Zespół Perfect zagra w sobotę na zakończenie lata w Sławnie....

  Zespół Perfect zagra w sobotę na zakończenie lata w Sławnie. Wstęp wolny

  mag

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Zespół Perfect zagra w sobotę na zakończenie lata w Sławnie. Wstęp wolny
  "Nie płacz Ewka", "Ale wkoło jest wesoło", "Chcemy być sobą" - te kawałki zna cała Polska, a już na pewno pokolenie 40- i 50-latków. W sobotę będzie okazja, aby pośpiewać razem z Grzegorzem Markowskim. Wokalista razem z zespołem wystąpi podczas koncertu na zakończenie lata w Sławnie. Początek o godz. 18. Jako support zagra zespół H.Lucyna.
  Zespół Perfect zagra w sobotę na zakończenie lata w Sławnie. Wstęp wolny
  Zespół Perfect znają wszyscy. Od 37 lat artyści występują na polskiej scenie muzycznej. Mają na swoim koncie 9 albumów studyjnych, masę nagród oraz wyróżnień, a do tego wszystkiego ogromną sympatię publiczności oraz uznanie dziennikarzy.

  Perfect to zespół istniejący na rynku muzycznym od 1980 roku. Ogromną popularnością cieszył się już praktycznie od początku swojej działalności. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia".

  Po kilkuletniej przerwie, w 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś, odnosząc kolejne sukcesy. 9 czerwca 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Zdobywcy SuperJedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zespół gra w składzie: Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski oraz Piotr Szkudelski.

  Wstęp na teren imprezy masowej od godz. 17. Od tej godziny wydawane także będą bezpłatne wejściówki przez służbę ochrony. Strefa gastronomiczna czynna od godz. 17. O godzinie 18 wystąpi support - zespół H.Lucyna, zaś o godz. 20 zespół Perfect. Przewidywany czas zakończenia koncertu to godz. 22.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo

  Warto zobaczyć

  Nowa edycja budżetu obywatelskiego Podwyżka opłat za śmieci w Słupsku

  Zdjęcia

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej