XVI Ogólnopolski Turniej Judo. 14 medali dla TS Judo Gryf Słupsk

fen
14 medali wywalczyli judocy TS Judo Gryf Słupsk w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo, który odbył się 9.02.2019 w Kaczorach koło Piły. Było to pierwszy start judoków w tym roku.

W zawodach wystartowało 260 zawodników z 23 klubów.

Słupscy judocy zaprezentowali już na początku roku bardzo dobrą formę.Od stycznia bardzo intensywnie trenowali ,przygotowując się do nowego sezonu.Efekty ciężkiego treningu już widać.

Bardzo dobrze na na tatami zaprezentowali się najmłodsi judocy ze Słupska.

Ania Pacewicz ( 34 kg) wygrywając 3 walki przed czasem była bezkonkurencyjna w swojej kategorii.
Również trzy walki wygrał najmłodszy zawodnik ze Słupska Hubert Olejniczak walczący w wadze 32 kg.On również bardzo pewnie wywalczył złoty medal.

W grupie młodzików szczególnie wyróżnili się Katarzyna Hadziewicz (+70 kg) oraz Hubert Żuk(81 kg),którzy bardzo efektownie roztrzygnęli swoje pojedynki i sięgnęli po złote medale.