Zaproszenie na 27. finał WOŚP w Potęgowie...

  Zaproszenie na 27. finał WOŚP w Potęgowie

  red

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Zaproszenie na 27. finał WOŚP w Potęgowie
  Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Potęgowie na imprezę w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek wydarzenia w niedzielę o godz. 15:00.
  Zaproszenie na 27. finał WOŚP w Potęgowie
  13 stycznia w całej gminie Potęgowo kwestować będzie 40 wolontariuszy WOŚP. Główne atrakcje przewidziano podczas wydarzenia w Gminnym Centrum Kultury, które rozpocznie się o godz. 15:00. W programie licytacje ciekawych przedmiotów i wartościowych podarunków, występy lokalnych artystów i zespołów. Pokazy ratownictwa oraz pierwszej pomocy przeprowadzą druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej.

  Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywają się w gminie Potęgowo już od 2004 roku. W tym czasie udało się zebrać na rzecz fundacji Jurka Owsiaka ponad 280.000 zł. W ramach 26. finału WOŚP mieszkańcy przekazali rekordową kwotę ponad 34.000zł!

  Pieniądze z tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sfinansują zakup specjalistycznego sprzętu dla placówek, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Jak podaje WOŚP, w Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali, które obejmują zasięgiem teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo