XXII Słowiński Półmaraton w Ustce (wideo, zdjęcia)

red
95 zawodników stanęło na starcie XXII Półmaratonu Słowińskiego. Tradycyjnie start miał miejsce w Rowach a meta w Ustce. Zwyciężył  Patryk Błaszczyk z usteckiego  Jantara z czasem, który dystans pokonał w godzinę i jedenaście minut. Wśród kobiet najlepsza była Małgorzata Pazda-Pozorska z Night Runner Słupsk 1:28:13
95 zawodników stanęło na starcie XXII Półmaratonu Słowińskiego. Tradycyjnie start miał miejsce w Rowach a meta w Ustce. Zwyciężył Patryk Błaszczyk z usteckiego Jantara z czasem, który dystans pokonał w godzinę i jedenaście minut. Wśród kobiet najlepsza była Małgorzata Pazda-Pozorska z Night Runner Słupsk 1:28:13 Mariusz Surowiec