Zawodnicy Gryfa Słupsk i Orła Kończewo walczyli w Starej Dąbrowie

sxc.hu
Młodzi zawodnicy Gryfa-3 Słupsk i Orła Kończewo walczyli w Starej Dąbrowie w XV Ogólnopolskim Turnieju Judo im. Ewy Krause.

Startowało tam 200 zawodniczek i zawodników w trzech grupach wiekowych dzieci i młodzików.

Gryf-3 Słupsk reprezentowało 15 zawodników,12 zdobyło medale. Bardzo dobrze spisali się wszyscy medaliści, ale na wyróżnienie zasługuje szczególnie najmłodszy zawodnik Wiktor Talewski z rocznika 2003, który stoczył 4 walki, z tego trzy wygrał przez ippon, przegrał tylko w finale. Pierwsze miejsca zdobywali: Michał Nawrot, Konrad Szatkowski, Patryk Kastner, Jakub Siedlikowski.

Drugą pozycję zajmowali: Wiktor Talewski, Mikołaj Kamiński, Czarek Kochanowski, Jakub Nawrot. Na trzecich znaleźli się Jakub Orlikowski, Łukasz Gołojuch, Bartek Szaniawski, Paweł Granicki. Z zawodników Orła po raz kolejny najlepiej zaprezentował się Norbert Katschke do 60 kg, który zdobył drugą pozycję.

Na trzeciej pozycji znaleźli się Jakub Janikiewicz i Konrad Kwaśniewski.