OPRAC.:
Dawid Jaśkiewicz
W sobotę w Koszalinie odbyła się dwudziesta edycja Biegu Wenedów. Biegacze mieli do pokonania dystans dziesięciu kilometrów. Radek Koleśnik
od 16 lat

Na starcie stanęło 68 zawodników. Wśród mężczyzn najszybszy okazał się Krzysztof Rudnik, który przebiegł dystans w czasie 36 minut i 54 sekund. Kolejni na mecie zameldowali się Konrad Lasak i Jan Rybarczyk.

W gronie kobiet zwyciężyła Małgorzata Krzewińska, która minęła linię mety z czasem 47 minut i 10 sekund. Kolejne miejsca na podium zajęły Alicja Dąbrowska i Karolina Grunwald.

XX Bieg Wenedów w Koszalinie za nami. Krzysztof Rudnik i Mał...