Zespół Jantara Ustka wygrał turniej dziesięciolatków

Mecze w hali w Ustce rozgrywano systemem każdy z każdym
Mecze w hali w Ustce rozgrywano systemem każdy z każdym Fot. jantar ustka
W hali przy ulicy Bursztynowej w Ustce rozegrano IX Turniej Halowy Piłki Nożnej Dziesięciolatków. Grali zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi.

W turnieju startowało sześć drużyn z naszego okręgu. W turnieju zwyciężyła jedna z drużyn reprezentujących gospodarzy - Jantara Ustka.

Trzeci zespół usteckiego Jantara był zdecydowanie najlepszy i zgromadził 13 punktów. Ustczanie o 5 punktów zdystansowali zespół Startu Miastko, który zajął drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęli również reprezentanci Jantara Ustka, a konkretnie drugi zespół tego klubu, który zgromadził siedem punktów.

Czwarte miejsce w usteckim turnieju wywalczył pierwszy zespół Jantara Ustka, gromadząc 5 punktów. Na piątym miejscu uplasował się zespół KS Potęgowo również z 5 punktami. Ostatnie miejsce zajął zespół KS Włynkówko, gromadząc 2 punkty. Dyrektorzy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce oraz prezes MKS Jantar wręczyli wszystkim uczestnikom medale pamiątkowe oraz torby ze słodyczami. Drużyna zwycięska otrzymała puchar. W turnieju brały udział też cztery dziewczynki, które otrzymały nagrody dodatkowe.