X turniej VII edycji Grand Prix w szachach [zdjęcia]

Na zdjęciu na pierwszym planie Piotr Rogalski, obok z prawej zwycięzca
Na zdjęciu na pierwszym planie Piotr Rogalski, obok z prawej zwycięzca Fot. Krzysztof Piotrkowski
Na świetlicy Polskiego Związku Niewidomych wal. H. Sienkiewicza 8 w Słupsku odbył się X turniej VII edycji Grand Prix miasta Słupska w szachach szybkich P-15.

Było to już ostatnie spotkanie przed zbliżającym się finałem. W turnieju wzięło udział 16 szachistów. Zwyciężył Jarosław Borowski (Słupsk) - 7,5 pkt, drugie miejsce zajął Michał Gulbiński (Słupsk) - 6,5 pkt, a trzecie miejsce wywalczył Aleksander Marczak (Koszalin) - 6 pkt. Kolejne miejsca zajęli 4. Jan Biskupski (Słupsk) - 5,5 pkt, 5. Krzysztof Kędzierski (Słupsk) - 5,5 pkt. Do finału zakwalifikowali się: Dimitry Aniskiewicz, Zbigniew Mielczarski, Michał Gulbiński, Jerzy Walawicz, Damian Wenelski, Jarosław Borowski, Andrzej Szramowiak, Piotr Rogalski, Aleksander Marczak, Michał Nisztuk. Rezerwowymi zawodnikami są: Tadeusz Dubel, Adam Worzała, Jerzy Jaroszewicz, Tadeusz Gryglewicz, Piotr Gołębiowski. Wielki finał VII edycji Grand Prix odbędzie się 8 grudnia. JAROSŁAW STENCEL