Wysokie zwycięstwo Startu Miastko (zdjęcia)

Andrzej Gurba
Miastecki Start pokonał w Trzebielinie 4:0 (do przerwy 1:0) Amatora Kiełpino.
Miastecki Start pokonał w Trzebielinie 4:0 (do przerwy 1:0) Amatora Kiełpino. Andrzejn Gurba
Start Miastko - Amator Kiełpino 4:0

To drugie zwycięstwo beniaminka w czwartej lidze. Pierwszą bramkę dla Startu strzelił w 9 minucie Paweł Koniuszek. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej miastecka drużyna też miała przewagę. W 66 minucie drugiego gola strzelił Artur Rzepiński. Na 3:0 podwyższył w 75 minucie Krzysztof Bryndal. Pięć minut później czwartego gola strzelił Rafał Żukowski.

Start Miastko: Dobrowolski - Kapica, Kłączyński, Świąder (80. Śliżewski), Czerwiński, Mostowski (75. Wolski), Bryndal, Husejko (58. Rzepiński), Szłapiński (66. Szuta), Żukowski, Koniuszek.