1 1 połowa

Stomil Olsztyn

1

0 1 połowa

• Goście nie zdążą już jednak wyrównać. Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie wygrało 2:1.

• Grzegorz Lecha trafia do siatki z 11 metrów! Jest tylko 2:1 dla Zagłębia!

• Udovicić faulował Bartkowskiego w polu karnym!

• Sędzia Rudziński dolicza 4 minuty.

• Bliźniacza sytuacja - znów Fabisiak łapie futbolówkę po dośrodkowaniu jednego z rywali.

• Fabisiak łapie piłkę po dośrodkowaniu Głowackiego.

• Bajdur wchodzi za Wilka.

• Markowski przerwał drybling Lecha, ale piłka dla gości.

• Matusiak wybija piłkę po rożnym Głowackiego.

• Śledź zmienia Nishiego.

• Świetne uderzenie Fonfary z dystansu! Zagłębie chyba już nie odda tego zwycięstwa!

• 2:0 DLA ZAGŁĘBIA! FONFARA!

• Fidziukiewicz zmienia Araka.

• Zmiana u gości - Bartkowski za Żwira.

• Czerwona kartka w trzy minuty! Vezalov dopiero co przewrócił Kujawę, a teraz sfaulował Nishiego! Bułgar osłabia swój zespół!

• Dwa razy "oberwał" mur gospodarzy po strzałach Głowackiego z wolnego i przy dobitce.

• "Żółtko" dla Vezalova.

• Fonfara wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu jednego z rywali.

• Carles Martinez fauluje rywala - będzie rzut wolny.

• Zmiana w Zagłębiu - Pribula wchodzi za Dudka.

• Remisz przerwał szarzę Udovicicia.

• Żółta kartka dla Matusiaka za faul na rywalu.

• Strzał głową Araka po dośrodkowaniu Fonfary - broni Skiba!

• Po walce Ratajczaka z Wilkiem ten pierwszy leży na murawie - przerwa w grze.

• Arak faulowany w środku boiska - będzie rzut wolny dla Zagłębia.

• Zmiana w Stomilu - Głowacki za Trzeciakiewicza.

• Wracam do gry.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zagłębie Sosnowiec prowadzi ze Stomilem Olsztyn 1:0.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Grzegorz Fonfara szukał swojej szansy na strzelenie drugiego gola, ale uprzedził go Jarosław Ratajczak.

• Karol Żwir dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale znów bardzo dobrze zachował się Matusiak, który oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Dośrodkowanie Nishiego, ale całką akcję przerwał Matusiak.

• Dudek ładnie odegrał futbolówkę w kierunku Jakuba Araka, jednak ten nie zdołał jej opanować.

• Nieudane dośrodkowanie Karola Żwira, grę od własnej brami wznowili sosnowiczanie.

• Michał Trzeciakiewicz zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłka padła jednak łupem Wojciecha Fabisiaka.

• Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką.

• Niezła wrzutka Żarko Udovicica, jednak defensorzy Stomilu zdołali oddalić zagrożenie spod własnej bramki.

• Karol Żwir głową uderzał na bramkę Zagłębia Sosnowiec, ale Wojciech Fabisiak popisał się bardzo dobrą interwencją.

• Wilk sfaulował Pawła Głowackiego, grę wznowią goście z Olsztyna.

• Karol Żwir został złapany na spalonym.

• Rzut rożny dla Stomilu, piłkę uderzał Karol Żwir, ale ta znalazła się w rękach Wojciecha Fabisiaka,

• Wilk zagrywał piłkę z rzutu wolnego i po niemałym zamieszaniu w polu karnym Stomilu, defensorzy olsztyńskiego klubu źle wybili futbolówkę. Zdołał do niej dopaść Grzegorz Fonfara, który pewnym strzałem pokonał Piotra Skibę.

• Goool! Grzegorz Fonfara!

• Karol Żwir nieprzepisowo zatrzymywał Sebastiana Dudka.

• Żarko Udovicić odegrał do Bartczaka, który niedokładnie uderzał na bramkę Stomilu.

• Kolejny stały fragment gry dla sosnowiczan, tym razem z rzutu wolnego uderzał Jakub Wilk, ale piłkę pewnie wybił Lech.

• Jakub Arak wrzucił piłkę z narożnika boiska, z własnego pola karnego wybił ją Rafalł Remisz.

• Łukasz Matusiak zagrał piłkę do Jakuba Araka, który następnie bardzo niecelnie dośrodkowywał na ple karne Stomilu.

• Dośrodkowanie Sebastiana Dudka, do piłki dopadł Jakub Arak, ale stracił ja na rzecz Rafała Remisza.

• Sebastian Dudek był opatrywany przy linii, ale wrócił już do gry.

• Karol Żwir dośrodkowywał z rzutu rożnego, futbolówkę głową wybił Łukasz Matusiak.

• Na trybunie VIP Stadionu Ludowego zasiadł Jacek Magiera. Kwestia objęcia przez byłego piłkarza Legii Warszawa posady trenera Zagłębia wydaje się być w tej sytuacji przesądzona.

• Jakub Wilk zagrywał piłkę z rzutu rożnego, do piłki po małym zamieszaniu dopadł Łukasz Matusiak, jednak trafił w jednego z graczy Stomilu.

• Sebastian Dudek wywalczył dla Zagłębia Sosnowiec rzut rożny.

• Łukasz Matusiak próbował skonstruować składną akcję, ale niedokładnie zagrywał do lepiej ustawionego partnera i stracił futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STOMIL OLSZTYN LIVE! Z NOWYM TRENEREM ŁATWIEJ?

• Rezerwowi Stomilu Olsztyn: Leszczyński, Biedrzycki, Bartkowski, Piotr Głowacki, Łukasik, Śledź.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Perdijić, Ninković, Pribula, Bajdur, Paluchowski, Fidziukiewicz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn!