Wypadek koło Włynkowa. Zginął 37-letni mężczyzna [zdjęcia]

Red
Fot. Wojciech Szostak
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (17 marca) między Włynkowem a Strzelinkiem. Uczestnikiem zdarzenia był 37-letni mężczyzna, kierujący pojazdem marki Audi, który poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

17 marca ok godz. 20do Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dotarło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze gminnej zlokalizowanej między Włynkowem a Strzelinkiem. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce policjantów. Funkcjonariusze od razu po przybyciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Audi, 37-letni mieszkaniec powiatu słupskiego jadąc od Strzelinka w kierunku Włynkowa z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na pobocze, po czym kilkakrotnie dachował. Mężczyzna wypadł z pojazdu, który w następstwie go przygniótł. Po reanimacji mężczyzna zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, z udziałem technika kryminalistyki, sporządzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Mundurowi wykonali także szkic sytuacyjny i zdjęcia oraz przesłuchali świadków. Decyzją prokuratora ciało i pojazd zostały zabezpieczone do dalszych badań. Teraz śledczy szczegółowo ustalają pozostałe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o ostrożność za kierownicą. Stosujmy się do przepisów ruchu drogowego. Szczególną uwagę zwracajmy na prędkość, która musi być dostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych. Bądźmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych o utrudnieniach. Czekamy na informacje, zdjęcia i wideo!

Zobacz także: Śmiertelne potrącenie w Żoruchowie. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Wideo

Dodaj ogłoszenie