dążyła do podwyższenia wyniku i sztuka ta im się udała. Błąd (wypuścił piłkę z rąk) młodego golkipera gryfowskiego Janusza Tworka wykorzystał Jakub Jersak i z dwóch metrów zdobył honorowego gola. Kaszuby pod wodzą trenera Piotra Rzepki pokazały futbol ambitny, ale jeszcze mało skuteczny. W końcowej fazie meczu słupek uratował Gryfa 95 przed utratą drugiego gola.

Gryf 95 Słupsk - Kaszuby Połchowo 3:1 (1:0), Wisła Tczew - Olimpia Sztum 1:3 (1:1), Chojniczanka Chojnice - Gedania Gdańsk 0:1 (0:1), Pomezania Malbork - Wierzyca Starogard Gdański 1:0 (1:0), KP Sopot - Powiśle Dzierzgoń 1:2 (0:1), Wybrzeże Objazda - Sparta Sycewice 4:1 (1:0), Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk 1:3 (1:2). Rezultaty niedzielnych spotkań: Bałtyk Gdynia - Orkan Rumia i Orlęta Reda - Pogoń Lębork podamy jutro.